S

Binbaşı
17 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
187 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
XBOX Beta programında yüklü oyunu silmek
Bilgisayarıma Gears 5 oyununu indirmiştim ve oyunu hiçbir şekilde silemiyorum. Xbox uygulamasından silmeyi denedim en başta tepki vermedi, sonrasında silinmiş gibi gözüktü fakat diskte hiçbir azalma yok. Diske ters tıklayıp sistem dosyalarını temizle seçeneğini seçtiğimde de oyunla ilgili herhangi bir kalıntı gözükmüyor. Diskin 50-60 GB'lık yeri boşu boşuna dolu. Ne yapmalıyım?
S
3 yıl
Heavy Rain Türkçe Yama (İSTEK)
Heavy Rain 24 Haziran'da PC'ye çıkıyor. Youtube'da Türkçe videoları mevcut, yama yapılırken o videolardan da yararlanılabilir. Oyunun metinlerine ulaşılırsa bir ekibin el atması çok iyi olurdu.
S
4 yıl
Playstation Vita'nın USB Kablo Üzerinden Bilgisayara Bağlanmama Sorunu
Playstation Vita USB kablo üzerinden bilgisayara bağlanmıyor. Hem İçerik Yöneticisi Asistanı hem de QCMA ile deniyorum ikisinde de sonuç aynı. Bilgisayara USB ile bağladığımda Vita elektrik alıyor ve şarj oluyor ama bağlantı kurulmuyor. Sürüm güncellemesi veya herhangi bir hata uyarısı almıyorum. Bilen yardımcı olabilir mi?
S
5 yıl
The Vanishing of Ethan Carter Redux [İSTEK]
Normal sürümünü Technogame ekibi çevirmiş fakat grafiklerinin daha iyi hale getirildiği Redux sürümünde çalışmıyor. Yapılmış çeviri Redux sürümüne uyarlanacak. Bu işten anlayan birisi yok mudur?
S
5 yıl
INSTAGRAM ANDROID'DE TOPLU FOTOĞRAF VE VİDEO İNDİRME
Merhaba arkadaşlar. Instagram'ın Android sürümünde bir hesabın tüm fotoğraflarını ve videolarını topluca nasıl indirebilirim?
S
6 yıl
Enigma2 Uydu Alıcısı Wi-Fi Anteni
Merhaba arkadaşlar. Enigma2'li bir cihaz almak istiyorum ve bir wi-fi antenine ihtiyacım var. Uygun fiyata önerebileceğiniz bir anten var mı?
S
6 yıl
MİNİ HD UYDU ALICISI TAVSİYESİ
Merhaba arkadaşlar. TV'nin dahili uydu alıcısı biss şifrelerini çözmediği için yeni uydu alıcısı almaya karar verdim. Kriterlerim:

1- Mini boyutta olması. Yer kaplamasını istemiyorum.
2- Kanal geçişlerinin normal derecede olması.
3- Görüntü kalitesinin dahili uydu alıcılarındaki gibi iyi olması.

Tavsiyelerini bekliyorum.
S
6 yıl
INSTAGRAM'DA TOPLU FOTOĞRAF İNDİRME
Android'de bir hesabın tek tek fotoğraf linki halinde değil de bazı fotoğraflarını seçerek indirme yapabileceğim bir uygulama var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.