A

Onbaşı
19 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
Paypaldan para çekmek
Paypal hesabımda bulunan parayı kartıma aktarmaya çalıştım, bu gün itibariyle bir hafta oldu işlem onaylanalı, kaç ay daha beklerim?
A
4 yıl
Neden burada olduğunuzu açıklıyorum
Bu forumdaki birçok kişi günlük yaşadığı şeyleri burada anlatıyor, fikir almaya çalışıyor. Diğerleri de %10 u ciddi %90 ı saçma cevaplar veriyorlar. Bunun bütün sebebi bu forumdaki birçok kişinin asosyal olması ve obezite yolunda ilerlemesinden kaynaklanıyor. 7/24 burada takılacağınıza; forum öldü diye dolaşacağınıza gidip arkadaş edinin.
A
5 yıl
yardim edin photoshopcular
Kullandigim bilgisayarda paint, photoshop tarzi birsey yok ve yuklenmiyor. Sizden rica etsem 360x360 yada 400x400 bir kanvasin icine, siyah arkaplanin uzerine beyaz renkle ve minimalist bir fontla NM yazar misiniz, bir websitesi icin kullanacagim, profesyonel birsey olmasi gerekmiyor fakat calibri font olmasin, simdiden tesekkurler :)
A
6 yıl
İhtiyaçtan yazılık
Bunca zaman ne yaptım diye düşünüyorum bazen. Yaşım küçük olmasına ramen ciddi düşünüyorum. Hayatımı bilgisayara adadım, odamdan hiç çıkmadım... Bazen çok yakın arkadaşlıklarım oldu ama sıkıldığım için hepsinden uzaklaştım. Ailemden uzaklaştım. Ailem bana okadar değer verirken ve her istediğimi alırken ben onlardan uzaklaştım. Aile sevgisi görmemiş insanlarla tanıştım, beni kıskanan insanlarla tanıştım. Anladım ailemin değerini... Bazen yatağımda uzanmış tavanı seyrederken buluyorum kendimi. Çok düşünüyorum.. Bazen yalnız kalmak istiyorum; bazen çevrem insanlarla dolsun istiyorum. Değer verdiğim kişilerin bana değer vermediğini görüyor, üzülüyorum.. Hep yalnız kaldım, buna okadar alıştım ki bazen insanların dediklerini duymuyorum. Bazen sitem ediyorum. Nefret ediyorum hayatımdan, sonra istediğim herşeye sahip olduğunu olduğunu hatırlıyorum.. Dönüp bakıyorum geriye, bunları elde etmek için hiçbirşey yapmamışım. Soruyorum kendime; Bunca zaman ne yaptın?
A
6 yıl
2 hafta once tanistigim kizla nisanlandim
Başlıkta belirttiğim gibi. Herşey çok hızlı ilerledi. 1 ay içerisinde de evlenmeyi planlıyoruz. Düğünde yapabileceğimiz değişik bir tema önerir misiniz? Saygılar..
A
6 yıl
Mage itemi düştü isteyen?
Suriyeli slotlara bota bırakmıştım legend mage asa çıktı sevabına veriyorum isteyen var mı?
A
6 yıl
Hayallerim gerçekleşirse
Çok büyük hayallerim var. Aslında insanlık için küçük fakat benim için büyük hayaller. Kimisi 5 ay sonrası için kimisi 5 yıl. O hayallerim gerçekleştikçe buraya yazacağım. Sizin de hayalleriniz varsa bizimle paylaşın.
A
6 yıl
İlginç bir soru
Sabah güneş doğarken Türkiye'den uçakla yola çıksak, hesaplamalara göre aktarmasız uçuş ile 20 saat sürüyor. Aktarmasız olabileceğini var sayarsak ve Türkiye ile Amerika arasında 8 saat fark olduğunu ele alırsak 20 saat içinde kaç kere gündüz görmüş oluruz. Güneşin buradan oraya 8 saat laglı gittiğini varsayıyoruz yani uçak hızından daha hızlı. Biraz değişik değilmi düşününce
A
6 yıl
Motosiklet yarışçısı olmak istiyorum
Başlıkta dedigim gibi. Emek verip yarışçı olmak istiyorum. Özel eğitim verip yarışlara çıkartan yerler varmı? Bu istegimin gerçekleşmesi zor olduğu için bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Yani denemek istiyorum. Düşünceleriniz ve önerileriniz var mi
A
6 yıl
PayByMe kapatıldı
Başlıkta olduğu gibi. Geçmiş olsun bir tek ininal kaldı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.