Y

Yüzbaşı
07 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
Y
12 yıl
SAndisk cruzer extreme contour u3
arkadaşlar geçen ay bu bellekten almıştım. ozaman u3 özelliğini kullanmayacağım diye uninstall(kaldırmıştım) etmiştim. şimdi sandisk sitesinden tekrar indirip yükledim ama içerisinde avast antivirus u3 bulunmuyor.ilk aldığımda baktığımda avast vardı içinde. zaten satın alırken sitede(hepsiburada.com dan aldım) ürün özelliklerinde avast 1 yıllık antivirüs yazıyordu. tekrar internetten indirdim antivirüsü ama lisans dosyası istiyor. nasıl yapabilirim.

cruzer contour alan arkadaşlar avast var mı bakıp yazabilirler mi?

Teşekkürler cevaplar için.
Y
13 yıl
Kodak c813 firmware sorunu
Merhaba arkadaşlar. geçen hafta kardeşim kodak c813 dijital fotoğraf makinesi almış. dün de abim dikkat etmemiş makinede 1.40 sürüm firmware var iken siteki güncel diyerek siteden 1.30 sürümünü yüklemiş. şuan lcd ekran siyah beyaz çalışıyormuş. eğer aranızda c813 kullanan varsa ve 1.40 firmware sürümü kullanan arkadaş makineden eğer okutabiliyorsa rapid tarzı bir siteye atabilir mi? şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.