D

Teğmen
18 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Gözlük hakkında
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün gözlük aldım fakat gözlük sanki bulanık gösteriyor. Gözlükçüde köşeler yuvarlak değilse ve şekiller bozuk değilse sorun yok dediler. Eve gelene kadar gözlükle baya zorlandım. Şimdi kitap okurken gözlüksüz daha net gözüküyor. Acaba bu gözlüğe alışamadığım için mi yoksa gözlükte mi bir sıkıntı var? Sol gözümü kapadığımda gayet net gözüküyor ancak sağ gözümü kapattığımda herşey bulanık gözüküyor. Doktora randevu aldım ama en yakın 5 Eylül'deydi. Şimdi gözlüğü taksam mı takmasam mı kararsızım. Okurken baya garip oluyor.
D
5 yıl
Silinebilir
Silinebilir
D
5 yıl
Gay değilim soruları alayım
.
D
5 yıl
Canım sıkıldı taktik
İftara kadar zaman geçmiyor taktik
D
5 yıl
Tıp tarihi hakkında kitap
Arkadaşlar bu sene paramedik okumayı düşünüyorum.Tarihi de sevdiğimden bu yaz tıp tarihi hakkında kitap okumak istiyorum.Eski Mısır ve Eski Yunanistan tıbbı,Osmanlı tıbbı gibi konularda kitap tavsiyesi istiyorum.Tıbbın tarihsel gelişimi hakkında da okumak istiyorum.
D
5 yıl
Yoklukla başa çıkmanın yolları nelerdir?
Arkadaşlar çok kötü yokluktayım ve asılmıyorum.Lütfen taktik verin zaman geçmiyor. Ramazan'da ayrıca dürtülüyorum.
D
5 yıl
Fatih Sultan Mehmet Biyografisi
Evet arkadaşlar sağlam kaynağı olan Fatih Biyografisi tavsiyesi istiyorum
D
5 yıl
Almanca bilenler içeri
Şunu çevirirseniz çok müteşekkir olacağım:
Aber Sie trinken doch sonst auch immer Kaffee.
D
6 yıl
Rüya Tabircileri buraya
Bugün rüyamda arkadaşımın gozune sebepsizce bir kalem sapliyordum ama son anda kendi kendime durdum ve gozu 5 kere seyirdi ve5 kere akti sonra kendimi denizin altında buldum ve biyerden goz seğirme hızında 5 tane denizanası geçti rüyamda ne hikmetse bunun kötüye işaret olduğunu biliyordum ama sonra kendimi bi anda yüksek bir tahtta otururken gördüm ve yanımda daha alçak olan tahtta arkadaşım oturuyordu. sabahtan beri sebepsizce huzursuzum ve basım zonkluyor canım hiçbirşey yapmak istemiyor evet hocam bunun tabiri nedir?
D
7 yıl
AŞIK OLMAK
arkadaşlar ben bi kere seneler öncesi aşık oldum, sonra kıza yanaştım biraz ama kız yüz vermedi. e kızı tanıdıkça zaten kız günden güne hoşuma gitmemeye başladı ve sonunda aşkım sönüp gitti.ve sorun şu ki aradan yıllar geçti tanıdığım çoğu kişinin sevgilisi var ama benim yok. bi türlü aşık olmuyorum. o hissi başka hiçbir kızda hissetmedim şimdiye kadar hiç bi kızla çıkmadım bana biriyle çık sonra seversin demeyin kızları deneme tahtası yapıp don değiştirir gibi sevgili değiştirmek istemiyorum ne dersiniz o his bidaha olucakmı yoksa bulduğum iyi bi kızla sevgilimi olmalıyım????
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.