CoolSnow - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
CoolSnow
Yüzbaşı
Gerçek Ad E
Doğum Tarihi 02 Nisan ****
İlgi Alanları Bilim,Elektornik
Konum İstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 19 Ağustos 2014
Mesaj Sayısı: 285
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: geçen ay
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları 9
nike35 (Yüzbaşı)
The Hollow (Yarbay)
Charmlander (Yarbay)
Dilskesti (Çavuş)
an agony (Yüzbaşı)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza
.../Here at our sea-washed, sunset gates shall stand/ A mighty woman with a torch, whose flame/ Is the imprisoned lightning, and her name/ Mother of Exiles...
Hakkında
Her insan eşit ise neden bir yarış var? Eşitsek bir ülkede çocuklar savaşta, açlıkta ölürken başka bir ülkede nasıl obeziteden ölebiliyor? Eşitsek neden toplum içi huzursuzluk, kavga, popüler olma yarışı var? Çünkü eşit değiliz ve eşitsizlik sayesinde bazı insanlar gülerken bazıları ağlıyor işte ben de bu yüzden hep aradayım ne gülmek ne ağlamak sadece objektif olmak Fikirlerime Düzeltme: Bizi barış sarhoşu yapan medya. Eşit olmalıyız diyen, manipülasyon amaçlı konuşan insan. Maaşın kaç basamaklı? Ben eşitlikçi değilim, olamam. Eşitlik getirmeye çalışmak daha çok acıya sebep olur. Bunu kabullenmeli ve insanlara eşit haklar tanımalıyız. Eşit olmamak demek bazılarının ayrıcalıklı olacağı anlamına gelmiyor. Bana göre savaşlar 2 amaç için gerçekleşir. İlki kendi refah düzeylerini başka insanlarla paylaşmak için yapılan savaşlar. İkincisi ise özgürlüğün her türlüsü için yapılanlardır. Evrenin kuralları her zaman güçlü olanın kazanacağını gösterir. Bana göre kazanan güçlü olur bu yüzden güç bir ilizyondur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.