A

Teğmen
23 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
65 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
2011 PEUGEOT 3008 YARDIM
Merhabalar.

Aracım 2011 model Allure 1.6 hdi dizel otomatik. Burada yazmamın nedeni yetkili servis dahil sorunumun çözülememesidir.

Aracımı park ettikten sonra tekrar çalıştırmadan önce vitesi N konumuna almazsam bazen "Vites kutusu Arızası" veriyor. Vitesi N konumuna aldığımda sorun gidiyor ve normal çalıştırıp kullanıyorum. Seyir halinde bir sorun çıkmıyor. Sadece Marşa basmadan evvel N konumunda olmazsa bazen çıkıyor. Sanırım Vites konumu iletişimi ile ilgili.

Yardımcı olabilecek veya önerisi olan varsa sevinirim.
A
8 ay
Silinebilir
Silinebilir
A
2 yıl
PEUGEOT 3008 YAKIT ŞAMANDIRASI
iyi günler. 2011 model PEUGEOT 3008 2011 YAKIT POMPASI/ŞAMANDIRA açaç üzerinde nerede olduğunu bilen varmı?
Şunun için soruyorum. Aracım 1 yıldır "akü veya elektrik beslemesi arızası" veriyordu. akü, konjektör değişti sensör, şarj dinamosu bakıldı,arıza giderilemedi. şunu farkettim ki depo boşalınca arıza sıklığı artıyor ve devamlı arıza veriyor. Depo dolunca arıza gidiyor. Şamandıra ile ilgi olduğunu düşünüyorum.
A
2 yıl
PEUGEOT 3008 2011 YAKIT POMPASI/ŞAMANDIRA
İyi günler. 2011 model PEUGEOT 3008 2011 YAKIT POMPASI/ŞAMANDIRA açaç üzerinde nerede olduğunu bilen varmı?
Şunun için soruyorum. Aracım 1 yıldır "akü veya elektrik beslemesi arızası" veriyordu. akü, konjektör değişti sensör, şarj dinamosu bakıldı,arıza giderilemedi. şunu farkettim ki depo boşalınca arıza sıklığı artıyor. depo dolunca arıza gidiyor. Şamandıra ile ilgi olduğunu düşünüyorum.
A
2 yıl
İRİG cihazına Çello
Merhabalar. Arkadaşlar Gitar bağlantısı yapılan İRİG cihazına Çello bağlanırsa sonuç alınırmı. Bilgisi olan veya deneyen varsa yardımcı olursa sevinirim< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
PEUGEOT 3008 HDİ 2011 YARDIM
Merhabalar. Aracımda 1 yıldır sorun yaşıyorum. Çözülemedi. Bilgisi, önerisi olan, başına gelen varsa lütfen yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Yaklaşık 1 yıl önce şehirler arası yolda "Akü Şarjı veya Elektrik Beslemesi Arızası" verdi. Ancak fiziki olarak bir şey hissetmediğim için yola devam ettim. Memlekete varınca kontrolde voltajlar normaldi.Yinede Alternatör ve akü kontrol edildi sağlam. Voltaj biraz oynadığı için konjektör arızası denildi ve değişti. Ancak sorun çözülmedi.İstanbul'a dönünce bir yıl zarfında çakmalık voltmetresi ile voltajı devamlı kontrol ettim. Belirgin bir voltaj değişmi yoktu. Uyarı zaman zaman gelip gidiyordu. Son zamanlar da uyarı çok sık gelmeye başlayınca, Akü yükleme testinde akünün zayıf olduğu söylendi ve akü değişti. Ancak sonuç yine aynı. Uyarı daha sık gelmeye başladığı gibi bu sefer şarj voltajı 13 voltu geçmemeye başladı. Kontrol sonucunda könjektörün arızalı olduğu söylendi ve tekrar değişti. Evet şarj voltajı normale döndü ancak uyarı halen devam ediyor. Ve verdiğim ücretler yanında kar kaldı. Çözemiyorlar.

Tamirciye gitmeye korkar oldum. Her seferin de sonuçsuz para ödemekten yoruldum. Fikri Yardımı olan varsa sevinirim.

Alternatör sağlam, akü değişti, konjektör yeni.

2011 MODEL PEUGEOT 3008 1,6 HDİ ALLURE OTOMATİK
A
3 yıl
ARAS KARGO NİYE PAHALI
Bana gelen pakete yaklaşık 22 TL. öderken, aynı paketi, aynı kişiye, aynı gün yaklaşık 30TL ödedim. Desi 1

Böyle çıkıyor ne yapabilirim, karşının anlaşması vardır falan filan.

Üşenmedim aynı paketin ölçülerini hatta desisi 1.20 olarak başka bir ünlü şirkette hesapladım. Yaklaşık 20 TL çıktı.

Herkesden fazladan 10 TL alsalar iyi pt eder
A
3 yıl
PEUGEOT 3008 ARIZA 2011 ALLURE 1.6 HDI
Merhaba,
Aracım 'Akü şarjı veya Elektrik besleme arızası'uyarısı veriyor. Ama her zaman değil. Şarj dinamosu kontrol edildi. Konjektör değişti. Ara ara sorun devam ediyor. Benim tahminim akünün kendisi arızalı. bu konuda tecrübesi yada bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Teşekkürler.

2011 peugeot 3008 allure 1.6 HDI
A
3 yıl
Peugeot 3008 yan ayna sorunu
İyi akşamlar, 2011 3008 aracının yan sağ aynası bozuldu. Arabayı kumandayla açtığimda ayna iyice geriye doğru açılıyor. Kapatınca da cama tosluyor. Nasıl olduğu konusunda bir fikrim yok.
Ne olmu? olabilir. Bilen varsa yardımcı olabilirmi?
A
3 yıl
optic ses girişi çalışma sistemi yardım
Merhaba

optik ses giriş ve çıkış soketler, çalışma prensibi hakkında bilgisi olan varmı? Yani optik ses giriş soketi ve optik ses çıkış soketleri farklımıdır?

teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.