D

Yüzbaşı
30 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
359838 Gün Cezalı
356979 gün 8 s. 13 dk.
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
SELAMUN ALEYKUM
nasılsınız arkadaşlar
D
8 yıl
Peşmerge'nin Eline Düşen işid militanı
D
8 yıl
KURBAN KESİM ALANINDA KAVGA ETTİK(ADAM BIÇAKLAMA VAR)
öncelikle selamün aleyküm, iyi bayramlar beyler. dün sabah ailecek yaşadığımız olayı anlatıcam..
sabah 7:25 civarı 4 abim, ben ve babam bayram namazına gitmek için uyandık. namazı kıldık eve gelip bi iki lokma yemek yedikden sonra köyden getirttiğimiz kurbanı kesmek için kesim alanına gittik. neyse hayvanı kestik, etleri ayırdık falan tam eti kovalara koyup eve götürceğiz ki o sırada başka biri gelip bizden "hemşerim şu bıçağı 5 dakika verirmisiniz hayvanı keselim" dedi. en büyük abim "kusura bakma dayı eve gidiyoz şimdi" dedi. adam bişey demeden arkasını döndü ve "şerefsizlere bak, mübarek günde tövbe tövbe" diye mırıldanarak yürümeye başladı. abim bunu duyunca gözü döndü ve adama "ne küfür ediyon dayı vermek zorundamıyız a**nıakoy*m" diyerek bağırdı. bu böyle bağırınca adamın yakınları falan ellerinde bıçaklarla gelip "noluyo hayırdır" gibi şeyler sordular. bunlar böyle mafya gibi gelince hiç sesini çıkarmayan, gayet sakin olan babam "ulan siz kimsiniz" diyerek elindeki bıçağı o adamın bacağına soktu. o an ben kendi kendime "aha en az 4-5 kişi ölür mıçtık" derken kesip parçalara ayırdığımız inek tekrardan bir araya gelerek zebaniye dönüştü ve adamla yakınlarını zindana attı. sonradan öğrendik ki o inek aslında zebaniymiş, inek kılığına girip insanların içine girip onları zebaniye dönüştürmek istiyormuş. neyse arkadaşlar sonuç olarak Allaha şükür pek fazla bi hasar almadan bu olayı kapattık yoksa mübarek günde çok daha kötü olaylar olabilirdi, Allah korudu valla.. iyi forumlar, iyi bayramlar.
D
8 yıl
OKUL
okul dedigin dort tarafi betonla kapli yer degildir okul her yerdir
D
8 yıl
BEYLER İÇERİ
gençler şuan NTV de çalan müzikler ne müziği acaba? sanat müziği mi musuki falan mı

canlı yayın linki
http://cm.ntvmsnbc.com/ServerSite/wui/NTVCanliYayin/default.aspx
D
8 yıl
BEYLER BU NE
ülkenin her tarafı yağmur içinde
D
8 yıl
DİLENCİYLE TARTIŞTIM, OLAYLAR BÜYÜDÜ
öncelikle selamün aleyküm beyler, bugün öğle vakti bir dilenci ile yaşadığım kavgayı anlatıcam.

saat 13:30 civarı evde pc'de takılıyorum. facebook, twitter, dh falan zil çaldı çıktım balkona kimo dedim ses yok daha yüksek sesle kimooo diye bağırdım bu sefer boynunda tasma gibi birşey olan ve konuşmayan bi adam gördüm(tasmada sağır ve dilsiz yazıyodu). ben bunu görür görmez hiç tepki vermeden direk geçtim içeri. neyse aradan 2-3 dakika geçti yine zil çaldı baktım yine bu adam benim şarteller attı. bi hışımla binadan indim, kapıya çıkıp adama "kardeşim utanmıyo musun kocaman adam yalandan sağır dilsiz numarası yapmaya, git çalış ekmek paranı kazan ne dilencilik yapıyosun" deyip üstüne yürüdüm. ben böyle yapınca bunu rol yaptığı meydana çıktı, çingene şivesiyle "sana mı sorcam tarrak" dedi. bu böyle diyince ben buna vurmak için hareket ettim ama allahın hikmetimidir bilinmez o sırada ayağım kaldırıma çarptı ve yere düştüm. bu şerefsiz benim yere düşmemden faydalanarak bana tekme attı. allahtan o sırada abimler peşimden geldi, bunu kovalamaya başladık. bu bizi baya bi koşturduktan sonra 4-5 sokak ötede durup "tamam abi yeter öldüm allah için vurmayın" diye söylenmeye başladı. ama benim gözüm dönmüş bunun çenesine bi sağlam indirdim bu yere düştü. abim "tamam olum yeter" dedi ben zorda olsa kendimi tutup vurmadım. biz tam allahından bul diyip eve geri dönerken bu bi ıslık çaldı, allah sizi inandırsın anında 4-5 kişi ellerinde bıçak, sopalarla sokağa fırladı(sonradan anladık ki bu şerefsiz bizi kendi mahallesine getirmiş kaçarken). biz tam moku yedik dediğimiz anda sokağın kenarında gördüğümüz pastahaneye doğru koştuk. bunlarda tam geliyoduki bizim kötü durumda olduğumuzu anlayan pastahane sahibi o sabah yaptığı taze revanilere komut vererek onları zebani dönüştürdü ve çingeneleri zindana attı. aslında şimdi düşünüyorum da gerçekten çok gereksiz bir sebepten kavga etmişiz. boşu boşuna tekme yedim o kadar. en çok koyanda bizi sopalarla kovalamaları oldu. neyse dostlar size tavsiyem kesinlikle bi anlık sinirden kavga çıkarmayın. sonuç ummadık yerlere çıkabiliyor. iyi forumlar..
D
8 yıl
HAVALAR MI SOĞUK BEN Mİ ÜŞÜYORUM
beyler istanbul esenlerde yaşıyorum son 2-3 gündür aşırı üşüyorum ama bakıyorum millet tshirtlerle dolaşıyor. valla kasa sağolsun soba yerine kullanıyorum, elimi ayağımı ısıtıyor bi nebze :D
D
8 yıl
beyler iceri
şu spor salonunda yasadiklarim konusu noldu link versenize kankalar
D
8 yıl
LİSELİLERLE KAVGA ETTİM(DUDAĞIM PATLADI SS'Lİ)
öncelikle selamün aleyküm beyler, bugün liselilerle sebepsiz yere ettiğim kavgamı anlatıcam.
dün akşam lise 2'e giden kardeşim ilk hafta okula gitmediği için benim okula gidip rapor yazdırmamı söyledi. ben biraz mırın kırın etsemde kardeş sonuçta kıramadım tamam dedim. okula gitmek için öğle paydosunda patrondan izin alarak iş yerimden çıkıp okula doğru yürümeye başladım. neyse gittim okula kardeşim yanıma geldi müdürün yanına çıktık falan rapor işini halledip kardeşimle beraber müdürün odasından çıktık. o sırada kardeşim benden güven alarak okulda daha önce kavgalı olduğu çocuğun sınıfına doğru gitmeye başladı(ben okulun içini bilmediğim için çıkışa götürüyo sandım). sınıfın kapısından içeri girer girmez direk koşarak o kavga ettiği çocuğa yumruk attı.(bu arada okul esenler ticaret meslek lisesi, bileniniz bilir çok sakat bir okuldur) ben lan napıyosun demeye kalmadan o çocuk ve arkadaşları kardeşime girmeye başladılar işte o anda benim şarteller attı ben bunları ayırdım 2 tanesine yumruk salladım ama bunlar durur mu "olm bittiniz siz sizi yaşatanın ta *****" diye bağırıyo ben direk kardeşimle beraber koşarak çıkışa doğru gittik. ama bunlar ne ara örgütlendiyse bizi kapıda 3 kişi çevirdi ben tam mıçtık derken kafayı bir çevirdim en az 20-25 kişi bize doğru koşuyor. tam bizi çembere aldılar ki o anda gökten zenci saatçi zebaniler geldi ve bunları afrikada bulunan özel bir zindana yolladılar. biz kendilerine teşekkürlerimizi sunduk falan bunlar kaybolup gittiler. işte arkadaşlar gördüğünüz gibi kardeşimin hatası yüzünden yaşadığım olaya bak, ama eve gidince iyi bi dövdüm bunu cezasını eminim almıştır. sonuç olarak gerçekten çok pişman oldum çünkü hiç gereği olmayan birşeydi.

buda inanmayan arkadaşlar için dudağımın ss'i
http://i.hizliresim.com/dq046Z.jpg
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.