D

Yüzbaşı
22 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
geçen yıl
Ne kadar hız alırım?
İyi forumlar çıkış işleminin ne kadar zor olduğundan bahsediliyor olsa bile ben de Türknet üyeliği yaptım ilk kez bir sabit iss'den internet hizmeti alacağım önceden hep mobil kullandım pandemi sürecinde 5-6 ay boyunca çift hattıma aylık ortalama 400 lira ödedikten ve okulum online eğitim kararını devam ettirdiğinden dolayı bu hizmeti almak zorunda kaldım. Bunları yazdım çünkü olaya uzak olduğumu anlatmak istedim.
Sorum şu:
Evimin altında TT fibernet var deniyor sorgulama sitelerine girdiğim bilgilerden sonra lakin dairemde klasik bakır kablolar var yani evimin altına uber super hızlı gelip daireme çıkana kadar internetim yavaşlar mı yavaşlarsa ne kadar olur ya da buna özel bi kurulum mu var hızı korumak için çünkü vaadedilen hizmetin ucu çok açık 100 mbps ye kadar deniyor.
Teşekkürler şimdiden.
Not kurulum 2-3 gün içinde randevu alınıp yapılacak dendi o yüzden acı yoldan da olsa öğreneceğim cevabı en azından şimdiden bilirsem yanlış bir şey olursa farkında olup daha erken tepki veririm diye düşünüyorum.
D
6 yıl
El Ele Kanseri Yenmeye
Tüm forum el ele verirsek bu kanser shamana anti bir deck kura biliriz bence
Priest yada Paladin olmali heal potansiyelleri yuksek oldugu icin yardimlarinizi bekliyorum iyi forumlar diliyorum
D
6 yıl
Modern Combat 5 Sandık Açarken oyundan atılma hatası
Bende s4 mini cm 12 yüklü oyundaki ilk üç görevden sonra bir tane hediye sandık alıyorsunuz bu sandığı size zorla açtırıyorlar bende sandık açılıyorken oyundan dusuyorum yardım edebilecek varsa lütfen edebilirmi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.