T

Teğmen
08 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
2.500 TL'ye kadar ses sistemi tavsiyesi. Yardımlarınızı bekliyorum!
Başlıkta da belirttiğim üzere 2500 TL'ye kadar ses sistemi kurmayı düşünüyorum. Daha düşük fiyatlarda da olabilir. Pek anlamadığım için en iyi sesi hangi ürünlerle elde edebileceğimi marka ve modelleri ile belirtebilirseniz sevinirim. Bu arada Oyun oynamak ve film izlemek için kullanacağım. Yüksek ses ve bass seviyesini de sevdiğimi belirteyim.
T
4 yıl
2500 liraya kadar ses sistemi önerisi
Evimdeki PC, PS4 gibi cihazlar için müzik, oyun ve film konusunda iyi işler çıkarabilecek bir ürün arıyorum. 5.1, 7.1 ses sistemleri ya da ev sinema sistemleri olabilir kaliteli soundbar olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Kaliteli temiz berrak bir ses ve yüksek bass olması ilk tercihim. Ses sitemleri ile ilgili pek bilgim yok o nedenler yardımlarınızı bekliyorum.
T
4 yıl
2500 TL'ye kadar sis sistemi tavsiyesi
Evimdeki PC, PS4 gibi cihazlar için müzik, oyun ve film konusunda iyi işler çıkarabilecek bir ürün arıyorum. 5.1, 7.1 ses sistemleri ya da ev sinema sistemleri olabilir kaliteli soundbar olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Kaliteli temiz berrak bir ses ve yüksek bass olması ilk tercihim. Ses sitemleri ile ilgili pek bilgim yok o nedenler yardımlarınızı bekliyorum.
T
4 yıl
HDMI 2.0 Display Port 1.2 adaptörü ile PS4 Pro'da 4K oynanır mı?
4K monitörüm var fakat HDMI 2.0 girişi bulunmuyor. Display Port 1.2 girişinden 4K 60 Hz alabiliyorum. DP 1.2 HDMI 2.0 adptörü ya da böyle bir kablo alırsam PS4 Pro'da 4K oynayabilir miyim? PS+ Pro sisteminde HDMI 1.4 ile 4K seçilmiyor. Adaptör ya da kablo işime yarar mı yoksa HDMI 2.0 bağlantısı olan yeni bir TV ya da monitör mü almalıyım?
T
4 yıl
Philips 288p6 HDMI 2.0 sorunu Acil yardım!!!
PC'de 4K 60 Hz Display Port bağlantısı ile kullandığım Philips 288P6 model monitörüm bulunuyor. Monitörün kendi internet sitesinde ve kullanma klavuzunda HDMI 2.0 desteğinin olduğu yazıyor, fakat bağlantı yaptığım zaman 4K 30 Hz veriyor. 60 Hz vermiyor. 2.0 destekleyen kablo aldım fakat, acaba çakma bir kablo mu bilemedim. Bir kaç tane HDMI 2.0 diye satılan kablo aldım fakat hiç birinde durum değişmedi. Bu arada kullandığım ekran kartım da GTX 1080 Ti, HDMI 2.0 desteğinin olduğunu biliyorum. Yardım edebilir misiniz arkadaşlar, duruma göre PS 4 Pro alacağım. Kablolar mı sıkıntılı, monitör mü sıkıntılı yoksa yanlış mı yazmışlar bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Monitörün Linki:https://www.usa.philips.com/c-p/288P6LJEB_27/brilliance-4k-ultra-hd-lcd-monitor/specifications
T
5 yıl
Acill!! 2500 TL'ye kadar kulaklık önerisi Acil!!
kulaklıkla müzik dinlemeye ve film izlemeye bayılıyorum daha öncelerde Beats Studio ve Pro modellerini kullanmışlığım var. Yüksek bas ve sesi seviyorum. Bunun ışında wireless'lı olmasını da istiyorum. Beats'lerden daha kaliteli 2500 TL'ye kadar kulaklık alacağım. Hatta Şuan Bose QuietConfort 35'i sipariş ettim fakat bazı kullanıcı yorumlarında Beats kadar yüksek ses ve bas vermediğini öğrendim. İçime öküz oturdu diyebilirim. Önereceğiniz kulaklıkları bekliyorum.
T
5 yıl
Yüksek seviye oyuncu kulaklığı için önerilerinizi bekliyorum!!!
Başlıkta da belirttiğim üzere yüksek seviyeli 7.1 oyuncu kulaklığı almaya karar verdim aklımda razer taimet 7.1 ve logitech g933 var sizce hangisini seçmeliyim ve daha iyi bildiğiniz kulaklıklar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
T
6 yıl
satılık BOWİE BIÇAĞI SAFARİ AĞI SAVAŞ GÖRMÜŞ
Elimde ki csgo eşyasını satıyorum istediğim rakam 200 lira BOWİE BIÇAĞI SAFARİ AĞI SAVAŞ GÖRMÜŞ pazarlık yaparız.
T
6 yıl
satılık STATTRAK AK47 SERTLEŞTİRİLMİŞ KASA
elimde bir adet var 200 liraya satmak istiyorum fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum
T
6 yıl
EKRAN KARTI TAVSIYESI
Yakın tarihte yeni bir ekran kartı almayi düşünüyorum. Aklımda bir kaç seçenek var yardımcı olursanız sevinirim ve sizin bildiğiniz daha iyi bir şey varsa onuda onerebilirsiniz. Benim aklımda ASUS STRİX GTX 980 Tİ VE ASUS MATRİX GTX 980 Tİ var. İşlemci hızlı ikisininde aynı oc veya game moddaykende aynı peki STRİX 650 DOLAR iken MATRİX neden 740 dolar aradaki farka değecek bir özellik falan mı var nedir acaba bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.