R

Çavuş
19 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
102 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
5 yıl
GELECEK SENE YGS/LYS GİRECEĞİM NE YAPMALIYIM???
Arkadaşlar hedefim mütercim tercümanlık ya da radyo televizyon okumak. TS-2 ve DİL-1'den alacağım puanlar çok önemli o yüzden. Ancak LYS'ye girmek için malumunuz önce YGS'de barajı geçmem gerekiyor. YGS'de Türkçe'de elimden gelen herşeyi ortaya koymam lazım çünkü iyi olduğum tek ders. Sosyal'de de genel kültürümle ve kulaktan dolma bilgilerle kurtarabilirim. Sorum şu önümüzdeki dönem nasıl bir çalışma planı izlemeliyim bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
R
5 yıl
İZMİR KARŞIYAKA'DA FITNESS SALONU TAVSİYESİ!!!
Hocalarım abilerim kardeşlerim. 1.5 yıldır karşıyaka da maximus sport center a gidiyorum. Kilo vermek amacıyla gitmeye başladım ve 15 kilo verdim. Ancak artık kas olarak geliştirmek istiyorum kendimi ve burası yeterli gelmiyor bana. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
R
6 yıl
EN FAZLA 1000TL'LİK TELEFON ÖNERİSİ
Arkadaşlar aklımda 2 telefon var ama arada kaldım ayrıca başka telefon önerilerine de açığım. Dediğim gibi en fazla 1000tl olcak oyun oynamıyorum pek hafıza 16gb yeter bataryası da 1 gün gitse yeter. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımdaki telefonlar:
1-LG K520 STYLUS 2
2-SONY XPERIA E5
R
6 yıl
FIFA 17 ONLINE OLMUYOR!!!!
Arkadaşlar oyunu ilk oynamaya başladığımdan beri oyun içinde online olması için "q" tuşuna basıyorum ancak hesap bilgisi alınamadı lütfen tekrar dene hatasını veriyor. Origin'de online olduğuma eminim. bu sorunla daha önce karşılaşan ya da çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
R
6 yıl
ORIGIN'DE DEBIT CARD İLE ALIŞVERİŞ YAPMA!!!
Arkadaşlar banka kartımla origin access almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Paypal'a tanıtıp denedim ama ödeme bölümünde paypal'a giriş yaptıktan sonra hata veriyor geçici bir problem var diye.
R
6 yıl
FORUM İÇİN İMZA NASIL YAPILIR?
Arkadaşlar imzanın yapılmasından çok nasıl upload edeceğimi çözemedim yardımcı olabilir misiniz?
R
6 yıl
TOP 10 WHISPERS
footballwhispers.com sitesindeki günlük(hatta sabah,öğle,akşam) transfer fısıltılarını bu konuya yazıcam. Bu transfer fısıltılarının ayrıca site tarafından gerçekleşme ihtimali de puanlanıyor(5 üzerinden). Hep birlikte an be an yorumlayabiliriz.

Sabah 9 transfer fısıltıları şu şekilde:
< Resime gitmek için tıklayın >
R
6 yıl
İTALYAN DİZİSİ ÖNEREBİLECEK VAR MI?
Arkadaşlar İtalyanca öğrendiğim şu dönemde Güzel italyan dizileri önerebilir misiniz?
R
6 yıl
YURTDIŞINA KARGO GÖNDERDİM AMA TURKEY TRISTE YAZIYOR!!!(SS'Lİ)
Arkadaşlar geçenlerde Rusya'ya kargo gönderdim ama fotoğraftaki gibi yazıyor ayrıca postanın ihraç edildiği de yazıyor sanırım gümrükten geçmedi ama yinede sizlere sormak istedim durum nedir?
< Resime gitmek için tıklayın >
R
6 yıl
YURT DIŞI KARGO ÜCRETİ!!!
Arkadaşlar dünde buna benzer bir konu açmıştım ama kimse ilgilenmedi. Rusya'da ki bir tanıdığıma bir tane kitap göndericem ve ücreti ne olur bilmiyorum.Bugün Aras kargo ya sordum bir tane A4 kağıdı 120-130 tl civarında dedi ben şaşırdım tabi ama ordan çıktıktan sonra ben anlatamadım mı acaba yoksa ordaki yetkili kişi mi anlamadı bilemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa rica ediyorum 2 dakka ipleyin beni
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.