J

Yüzbaşı
07 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
4 yıl
mac os sierra ya win 7 kurmak
Selamlar, 2017 macbook pro ya win 7 64 bit kurmak istiyorum. Boot Camp yardımcısına girdigimde 64 bit win10 veya daha yenisini destekler diyor ve yüklemiyor.
Siteden boot camp 5 versiyonunu indirdim ama nasıl yükleyecegimi beceremedim. Bu konuda yardım edebilecek var mı ?
J
5 yıl
Yeni iPhone olarak tanıtıp güncelleme yapmak
6s imi sıfır kurulum yapmak istiyorum. iCloud da resimler hariç yüklü programların yedeklerı var.
Telefonu dfu moda alıp " yeni iPhone ". olarak tanıtıp kurarsak bir önceki bilgilerden sadece rehber mi senkronize oluyor iCloud dan ? Telefonda Diğer kullandığımız programları tekrar App Store dan indirip kurduktan sonra indirilen programın ayarları icloud yedekten geliyor mu yoksa hepsini sıfırdan tekrar ayarlamak mı gerekiyor ? Bu konuda Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse
J
5 yıl
Apple 3 aylık müzik deneme bitince
3 aylık müzik deneme üyeliği bitince telefona indirdiğimiz parçalar ne oluyor ? Siliniyor mu ?
J
5 yıl
bilgisayara usb baglandıgında parola sorması win 7 ve win 8
Selamlar, bilgisayara izinsiz usb takılmasını istemiyorum, bu yüzden bilgisayara usb takıldıgında parola sormasını nasıl sağlayabilirim ? ,Parola girilmeden usb nin icindeki dosyalara erişim izni verilmesin; böyle bir program veya windows 7 ve windows 8 için icinde böyle bir ayar var mı ?
J
5 yıl
Hareketli resimleri aktarma
6s ile çekilen hareketli resimleri film rulosundan bilgisayara aktardım. Oradan tekrar açtığım başka bir klasöre aktardım ordan da tekrar telefona aktardım fakat üzerine bastırınca resimlerin hareket yeteneği kayboldu. Nerede hata yaptık ?
J
5 yıl
Fotoları bilgisayara aktarma
iphone ios 9 yüklü Resim rulosundan fotoları bilgisayara aktaracağım. Win7 var bilgisayarda. Telefonu Bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayar i çift tıkladığımda c d ve iPhone klasör çıkıyordu Burdan girip resimleri kopyalıyordum bilgisayara. yada telefonu bagladıgım anda kamera olarak görüyordu teli bilgisayar ve resimleri aktarmak istermisin diye soruyordu... Artık birşey çıkmıyor. iTunes a da girdiğimde içe aktarılıyor yazıyor ilk basta bir sure devam ediyor ama nereye aktarıyor bilgisayarda bulamadım. yardımcı olabilicek var mi . ?
J
6 yıl
iPad mini iOS 9
iPad mini üzerinden direk güncelledim sıkıntı yok yağ gibi akıyor. iOS 8 Den daha iyi su an.
J
6 yıl
iPad mini iOS 9
iPad mini üzerinden direk güncelledim sıkıntı yok yağ gibi akıyor. iOS 8 Den daha iyi su an.
J
6 yıl
iPad mini iOS 9
iPad mini üzerinden direk güncelledim sıkıntı yok yağ gibi akıyor. iOS 8 Den daha iyi su an.
J
7 yıl
Pil durumunu gösteren program
Telefonu bilgisayara bağladığımız da Pilin kac kere şarj olduğu kapasitesi ve kalan kapasitesi Ni bilgisayara kurarak gösteren bir program vardı ismi aklıma gelmedi bir türlü
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.