0

Teğmen
01 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
0
9 yıl
Verizon Unlock ??
Merhaba Arkadaşlar,

Elimde bir adet iPhone 4S 16 GB Beyaz mevcut, uygun fiyata edindim, eBay'de bir kullanıcının yaklaşık 100$'a unlock ettiğini gördüm ve satın aldım fakar arkadaş unlock edemedi ve paramı bana iade etti, Verizon sitesine baktığımda bazı koşullar sağlandığında unlock yapabildiklerini gördüm yanlız bu unlock sadece Amerika dışında geçerliymiş. Yani Verizon sattığı cihazları eğer müşterisi yurt dışına çıkıyorsa unlock yapıyor Amerika'da sadece Verizon ile çalışıyor. Bende kendilerine mail attım telefonu arkadaşımdan satın aldığımı ve sadece Türkiye'de kullanacağımı belirttim, bakalım cevapları ne olacak? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar mevcut mu? Yada Verizon account'u olan yardımcı olabilecek arkadaşlar mevcut mu?
Teşekkürler.

Buda attığım mail

quote:

Hello,

I bought an iPhone 4S from my friend, He was here this summer. The iPhone 4S registered to Verizon wireless and unlocked too. I learned to could unlock it when it using abroad to US. Now i want to use it in my country (TURKEY), please help me for unlocking. I can not find my friend, I think he is in europe for holiday. If you can help me, I dont want to buy verizon remote unlock service from eBay.

Sorry for poor English and thank you for reading this mail.

My Phone Number in Turkey : +90 505 462 ** **
My iPhone 4S's Serial number: C39GQ518****
My iPhone 4S's IMEI number: 99 ****** 897093 6
My iPhone 4S's MEID number: 99******897093
My iPhone 4S's Operator: Verizon 12.0
My iPhone 4S's Model: MD277LL
0
15 yıl
Aragaz verdim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.