E

Yüzbaşı
30 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 yıl
S4 TAKAS G2
Arkadaşlar S4 kullanıyorum. Orjinal bataryası,şarj aleti,kutusu,kulaklığı duruyor. Üstüne 100-150 tl daha koyup LG G2 ile takas edebilir miyim sizce ? Takas ederler mi yani?
E
7 yıl
ARKADAŞLAR ACİL BAKAR MISINIZ! (G2)
Arkadaşlar şu an elimde Samsung Galaxy S4 var. Telefoncular S4'ümle LG G2 yi takas ederler mi sizce. Üstüne 100 TL daha versem takas ederler mi ? Orjinal kutusu,bataryası,şarj aleti,kulaklığı duruyor.
E
7 yıl
Hala S4 Alınır Mı ?
Arkadaşlar şu an hala S4 alınır mı? Alınırsa neden alınmalı alınmazsa neden alınmaz bunları da söyler misiniz. Başka telefon tavsiyeleriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
E
7 yıl
ACİLL BAKARMISINIZ !!!
Arkadaşım telefon almayı düşünüyor. Note 2 ile S4 arasında kalmış. Sizce hangi telefonu almalı. Yada bu telefonlar dışında önerebileceğiniz başka telefonlar var mı?. Bolca oyun,internet ve sosyal paylaşım ağlarını kullanıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.
E
7 yıl
NOTE 3 Mü LG G3 Mü?
Arkadaşlar. Okullar açılmaya yakın telefon almayı düşünüyorum. Bende bu iki telefon arasında kaldım (Note 3 - LG G3). Telefonda sıkça oyun oynarım. Müzik dinlerim. Yani bu iki telefon arasında kaldım arkadaşlar. LG G3'de Snapdragon 801 var. Note 3'de de Exynos 5 var. Bu iki işletim sisteminden hangisi daha iyi benim için. Ve grafik işlemcisi hangisinin daha iyi ona göre alıcam arkadaşlar. Yorum yazanlara şimdiden teşekkürler.
E
7 yıl
1500-1600 TL bütçe!
arkadaşlar 1500-1600 lira gibi bir bütçem var. telefonda kasma gibi şeylerin olmasını istemiyorum çünkü biraz oyun delisiyim hangi telefonu önerirsiniz?
E
7 yıl
900-1000 TL arası telefon önerileri?
900-1000 tl arası bir bütçem var. telefon önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.