S

Teğmen
14 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen ay
Mishoptr üzerinden alışveriş yapan var mı ?
Bayram arefesinde xiaomi redmi note 9s 128gb siparşi verdim. 6 gündür siparişim kargoya verilmedi ( muhtemel bayram dolayısı ile.) Müşteri çağrı merkezi telefona cevap vermiyor. Ben bu sitenin resmi olup olmadığını tam olarak anlayamadım. Webtekno gibi bilinen ve güvenilir forumlar bu sitenin yeni açıldığını ve resmi satış sitesi olduğunu yazmışlar. Merak ettiğim bu site üzerinden alışveriş yapanların olup olmadığı.

İlgili site: https://www.mi.com/tr/
S
geçen yıl
Kendi portrem
Karantina günlerinde sıkılırken elime uzun zaman sonra fotoğraf makinemi almaya başlamışken aşağıda bıraktığım linkteki video ile karşılaştım
https://www.youtube.com/watch?v=2A1HDc563FU

Sıkıntıdan denemeye başladım. Elbette eksiklerim olabilir.
Canon 600D 50mm f/1.8
f/2.8
1/10sn
ISO:100

(!) Cama gliserin su karışımı sıkılmıştır.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
Turbo
Reis unutuldu gitti ama coronadan sonra yaşadı
S
geçen yıl
Kitap okumayı bıraktım.
Kitap okumaya lise 1de psikolog sayesinde başladım. 12.sınıfa kadar yaklaşık 200 kitap okudum. Ama 12.sınıfa vakitsizlikten kitap okumayı ciddi anlamda bıraktım. ( sınav senemde 3 4 kitap okudum). Bu sene mezunum sınava yeniden hazırlanıyorum kitap okumaya da fazla fazla vaktim var ama başlayamıyorum okuyasım gelmiyor. Sizce ne yapmam gerek? :)
S
geçen yıl
600D 18-55/50mm fotoğraf sergim.
S
2 yıl
Kitap tarışması (WhatsApp grubu)
Herkese iyi günler diliyorum öncelikle. Forumda araştırma yaptım ama böyle bi konu bulamadım. Hiç değilse aktif bir WhatsApp grubu göremedim. Aklıma gelen normal gruplardan farklı olarak her hafta belirlenen bi kitabı bitirmek ve o kitap hakkında tartışmak. İsteyen özel mesaj olarak veya konuya numarasını bırakırsa bi grup açmayı düşünüyorum
S
2 yıl
Canon 600D 50mm fotoğraflarım.
S
3 yıl
Betta balığı akvaryumdan atladı. Acil yardım
S
3 yıl
Saç uzatma yasağı.
Hepinize iyi akşamlar ben bu sene lise son sınıfım saçlarımı yaklaşık 15 aydır uzatıyorum okulda idareden saçımı kestirmessem okula alınmayacağım gibisinden tehditler almaya başladım. Benden farklı lisede saç uzatan çok fazla arkadaşımla konuştuğumda sorun yapmadıklarını okulda çok kişinin saçlarının uzun olduğunu söylediler. Saçımı kesmek istemiyorum ne yapabilirim?
S
3 yıl
5.5km bir saat oldu yoldayım
üsküdar ümraniye metrosu kapalı olduğu için 1 saatten fazladır yoldayım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.