H

Teğmen
07 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
4 yıl
hortbird uydum var kanal sıralaması tavsiye edebilcek olan varmı ?
hortbirt uydum var kanallar karman çorman tp listesi baya dolu ama şifreli hep işe yarayan kanallar varmı ? bu arada tv nin içindeki uyduyla izliyorum yayınları
H
4 yıl
2 tv arasında kaldım. philips 55pus7502/12 ve samsung 55mu9000 tavsiyesi olan var mı ?
mu9000 ve pus7502 arasında kaldım. uzun zamandır tv gelişmelerinden uzağım. kendi çapımda yaptığım araştırmada. 55 ekran olarak bu 2 tv arasında düşünüyorum. tv den anlayan veya bu tvleri kullanan arkadaşlar varsa onların yorumları belirleyici olabilir benim için. şimdiden teşekkürler. başka model veya marka tavsiyesi de olabilir.
H
7 yıl
LG G2 de kilit ekrandan ana ekrana geçerken anlık takılma.
yaklaşık 1 senedir lg g2 kullanmaktayım. son 5,6 aydır, kilit ekrandan ana ekrana geçerken başta hava durumu widgeti olmak üzere bazı widgetlerde. anlık sanki refreş yapar gibi gidip gelme sorunu var. bu sorunu yaşayan var mı ? daha önce ana konuda da bu sorunu yazdık ama çözüm öneren olmadı. telefona hard resette atıldı ardından temiz kurulumda yapıldı buna rağmen sorun devam etmekte..
H
7 yıl
''25 mbps 50 gb akk'' herşey dahil 49 tl
arkadaşlar yaklasık 9 senedir ttnet abonesiyim. internetim sınırlı artık sınırsız ve hızlı bir internet saglayıcısına geçiş yapmak istiyorum. araştırdığımda en uygun uydunetin 25mbps 50 gb akk 49 tl kampanyasını fark ettim. bulundugum binada kablo tv kutusu mevcut ama internet olarak kullanan kullanıcı yok. o yüzden sorma soruşturma fırsatım olmadı. uydunet internet kullanan arkadaşların bu konudaki görüşleri nelerdir ? 25mbps internet hızına yaklaşıyor mu gerçekten ? uydunetin hizmet kalitesinden memnunmusunuz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.