T

Yüzbaşı
11 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
31 üye
Görüntülenme (?)
927 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
T
11 sa. önce
girdiğim her sosyal ortam da rezil oluyorum.
yılların asosyaliyim çok uzun yıllar evden hiç çıkmadan yaşadım son 2 yıldır ise değişim için çabalıyorum ama arkadaş girdiğim her sosyal ortam da rezilliğin daniskasını yaşıyorum. özellikle erkekli ortamlardan nefret etmeye başladım. geçen gün iş yerindekiler halı sahaya çağırdı yıllardır top oynamıyorum ama topu severim bir de iş yerindekiler ile kaynaşırım falan diye kabul ettim. girdim 10 dk koştum nefes nefese kaldım geri kalan 30 dk paso yürüdüm bütün topları ezdim bana laf etmeye başladılar :D rezil oldum yani yine. ne kadar zorlasam da olmuyor olmayacak da galiba. insanlar ile nasıl konuşulur sohbet edilir bilmiyorum. ben kibar ve sessiz biriyim ama çok sıkıcıyım kimse arkadaşlık kurmuyor bir yere çağırmıyor. kendim gibi birilerine de denk gelmiyorum hiç. insanların ne düşündüğünü de çok kafaya takıyorum. en önemli mesele bence bu kimin ne düşündüğünü umursamamak düşünmemek. bunu nasıl başarabilirim?
T
6 gün
shiba'ya 20 bin tl atıp 200 bin tl iken cekmeyen eleman su an napıyor
nicki neydi ya onun
T
geçen hafta
halkbank atmsine ziraat kartı ile para yatırırken atm parayı yuttu
arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce falan babam halkbank ortak atm'den ziraat kartı ile hesabına para yatırırken atm parayı yutmuş. ziraat bankasını defalarca aradım sistem de görünüyor en yakın zaman da yatacak diyorlar ama 4 ay oldu tık yok hala. 3 bin tl civarı bir paraydı belki kira paramdı belki borç ödemeseydi birden fazla kez arayıp söylememe rağmen hala daha yatırmadılar. ben bu parayı bunlardan nasıl alacağım nereye şikayet edebilirim bir yol gösterin lütfen.
T
2 hafta
türkiye'de çirkin kız kalmamış.
1 saat dışarda durdum bir tane çirkin kız görmedim.
T
2 hafta
insanlarla konuştuktan sonra gelen pişmanlık hissi.
özellikle birden fazla kişinin olduğu kalabalık yerler de konuştuktan sonra inanılmaz bir pişmanlık hissi başlıyor. utanç içinde hissediyorum keşke konuşmasaydım diyorum. insanların hakkımda neler düşündüklerini çok kafaya takıyorum. keşke umursamaz gamsız takıntısız biri olabilseydim.
T
3 hafta
enflasyonu sadece devlet çözemez
yüce devletimizin mukataa bakanı eşref-i mahlukat nebati beyinde dediği gibi enflasyon sadece devletin çözebileceği bir mesele değildir. vatanperver bir esnaf ve işveren sattığı ürünlerin fiyatlarına zam yapmayacak gerekirse zararına mal satacak. vatandaş porsiyonlarını küçültecek az yiyecek arkadaş. her şeyi de devletten beklemeyin.
T
3 hafta
galiba hiç sevgilim olmayacak
eskiden yaşım küçüktü burada yaşı benden büyük olup da hiç sevgilisi olmayanların yazdıklarını okuyup okuyup kendimi tatmin ediyordum kendimi avutuyordum falan ama şimdi geldik biz o duruma aw. yaş 25'lere dayanacak daha bir tane kız ile oturup 5 dk sohbet etmişliğim olmadı. ne olacak böyle yaş ilerledikçe yalnızlık çok zor gelmeye başladı eskiden bu kadar değildi. her yaz günü dışarıda cıbıl cıbıl hatunları görmekten psikolojim bozulmaya başladı. liseli veletler bile kızlarla gezip tozuyor. hiçbir kızın benden etkilenebileceğini de düşünmüyorum şahsen. galiba böyle öleceğim.
T
geçen ay
60 kuruş 1 tl etmiyor muydu
kafayı mı yedim ben
T
geçen ay
işe gitmek istemiyorum.
iletişim becerisinden yoksun korkak ve çekingen biriyim. yani tam bir eziğim arkadaşlar evet. insanlar ile bir arada bulunmak istemiyorum çünkü sessiz ve sıkıcı olduğum için çoğu zaman benden hoşlanmıyorlar varlığım ile yokluğum bir oluyor. işe gitmek istemiyorum iş yerinde çalışmak işkence gibi geliyor yüzüme iğne batırıyorlarmış gibi hissediyorum her gün. kendimi sadece evde huzurlu hissedebiliyorum iş yerinde iletişim kurmak zorunluluğu beni mahvediyor. nasıl evden çıkmadan yaşayabilirim kazanç elde edebilirim düzenli olarak? gerçekten berbat hissediyorum öldürüyor bu sosyal hayat beni adeta kolları olmadan basketbol oynamaya çalışan biri gibiyim.
T
2 ay
güzel bir müzik keşfedip saatlerce dinlemek gibisi yok.
müzik harbidende ruhun gıdası, olmazsa olmaz bir şey.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.