T

Yüzbaşı
11 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme (?)
1151 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
T
2 hafta
GÜZEL KIZLAR SAĞLIĞIMI OLUMSUZ ETKİLİYOR.
TÜRKİYELİ KIZLARIN GÜZELLİĞİ PSİKOLOJİMİ BOZUYOR. YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN.
T
2 ay
MARAZ ALİ ARABA ALDI MI?
başardın mı

@Maraz Alinin sağ kolu
T
3 ay
ORUCUN SÜRESİ ÇOK UZUN.
1 AY ÇOK UZUN BU NEY ARKADAŞ UYKU DÜZENİM, SİNİRLERİM BOZULDU. 15 GÜN OLSA NE OLURDU SANKİ HEM HERKES TUTARDI. BİZİM DİNİMİZ KOLAYLIK DİNİ DEĞİL Mİ.
T
4 ay
1 AYDIR KAR YAĞACAK DİYORLAR HAVA 15 DERECE
METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAPATILMALIDIR.
T
4 ay
ÇAĞRI FİLMİNİ İZLEYELİM.
TARİHİN EN İYİ FİLMİNİ İZLEYELİM HEM HUZURA ERİŞELİM HEM DE İMANIMIZ KUVVETLENSİN GÜÇLENSİN..
T
5 ay
EVDEN ÇIKMAK İSTEMİYORUM
SOSYAL FOBİLİ BİRİ İÇİN İŞ HAYATI CEHENNEM GİBİ.

KEŞKE 4 TANE EVİM OLSAYDI ONLARIN KİRA GELİRLERİYLE GEÇİNSEYDİM.

KEŞKE BABAM ZENGİN OLSAYDI.

ENGELLİDEN FARKIM YOK İNSANLARLA BİR ARADA YAPAMIYORUM.
T
5 ay
hayata adapte olamıyorum. sosyal fobi hayatımı mahvetti.
yıllardır sosyal fobi yüzünden evden çıkmadım şimdi ise mecburen çalışmaya başladım ve iş hayatında her günüm berbat geçiyor. iş arkadaşlarıyla iletişim kurmak inanılmaz zor oluyor benim için. iş yerinde sürekli gergin bir ortam var ben de aşırı korkak çekingen bir insanım gerginliğin olduğu durumlarında falan ne yapacağımı bilemiyorum. her şeyi çok kafaya takıyorum biri bir şey diyor günlerce huzurum kaçıyor. arkadaşım falan da yok kimseyle konuşmuyorum. evden çıkmadan yaşamak istiyorum ama yolu yok. delirmek üzereyim.
T
8 ay
insanlar yurtlarda nasıl kalabiliyor?
ben aile evinde yaşıyorum kendime ait odam var vs ama ona rağmen aile evi bile çok rahatsız ediyor tek yaşamak istiyorum. insanlar yurtlarda bir odada 4 kişi nasıl kalıyor? nasıl kafayı yemeden durabiliyorlar?
T
9 ay
25 yaşıma geldim daha bir kızla oturup 5 dk sohbet etmişliğim yoktur
bu işin sonu nereye varacak? yaş geçtikçe kendi kendime baskı uyguluyorum bir şeyler yapman lazım diye. ama ben de iş yok her yerim falsolu. bu yaşıma kadar erkek arkadaş çevresi bile edinemedim nasıl bir kız arkadaş bulabilirim ki? imkansız gibi görünüyor. bazen diyorum sal her şeyi umursama işe git eve gel işe git gel öyle yaşa işte diye. ama arkadaş böyle hayat geçer mi? bu yaşıma kadar sıfır yaşanmışlıkla yaşadım bundan sonra da düzeleceği yok gibi görünüyor. dışarıda dönen hayata baya imreniyorum bu yaşıma kadar kendim gibi bir tane bile insana rastlamadım hemen herkes sosyal ve iyi ilişkilere sahipti. ilginc gercekten bana mı vurdu bu piyango? bu yaştan sonra düzelmez değil mi? biri gelse beni silkelese adam etse diye bekliyorum resmen.
T
geçen yıl
depresyon bir ömür boyu.
yıllardır depresyondayım yediğim içtiğim hiçbir şey tat vermiyor. eş dost yok. özgüven yok beceriksiz ve çekingen biriyim. sevmediğim bir iş yapıyorum. karşı cinsle muhabbetim yok. mal gibi yaşıyorum. tutuk beyinlinin tekiyim tam. bıktım bu hayattan.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.