T

Teğmen
03 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Otomatik engel sorunu
İyi akşamlar beyler. Android 9 geldikten sonra telefon bazı kurumların mesajlarını spam olarak algıladığı için otomatik olarak engelledi. İşin kötü yanı engellenen kişilerde gözükmüyorlar. Örneğin bankadan gelen eski mesajlara girdiğimde "bu konuşma engellenen kişiler içerdiğinden tüm mesajları görmeyebilirsiniz" uyarısı geliyor. Ama maalesef banka engellenen kişilerde gözükmüyor.
SMS onayı alamadığım için mobil bankacılığa giriş yapamıyorum.

Bu sorun android pie sürümünü beta olarak indirdiğimde de olmuştu. Beta sürümü android 8'e geri düşürdüğümde düzelmişti. Ancak şuan eski sürümü yükleme gibi bir şansım yok.

Acaba bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
T
4 yıl
Taharet musluğu akmıyor
Evet beyler taharet musluğu çok az akıyor, çok afedersiniz ama g*tüme su ulaşmıyor. Her seferinde maşrapa ile işi halletmek de çok zaman alıyor. Banyoda taharet musluğuna ait herhangi bir vana da yok.

Acaba bu suyun tazyikini nasıl ve nereden arttırabilirim? Konu hakkında bilgisi olan varsa yanıtlasın lütfen.
T
4 yıl
Rutinim bozulunca rahatsız hissediyorum
Sizde de var mı bu? Böyle her sabah sekizde kahvaltı yaparım yapamazsam
rahatsız hissederim tarzı bir olay değil.
Gün içinde yaşadıklarım genelde bellidir. Gün içerisinde beklenmedik bir olay yaşadığımda aşırı rahatsız hissediyorum. Mesela uzun süredir karşılaşmadığım bir arkadaşla rastlaşınca ya da ne bileyim her zaman gittiğim markete değil de başka bir markete gitmek zorunda kalınca filan kötü hissediyorum. Böyle günüm değişmiş, olmaması gereken bişey olmuş gibi.

Pek iyi anlatamadım, örnekler de pek net değil biliyorum ama merak ettim benim gibi hissedenler var mı ya da sizce bu bir hastalık mıdır?
T
4 yıl
Mezar yeri nasıl bulunur
Evet beyler şu forumda uzun yıllar sonra belki de ilk defa sizden ciddi bir isteğim var.

Babam vefat edeli yaklaşık 7-8 yıl oldu. Bu yıllar içerisinde tek başıma gidebilecek yaşta olmadığım için babamın mezarına gidemedim. Annem de belirli özel ailesel sorunlardan dolayı gidemedi. Tabi yıllar geçti ve artık babamın mezarına gitmek istiyorum. Ama hangi mezarlıkta yattığını bilmiyorum. Hatırladığım tek şey cenazesinin Kartal-Soğanlık civarında bi gasılhaneden çıkartılıp hemen bi kaç sokak yanındaki bir camiide cenaze namazının kılındığı, ardından araba ile 10-15 dakika uzaklıktaki bir mezarlığa defnedildiği.

Sizden ricam soğanlık civarında oturan varsa bu tasvire uygun bir mezarlık biliyorsanız konuyu yanıtlamanız. Ayrıyetten bunu öğrenebileceğim devlete ait bi internet sitesi veya telefon numarası varsa onu söyleseniz de olur.

Tabi bunu annene sorarak neden öğrenmiyosun diye düşünebilirsiniz.
Neden bilmiyorum ama sormak istemiyorum.
Şimdiden teşekkürler
T
4 yıl
sizi seviyorum
ne biliyim belki ihtiyacınız vardır.
T
4 yıl
Saçlarımı nasıl dicaprio gibi kestirebilirim
Evet beyler saçlarımı dicaprio gibi yapmak istiyorum.


https://media.gq.com/photos/5719421c3c2c86f474dc9892/16:9/pass/leonardodicapriohairwave.jpg


Aynen bu linkteki gibi olsun istiyorum. Saç yapısı ve rengi olarak bana uygun. Acaba bunu berbere nasıl anlatabilirim.
Ayrıca saçımın önünde bir tutam saç düşmesini istiyorum.


http://images6.fanpop.com/image/photos/38600000/cry-baby-walker-johnny-depp-38620834-480-480.jpg

Evet buradaki gibi. Bu bir tutam saçı nasıl ayırıp öne doğru bırakabilirim? Yanıtlarınızı bekliyorum.

T
5 yıl
Patch yaparken güncelleme yüzdesi geri gidiyor
dün lolü indirip güncellemeye başladım, güncelleme %80 e geldikten sonra geri geri giderek %74 e kadar düştü. bu gün tekrar denedim yine aynısı oldu, acaba sorun nedir bi yardım edebilir misiniz
T
5 yıl
Casper via V8c suya duştü, şarj almıyor
Telefonum 2 hafta önce suya düştü, ilk başta açılmamıştı sonra acıldı ama şarj almadiğını farkettim.
Farklı telefonculara götürdüm ama adamlar suya düştüğünü duyar duymaz işi bitmiş yapamayiz dediler. Sizce ne yapmaliyiyim? İçinde baya özel ve önemli şeylerim vardı, teli kurtarmanin yolu yok mudur?
T
5 yıl
un ve süt ile ne yapılabilinir?
maaş iki gün sonra yatıcak ve evde 50 kuruş var. evdeki malzemelerim un, süt, tuz ve sınırsız şebeke suyu. bunlarla neler yapabilirim?
T
6 yıl
Bu gün benim doğum günüm :)
evet bu gün ben doğdum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.