N

Teğmen
21 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
9 yıl
Arka Plan
Bi Yere Başvuru İçin Vesikalık Foto Lazımmış Ben Normal Bi Fotoğraftan Kestim Resmi Ama Arka Planı Ayarlıyamadım Onu Hangi Programdan Ayarlıyabiliriz ? Resim De Şudur
http://g1209.hizliresim.com/11/u/ddcyz.jpg

< Resime gitmek için tıklayın >
N
9 yıl
Beykent Üni. Kayıt Yenileme
Beykent Üniversitesinde %50 Lojistik Okuyacağım Önümüzdeki Sene , Geçen SEne Yerleşmiştim , Hazırlık Sınıfını Okudum Ama Bu Sene De Sınava Girdim Ve %100 Burslu Özeller Ve Devlet Üniversitelerinin Kendime Uygun Bölümlerini Yazmayı Düşünüyodum Fakat Beykent Üniversitesi Kayıt Yenileme Tarihlerinin Son Günü Olarak 10 Ağustos Olarak Belirlemiş , 10 Ağustostan Sonra Yapılıcak Olan Kayıt Yenilemelerde %5 Geç Kalma Farkı Ödemek Zorunda Bırakılıyor , 180 Tl Civarı Bi Miktara Denk Geliyo Bu %5 lik Kısım , Bu Demek Oluyo Ki Tercihlerimi Yaptıktan Sonra Daha Tercihler Açıklanmadan Benim Ya Kayıt Yenilemem Ya Da Diğer Okulları Yazma Lüksüne Girip Girmeme Riskini Gözümün Önüne Almak Zorunda Kaldığım , Sizce Ne Yapayım , Böyle Durumla Karşılaşıp Bi Şekilde Bundan Kurtulan Varmı dır ? Ne Yapmam Gerek ?
N
9 yıl
Uyku Kaçırmak
Beyler , Evde 1 Saat Oturamaz Oldum , Ne Yapsam Hemen Uykum Geliyo , Her An Uyuycakmış Gibi Bi Halim Var , Uykusuz Da Kalmıyorum , Geceleri En Az 8 Saat Uykumu Alıyorum Ama Hep Vücudumda Bi Halsizlik Var , Bi Ara Siyah Kuru Üzüm Yiyodum İyi Geliyodu Ama Şimdi O Da Fayda Etmiyo , Kahve Nescafe Çay Gibi İçecekler Zaten Fayda Etmiyo , Evde Biraz Oturup Kitap Okuyım Diyorum Yok Hemen Sızıyorum Kalıyorum , Yokmudur Bunun Bi Çaresi , Uykuyu Kaçıracak Farklı Taktikler ?
N
9 yıl
Araç Kiralama
2 Günlüğüne İzmire Gidip Gelmek İçin İstanbuldan Araba Kiralamayı Düşünüyorum , Dizel , Sağlam Şirket Varmıdır , İnce Püf Noktaları Nedir Bu İşin ?
N
9 yıl
Dominos
Dominos Ta Bilet Ticket Sodexo Geçiyo mu , Veya Nerelerde Geçiyo BU Meret
N
9 yıl
Benzemez Kimse Sana
Adamlar Sadece Reyting Toplamak İçin Milleti Tartıştırıyolar , Aynı Taktik Bitmedi Gitti , Seyfi Dursunoğlu Da 65 Yaşında Adam Ama Halen Medya Maymunluğundan Bıkmadılar , Bugün Rastladım Da İzledim , Adamlar Birbirine Düşürmek İçin Ellerinden Geleni Yapıyolar
N
9 yıl
Sarayburnunda Dolmuş
Varmıdır Sarayburnunda Dolmuş Yapmanın Tadına Varmış Arkadaşlarım , O Zevki Tadan Arkadaşlarım
N
9 yıl
Nedir Bu Olayın Eğrisi Doğrusu ?
Aselsan'ın %51 Hissesinin Satıldığı Haberleri Fiyaskomudur , Doğrumudur , Asparagas mıdır ? Nedir ? Bi Bilen Eden Gören Yokmu ?
N
10 yıl
Montaja Gel
http://www.olayweb.com/survivor-dokunulmazlik-oyunu-final-almeda-hasan-izle-27-mayis/

1.21 - 1.32 Arasına Love Me Back i Montajlasanıza İyi Bİşi Olur Herhalde Be ?
N
10 yıl
Lojistik...
Beyler Ben Şu Anda 2 Yıllık Lojistik Okuyorum , 4 Yıllığa Uzatıcam 3-4 ü Açıktan Bitirerek , 2. Üni Olarak Ta İşletme Veya Dış Ticaret Okumayı Düşünüyorum 4 Yıllık , Hangsi Daha Yararlı Olur , Benim Bölümümü Destekliyecek Olarak , Hangisi Daha Avantajlıdır ? Tecrübe Sahibi Olan Varsa Sevinirim..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.