X

Yüzbaşı
22 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
9 ay
Oppo a74 mi yoksaredmi 9t mi almalıyım
Arkadaşlar size danışmak istiyorum
Opponun avantajları amoled ekran, malzeme kalitesi işletim sistemi avantajı olduğunu düşünüyorum dezavantajı 400 daha fazla olması
Redmi 9t ise 6000 batarya ömrü bir tık daha büyük ekran 400 daha ucuz olması
Telefonda en çok kitap okur youtube ve WhatsApp kullanırım oyun olarak da ta atari zamanından kalan mortal kombat
Sizce bu ikisinden hangisini almalıyım veya başka bir alternatif önerir misiniz
X
geçen yıl
40 günde tyt (hedef ilk 30 bin)
Herkese kolay gelsin yaklaşık iki üç yılda bir sınavlara giriyorum mesleğim icabı. Genelde 60 70 bin arası olup bırakıyorum. Fakat bu sefer karar verdim önümüzdeki 40 gün boyunca hergün bir kaç saat çalışıp ilk otuz bine girmek. İstediğim yer hacettepe diyetisyenlik uzun zamandır içimde kalan bir ukte bakalım gelecek mi?
Motivasyon amaçlı gün gün hangi konuları çalıştığımı yazacağım amacım belki birileri de bundan ilham alır kendisine uygun bir şekilde bu günleri değerlendirir.
X
2 yıl
Koronavirüs olmuş iyileşmiş bir hasta ile ne zaman sonra temas olmalı
Yeğenim koronavirüs oldu 16 gün geçti ve başka bir yeğenimin yanına haberi olmadan gitmiş. Tabii yeğenim bunu görünce bayağı bozuluyor. Her ne kadar zaman geçti artık ben temizim dese de diğer yeğenim kendisini karantinaya almış durumda. Bense bu yeğenimi ziyaret edecektim şimdi edemiyorum çünkü yaşlı bir annem var. Bilen varsa ne yapmamı tavsiye edersiniz?
X
3 yıl
Fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum mühendislik programlarının birisinde yüksek lisans yapabilir miyi
41 yaşımdayım tembelin önde gideniyim malatya da öğretmenlik yapıyorum. Eşimin beni müthiş gaza getirmesiyle bir yüksek lisans okumaya karar verdim. Makine mühendisliği ya da gönlümden geçen uzay mühendisliği gibi bir bölümde yüksek lisans yapabilir miyim. Böyle bir şey kanuna yönetmeliğe uygun mu. Derdim okumak bu alanda iş sahibi olmak değil merak ve arzu. Araştırdım çok bir şey bulamadım bilgili birisi varsa yardımcı olabilir mi
X
7 yıl
6 inç ve üstü telefon almak istiyorum
Merhaba Arkadaşlar
Bilgisayarım bozuldu internet film ve oyun için artık telefonla girmek dışında bir seçeneğim yok
Full HD video ve oyunları kasmadan oynayabilecek bir telefon tavsiye edebilir misiniz acaba
Tercihen ucuz f/p bir şey istiyorum
Şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.