M

Yüzbaşı
02 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Turkcell E Sim...
Vodafone e sim getirdi havada uçan kaçan en hızlı operatörumuz türkcele ne zaman gelecek platin müşteri hizmetlerine sordum şu an belli değil dedi
M
geçen yıl
BİP UYGULAMASI SİZCE NEDEN KULLANILMIYOR
ben 1 haftadır kullanıyorum genel itibariyle güzel,
sizce bip niye kullanılmıyor eksikler olacak zamanla onlar düzelir de kimse kullanmıyor
M
geçen yıl
TURKCELL ÇEKMİYOR
Bulunduğum yerde telefon çekmiyor diye kayıt açtım bana telefonunuzu 3g ye alın kullanabilirsiniz diyor, müşteri hizmetlerine bu 3g kullanın diyen kişi gelip kullansın dedim.
Aşağıya resim bırakıyorum turkcell çekim gücü
< Resime gitmek için tıklayın >
M
2 yıl
Silinsin
Silinsin
M
2 yıl
Klonlanmis İPhone
Benim İPhone 6s telefonum klonlanmis tek hat üzerine açıldı, bu tek hat iptali nasil yapacağız
M
2 yıl
Depremde ŞEBEKELER YİNE GİTTİ
Elazığ da deprem oluyor Bingöl Muş Diyarbakır ŞEBEKELER yok sözde önlem aldılar
M
2 yıl
Silinsin
Silinsin
M
2 yıl
KURUMSAL HATLARA VOLTE GELDI
Turktelekom volteyi kurumsal hatlara üç yıllık Bi süreç sonunda kullanıma açtı
M
2 yıl
Forumda turkcell çalışanları var
Depremde üç operatör birbirinden beterdi biri erken diğeri geç sorunlarını halleri, turkcell 2 saat yakın gitti bu forumda turkcell sevdalısı (çalışanı), sizin operatör de cortladi mükemmel değilsiniz boşuna konu açıp yok hatlarımızı taşıyoruz diye algı yapmayın
M
3 yıl
Veri akışını 4 kat artıracak teknolojiyi devreye aldı
Veri akışını 4 kat artıracak teknolojiyi devreye aldı

Türk Telekom devreye almaya başladığı 400 Gbps Ethernet teknolojisiyle abonelerine 4 kat daha hızlı veri akışı sağlayacağını duyurdu. Yeni teknoloji ilk etapta Ankara’da kullanıma sunuldu.


Bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye’de artan veri trafiğini daha hızlı şekilde karşılamak amacıyla 400 Gbps Ethernet teknolojisini kullanmaya başladı.

Türk Telekom, IP şebekesinde gerekli yazılım ve donanım güncellemelerini yaparak, halihazırda 1, 10 ve 100’ün katları şeklinde verilen hızlardaki hizmetleri, 400 Gbps Ethernet Teknolojisini kullanarak daha hızlı servis vermeye başladığını duyurdu.
İlk etapta sadece Ankara’da kullanılan 400 Gbps teknolojisi, test aşamaları sonrasında tüm Türkiye’ye yaygınlaştırılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, şunları söyledi:
“Türkiye genelinde artan trafik ihtiyacını daha hızlı ve kesintisiz şekilde karşılamak üzere önemli bir adım attık ve 400 Gbps hızı kullanan ilk Türk operatör olduk. 400 Gbps Ethernet teknolojisi sayesinde artık veri akışı 4 kat daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilecek. Bu yeni teknolojiyi tüm ülkeye yaygınlaştırarak yakın gelecekte abonelerimize çok daha iyi bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.” 
400 GBPS HIZ NE İFADE EDİYOR?
400 Gbps bantgenişliği ile yaklaşık olarak aynı anda 16 bin adet UHD 4K video izlenebiliyor, 50 bin kitaplık bir kütüphanenin içeriği 1 saniyede indirilebiliyor. 100 Gbps bantgenişliği ile yaklaşık olarak aynı anda 4 bin adet video izlenebilirken, 50 bin kitaplık bir kütüphane içeriği 4 saniyede indirilebiliyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.