Y

Binbaşı
23 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
359455 Gün Cezalı
356715 gün 10 s. 45 dk.
Gönderiler Hakkında
Y
8 yıl
Fnatic
Fnatic şu salaklaramı yenildi yahu. Yemin ederim fnatic finale çıksaydı adam gibi bi final olurdu. Koomu her ne haltsa adamlarda mid yok adc desen mal top desen oyun 4 saat sürse 4 tp atmaz. Son maçın 15 dakkasını izledim dayanamadım daha fazla.Lanet olsun sana fnatic şu rezelatin sorumlusu sensin.
Y
8 yıl
Fnatic
Fnatic final görecek
Y
8 yıl
Vayne hk
Lucianı öldüren, jinxin elini öpen, caite early menzilinden başka bi halt vermeyen riot, vayne amcanın oğlumu?


Özet: Vayne ölsün
Y
8 yıl
Challenger taktiği
Sivir alıyoruz karşıda taric alıyor taric üstümüze doğru koşuyor ama minyona e atacağı için e mizi boşa kullanmayıp sonra gidip ikisinide kesiyoruz.Challengerde bolca göreceğimiz bu taktiği sizlerle paylaşmak istedim. İyi forumlar.
Y
8 yıl
Ban yedim
Oyunu bir süre bıraktım tanıyanlar bilir 45 gün kadar falan daha sonrasında geri başladım ve başladıktan 2-3 gün sonra toxic playerlikden 7 gün ban yedim diamond ödüller gitdimi şimdi?
#riottrlanetolsun
Y
8 yıl
Kural Dışı Konu hk
Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "Lol bölüm yöneticileri", içeriği aşağıdadır:

quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

Birkaç tane hiçbir işten anlamayan. hiçkimseye yardımı dokunmayan, hiçbir kuraldan haberi olmayan, hiçbir şekilde tarafsızlığı olmayan,yaşlarıda belli zaten 18 19 yaşında çocukları bölüm yöneticisi yapmışlar. Kınıyorum.İyi forumlar .


Edit: Ne oldu değerli forum üyeleri yazmayamı korktunuz.
Y
8 yıl
Forum çöktü
Citizen iş başında herhalde.
Y
8 yıl
12 Gün
12 Gün aradan sonra yeniden sahalardayım ban bitdi.
Alırım bi he o.
Y
8 yıl
Kim bu misafirler
121 kişi var şuanda bizi izleyen kimsiniz kankiler.Sadece izleyerek zevkmi alıyorsunuz forumu?Not: Üye olup cevap verin pls.
Y
8 yıl
Videosu süper olan adam hakkında
Videosuna 15 disslike attığım varlık özelden mesaj attı bak ""Dostum selam. 15 tane hesap açıp videosuna dislike bastığın arkadaş seni skype çağırıyor. Gelmek istersen ekle jotta4ever"" belki bu mesajı atmasan 15 de bırakabilirdim ama sabah -100 de göreceksin o videoyu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.