Y

Binbaşı
08 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
301 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
Y
geçen yıl
Dell S3221 vs Viewsonic vx3211
Merhaba arkadaşlar,
https://www.epey.com/monitor/dell-s3221qs.html
https://www.epey.com/monitor/viewsonic-vx3211-4k-mhd.html

Bu iki ürün arasında kaldım. Konsol için ve arada Netflix izlemek için kullanacağım.

Daha şık durduğu ve kavisli olduğu için Dell'de daha yakınım ama Viewsonic daha ucuz ve Dell'de sadece HDR ibaresi varken Viewsonic'de HDR10 ibaresi var. HDR ve HDR10'un birbirinden farkı var mı?
Y
2 yıl
PS Cafe'de müşteri sayısını nasıl artırırsınız?
Merhaba, PS cafe açmayı düşünüyorum. Devamlı müşteri olmanız için bir ps cafe'de neye dikkat edersiniz? Ne görürseniz "bir daha buraya gelmem" dersiniz? Nasıl daha rahat hissedersiniz?
Y
6 yıl
Schengen Vizesi ile Bulgaristan'a giriş
Merhabalar Schengen hakkında bir sorum var.

Otobüs ile Orta Avrupa turuna katılmayı düşünüyorum. Vize işlemleri için Ankara'da kişi başı 135 euro istiyorlar ancak schengen ücreti büyükelçiliklerde 60 euro. Eşimle beraber katılacağımız için toplamda yaklaşık 500 lira fark oluyor. Bu nedenle bireysel olarak büyükelçiliklere başvuruda bulunmak istiyorum.

Sorum şu: Otobüs Bulgaristan üzerinden Sırbistan'a varacak. Ben herhangi bir schengen ülkesi elçiliğine çok girişli vize başvurusu yapacağım. Bu vize bana Bulgaristan sınırında sorun çıkarır mı? Ayrıca schengen vizesi talep ettiğim elçiliğin ülkesine giriş çıkış yapmam gerekir mi? Ya da hangi ülke elçiliğine başvuru yapmam daha iyi olur?

Not: Turda gideceğim ülkeler: Sırbistan, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti

Edit: Aldığım bilgiye göre Schengen vizeniz varsa Bulgaristan'dan geçişte sorun olmuyormuş. Konaklama yapacağınız ülkelerden birinden schengen vizesi almanız daha sağlıklı olur. Ben Macaristan Büyükelçiliği'ne başvuru yapacağım.
Y
6 yıl
Harici Hard Disk Kapasitesi Küçüldü
Merhaba,

1 TB'lık WD marka HDD'ye sahibim. Kısa süre önce laptop hdd'yi görmez oldu. Tv'ye bağlayınca sorun yok ancak laptopa takınca donuyor ve içine giremiyordum. Daha sonra biçimlendirdim ve sorun ortadan kalktı ancak boyutu 931 gb olarak görünüyor. Evet tam olarak 1024 gb olmayacağını biliyorum ancak olması gerekenden daha düşük olduğunu düşünüyorum. Ayrıca içinde birşey yok iken özelliklerden baktığımda da 931 gb boş 208 mb dolu olarak görünüyor. Tertemiz bir şekilde nasıl sıfırlayabilirim?
Y
6 yıl
PS4 ile terör saldırısı planlamak.
13 Kasım 2015'de gerçekleştirilen Paris saldırılarının PS4 üzerinden organize edildiği söyleniyor.

http://www.radikal.com.tr/dunya/paris-saldirilari-playstation-4le-mi-planlandi-1473352
Y
6 yıl
Win 10 kapanmama sorunu.
Merhabalar. Belki daha önce yazıldı ancak bulamadım.

Şöyle bir sorunum var. Win 8.1'den Win 10'a geçiş yaptım. Bilgisayarın power tuşuna bassam da başlat menüsünden kapat desem de oturum kapatılıyor, bir süre siyah ekranda kalıyor ve sonra tekrar başlatılıyor. Şimdilik uyku moduna alarak idare ediyorum.

İnternette çözüm olarak bios güncellemesi, intel ekran kartının devre dışı bırakılması, güç seçeneklerinden bir işaretin kaldırılması gibi çözümler sunulmuş ancak sorun devam ediyor. Sanırım temiz kurulum yapınca sorun çözülecek ancak daha kısa bir çözümü var mıdır?
Y
7 yıl
Cevap: Playstation 4 | Kardeşlik ve Dijital Oyun Takas Grubu [ ANA KONU ]
satılık yçift hak shadow of mordor. 60 tl. tarafımdan black friday indiriminde 30 dolara alınmıştır. oyunu alırken açtığım maille beraber verilecektir.
Y
7 yıl
music unlimited para iadesi
Merhaba arkadaşlar.

Us psn kullanıyorum ve music unlimited uygulamasının deneme sürümünü kullanıyordum. Bugün deneme süresi bitmiş ve cüzdandan 9.99 dolar çekip premium 1 yıllık üye yapmış beni. Bunu iptal edip parayı geri alma şansım var mı?

Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.