B

Çavuş
03 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Arch Linux Kulaklığa Ses Gelmiyor
Merhaba Arkadaşlar,
Bir süredir arch linux kullanıyorum fakat yaklaşık 3 aydır ses sorununu çözemedim. Birkaç kere silip tekrar yükledim, efi dosyalarını temizledim temiz kurulum yaptım, pulseaudio üzerinde elimden gelen araştırmayı yaptım fakat çözemedim. Yardım ederseniz sevinirim.

[bekirin50tonu@arch ~]$ sudo fuser -v /dev/snd/*
                    USER       PID ACCESS COMMAND
/dev/snd/controlC0: bekirin50tonu   681 F.... pulseaudio
/dev/snd/controlC1: bekirin50tonu   681 F.... pulseaudio
/dev/snd/pcmC0D0p:  bekirin50tonu   681 F...m pulseaudio
B
2 yıl
windows 10 kulaklıktan ses gelmiyor
Arkadaşlar öncelikle şu saçma sorun için sizi yoracağım ama saçma olan tarafı aynı zamanda linuxta da yaşıyor olmam. Yaklaşık bir aydan uzun süredir pek aktif olamasa da arch linux dağıtımı denemeye çalışıyorum fakat yüklediğim günden beri kurtulamadığım bir sorun vardı, o da kulaklıktan ses gelmiyordu. Bu süre zarfında aktif olarak windows 10 kullandığım için windows'ta bir sıkıntı çekmiyordum fakat bugün windows'ta müzik dinlerken sorunu çözmek için arch'a geçtim fakat bu sefer iki işletim sisteminde de kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Kulaklık takıldığını algılayabiliyor fakat ses gelmiyor, bu iki işletim sistemi için de geçerli. şu an pek bir şey bilmediğim için atılması gereken loglar vs. bilemiyorum ama yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. sorun windows 10 için de geçerli arch için de
B
3 yıl
Kodak Colorburst 250 Filmi Hakkında Yardım
İyi Forumlar Arkadaşlar
Öncelikle bir arkadaşım sormuştu bende bir süredir araştırma yapıyorum fakat başlıkta verdiğim Kodak Colorburst 250 için içindeki filmleri nerede bulabilirim ve daha doğrusu bulabilir miyim?
Yardım ederseniz çok sevinirim.
B
4 yıl
Modem dsl ışığı sabitlemiyor
herkese selam türknet kullanmaya başladın ve zyxel p660w t1 v3 modem kullanıyorum fakat online işlemlerde durum offline yazıyor ama fiziksel olarak var olarak görünüyor anlamadığım konu ise dsl ışığı sabitlemiyor. Dsl soketini söküp taktığımda ya da modemi resetlediğimde de aynı problemle karşılaşıyorum. Bunun için ne yapabilirim.
B
4 yıl
Türknet Yanlış Adresten Dolayı Aktivasyon Sorunu
Öncelikle selamlar
Bu gece abonelik isteğinde bulundum fakat daire numarasını yanlış seçtiğimi fark ettim. Eğer abonelik formu göndermezsem aktivasyon işlemi iptal olur mu? Bir sıkıntı çıkabilir mi? Ayrıca farklı bir abonelik başvurusunda bulundum ve daire numarasını doğru olarak işaretledim. Onun formunu kargoyla göndersem diğer aktivasyon iptal olur mu
B
5 yıl
Bios’ta SSD görünmeme Sıkıntısı
bu hata olmadan bir saat kadar önce hiçbir sıkıntı olmadan açabildiğim bilgisayarım şimdi biosa baktığımda ssd göremediğimi fark ettim. Bunun hakkında yardım edebilir misiniz?
< Resime gitmek için tıklayın >
B
5 yıl
Toshiba Satellite A500 PSAR3E BIOS Update
İyi akşamlar hocam konuda bahsettiğim gibi bunun hakkında yardımcı olabilecek var mı?
not: normal siteden indirdiğimde yine yükleme yaparken hep hatayla karşılaştım < Resime gitmek için tıklayın >
B
6 yıl
12V 30Amp'i 12V 3Amp Düşürme Yardım
2. el creative inspire m4500 almıştım ama içinde sağlam adaptör olmadığı için çalıştıramıyorum fakat 12v 30amperlik adaptörden çıkan akımı 3 ampere çekmek için bir devre vs. varsa yardım edebilir misiniz ayrıca oto anfilerde çift kanal girmek ses konusunda bir değişiklik yaparmı sub konusunda vs.
B
7 yıl
8.2 Jailbreak
mart ayının 29unda duyurmuştu çıkmadı ne gün çıkacak bir bilgisi olan var mı ios 8.4 beta 1 jb çıkmış biz hala 8.2 jb bekliyoruz
B
7 yıl
counter strike global offensive hata
resimde olduğu gibi hata alıyorum steamdan satın aldım fakat giremedim çözüm yolu nasıl olcak çok teşekkür ederim
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.