D

Binbaşı
08 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
CLİO 4 YENİ SERİ
clio ya haddinden pahalı özel seri gelmiş ama resmini atamadım linkini atıyorum.


Geniş LED gündüz farları ile donatılmış ön tamponu, özel arka tampon tasarımı, özel egzoz çıkışı, koyu metal detaylara sahip gövde renginde yan çıtaları, koyu metal yan aynaları, özel 16 inç GT Line alüminyum jantları ve arka yüzde GT Line logosu, bu yeni versiyonun sportif dış görünümünde göz dolduran yeniliklerden bazıları. GT Line, dış tasarımında kullanılan koyu metal dokunuşlar ile de farklılığını ortaya koyuyor. İç tasarımda ise deri direksiyon simidi, parlak siyah lake iç dekor paketi ve spesifik "Renault Sport" kapı eşiği, dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Renault R-Link, geri görüş kamerası, 17 inç GT Line alüminyum jantlar ve farklı kişiselleştirme seçenekleri ise Clio GT Line’da opsiyonel olarak sunuluyor. Clio GT Line serisinde 3 farklı motor seçeneği bulunuyor; benzinli 6 ileri çift kavramalı otomatik vitesli 1.2 Turbo EDC 120bg ile birlikte dizel tarafında yakıt tasarrufu ve performansı bir arada sunan 1.5 dCi 90 bg ve 6 ileri çift kavramalı otomatik vitesli 1.5 dCi EDC 90 bg.

http://otomobil.tr.msn.com/haber/renault-clio-ailesine-yeni-sportif-versiyon
D
8 yıl
YENİ MAZDA 3 ALANLAR
yeni mazda 3 alanlar burda toplanırsa güzel olur. yeni mazda 3 alacakları aydınlatmış oluruz.
D
8 yıl
chevrolet çekiliyomu.
chevrolet in sitesine girdiğimde modellerin hepsinin satıldığını ellerinde araba kalmadıklarını söylüyorlar. ve hangi modeli istiyosan o modelin karşılığını opel e yönlendiriyor. yani chevrolet çekiliyo anlamına mı geliyor.
D
8 yıl
48 BİNE OTOMATİK VİTES İ20 ALINIRMI
bugün hyundai showromunda sense donanımında 1.4 cvvt i20 görüm fiyatıda 47.700 alınırmı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.