L

Yüzbaşı
11 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
8 yıl
20$'a WOD Olur mu?
L
10 yıl
Wow interneti kesiyor
Beyler wow oynarken genellikle 2-3 saatte bir -ne zaman olacağı belli olmuyor- internet kesiliyor.Önemli bir yerde kesiliyor falan benim için sorun oluyor.Diyebilirsinizki malum Türkiye şartları ttnet zaten 2-3 saatte bir kopar.Ama bu öyle değil sadece wow oynarken kesiliyor.Geçen senede konu açmıştım (ahanda buhttp://forum.donanimhaber.com/m_50162576/tm.htm ) aynı sorundan dolayı O zaman wireless kullanıyordum kabloluya döndüm çözüldü.Şimdi kablolu kullanıyorum yine aynı sorun Ne yapıcam ben?
L
11 yıl
Salı günü süpriz kuponum nasıl
512 Lyon - Ajax MS1 1.65
513 Manchester Utd - Benfica H1 2.05
514 Napoli - Manchester City H2 3.75
515 Otelul Galati - Basel H2 3.00
517 Trabzonspor - İnter H2 4.5

Sistem 3-4-5 - Maksimum kazanç 742 TL
L
11 yıl
Euro 2012 Kuponum
101 Bosna Hersek - Portekiz KG Var Oran 1.7
102 Türkiye - Hırvatistan Alt Oran 1.5
103 Çek Cumhuriyeti - Karadağ(1h) H0 Oran 3.3
104 Estonya - İrlanda Cumhuriyeti 2 Oran 2.0

Toplam Oran 16,83

İyi şanslar.
L
11 yıl
Cancel subscription ile ilgili bir soru
Beyler şimdi benim Ağustosun 20 sinde biten bir hesabım var diyelm.Ben bunu şimdiden iptal edersem direk frozen hale mi geliyor yoksa satın aldığım güne kadar oynayabiliyormuyum?

Teşekkürler..
L
11 yıl
Hesabım kapandı yardım
Beyler hesabım kapatıldı.Yolladıkları maili aynen atıyorum.Due to suspicious activity, the Battle.net account xxx@hotmail.com has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

Step 1: Secure Your Computer

In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

Step 2: Secure Your E-mail Account

After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit this Support page.

Step 3: Choose a New Password

You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

https://www.battle.net/account/support/password-reset.html

*Note that your former password no longer grants access to Battle.net account management, World of Warcraft, or any other login-protected Battle.net account service.

If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support athttp://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=22330.

Sincerely,
The Battle.net Account Team
Online Privacy Policy

--------------------------------------

Dedikleri herşeyi yaptım ama son adımda şifremi değiştirmek için linke tıkladığımda mail ve isim istiyor fakat girdiğim zaman şöyle bir hata veriyor :

An error has occurred.
This e-mail/name combination does not exist.

yardım edinn beyler
L
11 yıl
Wow'a Girer girmez dc
Wowa girer girmez dc oluyorum.2 Saniye içinde oyundan atıyor.Daha önce böyle bir şey yoktu şuan o karakterde oldu.Herhangi bir yeni karakter açınca onunla normal olarak oynayabiliyorum.Önerebileceğinz bir şey varmı?
L
11 yıl
Wow'a girince net kesilmesi
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bir sorunum var.Wow'a girdikten sonra kesin zamanı belli değil ama 5 dkda da olabiliyor 4-5 saattede olabiliyor internet kesiliyor.Modeme reset atmadan da düzelmiyor. Çözüm Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..
L
11 yıl
Wow Kredi kartı ile alırken hata
Merhaba arkadaşlar..Wow dünyasına yeni katılıyorum.Trial bir hesabım var.Bunun üzerine 4,99 €'lik ilk oyunu almak istiyorum.Fakat herşeyi doğru girdikten sonra şöyle bir hata veriyor :

An error has occurred.
There has been an error processing your request.
For assistance, contact Blizzard Customer Support.

Nerde yanlış yapıyorum??
L
13 yıl
Dram - Ahahah xD
http://img76.imageshac k.us/img76/6339/roflk.gif

AHAHAHA

küfürlü diye direk koymadım linki
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.