O

Yüzbaşı
20 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
358295 Gün Cezalı
357302 gün 13 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
O
3 yıl
Macbook Air su döküldü
Arkadaşlar bugün Macbook Air 2015 model bilgisayarıma çok az su döküldü. Klavye basmaları şuan için normal ancak ekranı kapattığımda ekran kararmıyor(apple logosu hala açık kalıyor) klavye aydınlatmaları çalışmıyor. USB girişlerim çalışıyorum ancak şarja taktığımda şarj ediyor ışığım yanmıyor şarj simgesi bi anda kayboldu. Sizce sorun nerde? Garantisi mevcut ancak bu konuda yardımcı olacaklarını pek sanmıyorum. İstanbul'dayım Zorlu ya randevulu gitsem sorun tespit yapıp ücret söylerler mi?
O
4 yıl
iOS 11 JB Permission Denied hatası (ÇÖZÜLDÜ)
Arkadaşlar ios11.1 sürümüne jailbreak yapmıştım. Beta 11.3. LatchKey tweak ini manual yükledim sonra beğenmedim sileyim dedim dosyaları sildim. Şuan ayarlar a giriyorum direk atıyor beni. Jailbreak kaldırmaya çalıştım "-sh: line 7: /bootstrap/unjailbreak.sh: Permission denied" diyor kaldırmıyor. Yardımcı olur musunuz ne yapabilirim? Bu arada telefonu kapatıp açınca ayarlara giriliyor sadece jb aktifken girilmiyor. Jb aktif değilken telefonu sıfırlasam sorunla karşılaşır mıyım?

EDİT: "sh /bootstrap/unjailbreak.sh" yazınca jbyi kaldırdı tekrar kurdum jb ve tweakleri düzeldi.
O
4 yıl
WhatsApp dan kod geldi telefon açılmıyor
WhatsApp biri sağolsun şu çökerten kodu yolladı telefon açılmıyor. iTunes görüyor ancak telefon kitli diyor ama telefon elmada ve sürekli şarj etme sesi geliyor yardım

Edit: telefonda yedeklemediğim bazı önemli şeyler var telefonu sıfırlamadan nasıl hallederim
O
4 yıl
Kablosuz Kulaklık Önerisi
Arkadaşlar kulak yapımdan dolayı apple ın ne EarPods u ne de AirPods u kulağımda duruyor. Sadece kulak içi kulaklıkları kullanabiliyorum. Aranızda kulakiçi kablosuz kulaklık kullanan varsa önerilerini bekliyorum.

Edit: Kulaküstü de istemiyorum bana kaba geliyor.
O
4 yıl
Hücresel Veri Zaman ve Konum
Arkadaşlar hücresel verinin içinde sistem kullanımındaki zaman ve konum 7 günde 127mb yedi. Bu ayar neyin nesidir nasıl kapatırım bu kullanımı? Teşekkür ediyorum
< Resime gitmek için tıklayın >
O
4 yıl
iPhone 8 Plus mı 10 mu
Arkadaşlar merhaba. Ben 6s kullanıyordum sonra s8 plus a geçtim ancak rahat edemedim onu arkadaşıma sattım şuan iphone 6 var ios11 ancak kasım kasım kasılıyor. Yeni bi iphone almak istiyorum ancak arada kaldım. İphone 10 alacak para var ama değer mi bilemiyorum. Telefonu alınca en az 5 sene kullanacağım. İphone 8 plus mı almalıyım (4450tl hepsiburada) yoksa iphone 10 parasına değer mi 6100tl
Teşekkür ederim
O
4 yıl
S8 Plus Hepsiburada da 4000TL
Heryerde 4500TL olan S8 Plus Hepsiburada da 4000TL ve samsung 2 yıl garantili diyor. Ne kadar güvenilir?

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-plus-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000004FKMM
O
4 yıl
iPhone 8 mi S8 mi
iPhone 8 çıkınca almayı düşünüyordum ancak fiyat çok abartı olacak gibi geliyor 5000-6000 açıkçası bekleyene kadar S8 alırım diye düşündüm. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? iPhone 8 beklemeye değecek mi ve o kadar paraya?
O
4 yıl
iPhone 8 mi S8 mi
iPhone 8 çıkınca almayı düşünüyordum ancak fiyat çok abartı olacak gibi geliyor 5000-6000 açıkçası bekleyene kadar S8 alırım diye düşündüm. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? S8 kullanan arkadaşlar bi sıkıntısı var mı telefonun?
O
5 yıl
6s değişim programı
Arkadaşlar 6s batarya değişimi yapılacak cihaza sahibim. Randevu almak gerekir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.