M

Yüzbaşı
09 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
256 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
M
2 gün
Akp'nin troll ordusu , Muhalefetin neden yok sorgulayalım , 200000 kişilik Organize Troller
https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/osmanli-ocaklari-genel-baskani-kefenli-liderin-kefenli-askerleriyiz-1877398


Sorun nedir ? Neden bir savunma gücü kuramıyoruz bu mankurtlara karşı ? Finansman değil hepimiz zaman ayırabiliriz ? Neden tek başı mızayız ?

Hadi sorgulayalım.
M
geçen ay
Gariplik Var (Sosyal Medya vb)
Son bir haftadır bir gariplik var bir kaç whatsapp grubuna üyeyim.
Mesela günde en az 100 mesaj gelen ekonomi grubuna 1-2 mesaj geliyor
50-60 mesaj gelen lise grubuna 3-5 mesaj geliyor
vb gibi bir durum var okullar açıldı desem okulla ilgisi yok , garip geldi.
M
3 ay
Ekonomi ustasına ve Enflasyona teşekkürler
Aranızda benim "bu ülkede gerçek bir ortak yaşama uzlaşısından bahsedilecekse benim birayı Hollanda'lı ile aynı paraya veya daha ucuza içebilmem lazım." teorimi bilenler vardır.

Uzun yıllardır üzerindeki fahiş vergi sebebi ile bira içmiyor , genelde eş-dostun getirdiği daha sert içkileri içiyordum.

Son zamanlarda hem kur arttı hem herşeyin fiyatı deli gibi arttı bir bira 13,75 artık makul gelmeye başladı , akşamları soğuk iki bira içiyorum.Gayet keyifli.Yarın midye dolma alayım unutmadan.

Öperim :)
M
4 ay
5 Haziran Esenyurt'ta karakolda şüpheli ölüm - Sağlam girdi , cesedi çıktı.
Koruyuculardan bizi kim koruyacak.

Videoyu izlemek için tıklayınız

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/birol-yildirimin-polis-merkezinde-olumu-kamera-goruntuleri-ortaya-cikti-bassavcilik-aciklama-yapti-1846134

Birol Yıldırım'ın polis merkezinde ölümü: Kamera görüntüleri ortaya çıktı, başsavcılık açıklama yaptı
Esenyurt Polis Merkezi'nde hayatını kaybeden Birol Yıldırım'ın (42) gözaltına alındığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Savcılıktan yapılan açıklamada "Soruşturma tüm yönleriyle araştırılmak suretiyle titizlikle sürdürülüyor" denildi.
M
4 ay
"Dava"'ya sahip çıkalım , Safları sıklaştıralım ...
https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/erdogan-biraz-ingilterede-sikinti-var-6495542/


Antalya'da açıklamalarda bulunan Erdoğan, parti mensuplarına uyarıda bulundu. Erdoğan, "Bu davanın mensupları birbiri aleyhine konuşmaz. Birbirimizin arkasından en ufak bir laf etmeyeceğiz. Bırakın gidenler gitsin, umursamayın" dedi. HDP İzmir İl Binasına düzenlenen saldırıyla ilgili de Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.
M
4 ay
Paramount Otel
https://www.birgun.net/haber/sedat-peker-in-iddiasinda-gecen-paramount-otel-de-savunma-sanayi-baskani-ismail-demir-de-kalmis-348409

Müslüman tatilde mi yapmasın ...
üzücü insanlığın bu seviyeye inmesi , cidden üzücü , bugün zaten biraz melankoliğim.
quote:

insanı Sezgin Baran Korkmaz'a ait olan Paramount Oteli’nde (Royal Palace) kalanlardan birinin de Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir olduğu ortaya çıktı. Söz konusu otele kendilerini Ali Tunga adında bir aile dostlarının davet ettiğini söyleyen Demir, masrafların da bu aile dostu tarafından ödendiğini anlattı. Demir, Ekşioğlu ile tatilde tanıştığını ancak bu kişi ile kurum arasında ticari ilişki bulunmadığını söyledi.
Öte yandan Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir'in ailesiyle birlikte konakladığı Temmuz 2020'de, Paramount Oteli'ni savunma sanayisi alanında yatırımları bulunan EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu'nun işlettiği anlaşıldı.
M
5 ay
Lağım tekrar patladı : Akp'nin kirli yüzünü ve ittifaklarını biliyoruz ama tekrar teyit edildi.
Öncelikle bu partiye oy verenlere bir çift sözüm var hayatını zindan ettiklleriniz , uyuşturucu batağına düşenler , katledilenlerin size ahı var ve dilerim çoluğunuzdan ç ocuğunuzdan çıkar.

Akp denen çıkar ilişkisi zinciri bakalım bu sefer neler uyduracak.Kokain İmam Hatip Lisesi mi kuracaktık diyecekler , Meth değil buhur muydu diyecekler.Bu bok havuzundan bile çıkacaklar hatta muhalefeti suçlayacaklar ama nasıl yapacaklar tek merak ettiğim o.
M
5 ay
Akp-Mafya-Uyuşturucu-Yolsuzluk
Anlaşılan Latin Amerika'dan sadece uyuşturucu değil , meksika mafyası gibi mafyaların yöntemlerini de almışız.Bir mafya youtuber oldu , Diğeri Ana Muhalefet partisi liderini (Ki Kemal Kılıçdaroğlu'nun vatan sevgisi Çakıcı'nın vatan sevgisinden bin kat fazladır.) tehdit etmekten kalan zamanda açıklama yapıyor.
Daha acısı ülkenin İçişleri bakanı bunları muhatap alıyor daha dibi yok bu işin.
Basın dersen hali içler acısı.
Susurluk'la kıyaslanmaz susurlukta bu vb olaylar bir kaza ile ortaya çıktı , basın-meclis-halk üstüne gitti.
Günümüzde ise meydan boş , basın çapsız tetikçilerle dolu.
İşin ilginci bir taraf izlenmesini istiyor ki (Pelikan) yayın yasağı yok , önce pelikan ve damattan bahsedilmesi kuşkuları üzerlerinden çekmek içindi.Soylu'ya bu ekonomik ortamda operasyon yapılıyor ve biz saray entrikalarının ortasında kaldık.
M
6 ay
22 nisan 2021 ekrem imamoğlu habertürk yayını
Keyifli bir yayın oluyor , Kaçırmayın.
M
7 ay
Çin bu cüreti nereden buluyor ?
https://twitter.com/ChinaEmbTurkey/status/1379379955042242562

Bu adamlarla mesafeyi korumakta ve dandik mallarından kurtulmakta fayda var.
Olmazsa olmaz çok az malları var ve bunlar bu ülkede rahatlıkla üretilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.