L

Yüzbaşı
28 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
359396 Gün Cezalı
357066 gün 20 s. 24 dk.
Gönderiler Hakkında
L
7 yıl
iphone ios 6 clash of clash sıkıntısı yardım lütfen
Beyler merhaba telefonum ios 8 di ios 6 ya düşürdüm oyun oynanıyor fakat eski köy üm yüklemek için sordugunda yüklemek istediğim zaman bu köy yüklemek için ios 7 istiyor ama oyun zaten ios 6 destekliyor ?
L
7 yıl
iPhone 4s İOS 8.1.2 - 6.1.3 yardım lütfen
Merhabalar arkadaşlar iphone 4s var elimde beyaz ios 8.1.2 yüklü telefonda sizce böyle kullanmalı mı yoksa ios 6 mi çevirmeliyim ? hangisi daha iyi olur
L
7 yıl
BlackBerry Q10 bakarmısınız bır
Beyler merhaba q10 kullanıyorum da klavye den 2 tuş sert basıyır biraz garanti yollasak naparlar?
L
7 yıl
BlackBerry Q10 bakarmısınız bır
Beyler merhaba q10 kullanıyorum da klavye den 2 tuş sert basıyır biraz garanti yollasak naparlar?
L
7 yıl
iPhone 6 sensör sıkıntısı yardımcı olabilecek ?
Arkadaşlar merhaba iPhone 6 space grey mevcut hanımın benim kendi iPhone 6 MA göre sesi az çıkıyor biraz birde sensör Arızalı sanırım. Birisini aradığınız zaman mesela kulağınıza götürdüğünüz de ekran kararır ama bizdekinde aynı açık kalıyor apple götürdüğünüz zaman ne işlem yaparlar ?
L
7 yıl
Araç tavsiye 13bin e kadar maximum
Arkadaşlar merhaba araç tavsiyes istiyorum normal Alıp Kullanılacak satılmayacak. Aslında Aklımda BMW e30 var da bilemedim ne yapacagım. Doğan Şahin zaten düşünmüyorum. Honda Civic 1.5 ex hb Tarzı da düşünüyorum aslında yardımlarınızı bekliyorum sizce 90 model e30 a 12.500 vermek doğrumudur
L
7 yıl
İphone 5s gold ekran problemi yardım
Arkadaşlar merhaba elimde İphone 5s gold 7.1.1 sürümü telefon var. Ekranda ufak siyah siyah noktalar. Ar 4 5 tane ayriyetten orta yukarısında aşağıya doğru beyaz ekranda açık beyaz çizgi var. Ekran ortasına felan dokanınca rengi değişiyor. Telefonun kasası da yıpranmış vaziyette 3 4 sefer düşmüş ama sıkıntısı yok randevu da alamıyorum. Aldığım da götürsem ne işlem yaparlar ?
L
7 yıl
iPhone 6 iOS 8.4.1 iOS 9.0.1 yardım
Beyler merhaba şuan 8.4.1 geri döndşm iOS 9 kullanıyordum ara sıra takılmalar vs oluyordu bu sorun 9.0.1 düzeltilmişmidr ? Ona göre donelim geri klavye Hoşuma gitmişti :)
L
7 yıl
iPhone 6 iOS 9?
Beyler merhaba forumda araştırma yapmama rağmen bir öyle bşr böyle diyen insan çok. Yükleyen arkadaşlardan ricam durum nedir 8.4.1 de mi kalalım yükleyelim mi. Herkes ayrı bi telden Çalıyor.
L
7 yıl
iPhone 6 iOS 8.4.1 den iOS 9 ?
Beyler merhaba kusura bakmayın konu açıyorum ama kimin ne dediği hiç belli değil herkes ayrı bir tel Çalıyor kimi iyi diyor kimisi iyi değil diyor ne yapmalıyız sizce kıranlar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.