B

Yüzbaşı
27 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
9 ay
Android telefondan açtığım hücresel veri İpad cihazımda çalışmıyor
Note 8 den açtığım hücresel veri İpad üzerinden internet erişimi sağlamıyor. Sanırım kasten yapılmış bir tercih, ancak bunu çözmemizin bir yolu var mı acaba? Aynı sorun Macbook’ta da başıma geliyor.
B
5 yıl
Windows 10 Yükseltme
2015 yaz aylarında bedava verilen Windows 10 sürümüne sahip olmuştum ancak 1 ay önce bilgisayarımın ana kartı değiştiği için yeniden 8.1'e dönmek zorunda kaldım. 29 Temmuzdan sonra bedava yükseltme iptal olduğu için artık yükseltemez miyim? MediaCreationTool ile Windows 10'un iso dosyasını indirebiliyorum bilgisayarıma. Ama onu kurarsam eğer herhangi bir sorunla karşılaşmadan yükseltebilir miyim? Microsoft hesabım sayesinde de lisanslı sürüme tekrardan sahip olur muyum onu merak ettim.
B
6 yıl
Bilgisayarım Windows 10 Güncellemesinden sonra Kapanmıyor
Herkese merhaba. Çıktığı gün Windows 10 güncellemesini yaptım. Güncellediğimden beri bilgisayarda uzun süre kalıp bir şeyler yaptıktan sonra kapatmaya çalıştığımda ekran karardıktan sonra Wifi ışığıda kırmızı oluyor ama ışıkların hiç biri sönmüyor. Güç hiç bir şekilde kesilmiyor. Aynı olay Uykuya aldığım zamanda oluyor. Ekran kararıyor ama uyku moduna geçmiyor. 2 gündür kapatmak istediğimde güç butonuna basılı tutmak zorunda kalıyorum. Bunu çok sık yaparsam sorun çıktığını söylüyorlar. Şimdi yeniden başlatıp kapatıyorum o zaman sorun çıkmıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.