H

Teğmen
18 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
Early game item seçimi
selamlar arkadaşlar. Bir poe acemisi olarak internetten buildler bakıp biraz kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Lakin buildlerde itemler genelde end game itemleri oluyor. Actları yaparken(lv atladıkça act yükseldikçe) hangi itemleri giyeceğime dair bilgi yok. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim neleri kullanmalıyım?
H
2 yıl
Hiç WoW oynamamış biri olarak...
Merhabalar arkadaşlar.
Hiç wow oynamamış biri olarak 2020 yılında wowa başlanır mı? Oyuna adapte olmakta zorlanacağımın farkındayım ama aradaki farklar uçurum olur mu?
Ve birde başlangıç olarak aylık üyelik almam yeterli olur mu? Tüm cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
H
3 yıl
WarFrame PvP?
S.a arkadaşlar
1.5-2 haftadır oynuyorum bu oyunu. Tüm malları acip elime geçen silahları WarFrame leri kasmaya çalışıyorum.Mr8 oldum bugün.
Ama kafamı kurcalayan bazı şeyler var.
1) Oyunun pvp sı için çok çok kotu diyorlar bu konuda bilgisi olan var mi?
2) Eğer oyunun pvp sı oynanmayacak kadar kötüyse oyunun amacı ne? Yanı pve kısmi tamam ama sonuçta 500 item varsa 500 ünü de aynı şekilde elde edip gelistiriyorsun? Tüm oyun boyunca bu durum yıllardır oynayanları sıkmıyor mu?
3) Ve tüm mapleri açtıktan sonra ne yapmamı önerirsiniz ? Kısaca tecrubeli ahilerim kardeşlerimden genel olarak tavsiye bekliyorum :)
H
4 yıl
Qosmio x870 Ekran Kartı Değişimi
S.a arkadaşlar.
Toshiba Qosmio x870 marka laptop sahibiyim.(Toshiba Qosmio X870 = NVIDIA GTX 670M 3GB Ekran Kartı'na sahip)
Geçenlerde bilgisayar kendini kapattı ve geri açamadım. Bilgisayarcıya gösterdik ekran kartının değişmesi gerektiğini ve sadece qosmio serisine özel üretilen ekran kartı ile değişebileceğini söylemiş.
Bu olay hakkında birkaç sorum var.
Öncelikle bu ekran kartını nerden bulabilirim. İnternette biraz bakındım ama bulamadım.Ekran kartını nerden temin edebilirim.
2. si neden sadece qosmio için üretilmiş ekran kartı ile değiştirilebiliyor ? Daha başka bir ekran kartı değişmek mümkün değil mi ?
Son olarak değişimden sonra performans olarak değişim yaşar mıyım(pozitif veya negatif)?

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim
H
4 yıl
Yeni Meta Şampiyonları ?
S.a arkadaşlar.
1-1.5 yıl aradan sonra tekrar bi döneyim bakayım oyuna dedim. Lakin şuan meta nedir ne değildir hiç bilmiyorum. Turnuva videolarını felan izledim ve sanırım adc lerin yerini ap ler sık sık alıyor ve jungle a daha suikastçi karakterler tercih ediliyor.
Ama kısaca (Özellikle sup ve jungle) olmak üzere meta heroları belirtebilirseniz onlara yoğunlaşarak başlayayım istiyorum.

Ve en önemlisi thresh in durumu nasıl şuan ?
H
4 yıl
Metin2 EN server'i
Merhabalar arkadaşlar.
Metin2 EN serverinde yeni sunucu açılmış bikaç hafta önce. TR de veya bir PvP de oynama düşüncem yok. Bu server da oynayan var mıdır durum nedir nasıldır oynanır mı ?
EP alımı oyun içi hile durumu hakkında bilgi verebilecek var mı ?
H
4 yıl
Oyunun güncel durumu ?
Yaklaşık 1.5 2 yıldır oynamıyorum oyunu. Rün sistemi değişmiş bürolar değişmiş felan diyorlar. Oyun nasıl sizce 2 yıl önce oynayan biri adapte olma konusunda ne kadar zorlanır?
Bir de eu westte plat seviyesinde oynuyordum bırakmadan önce şuan kitle nasıl ?
H
5 yıl
Oyuna Geri Döndüm Rank Sorunu
S.a
2 yıl önce felan oynuyordum nova 4 rutbesindeydim oyuna bu aralar geri dondum 1 mc atıp kazandım silver 2 başladım. Sanırım lig erimesi olmuş.
Yükselme konusunda pek bilgi sahibi değilim düşük ligde başlayınca biraz hevesim de kaçtı. Steam hesabim aktif kullandigim oyunlarla dolu bir hesap kapatıp yenisini de açamıyorum.
Ne kadar sürede nova rütbesine ulaşabilirim yaklaşık. Ve tavsiyeleriniz nelerdir
H
5 yıl
LOL'un Durumu
S.a arkadaşlar
Yaklaşık 1 1.5 yıldır lol oynamıyorum arada turnuvaları felan izliyorum o kadar
Oynadığım son 2 sezonu plat bitirdim ve westteyim.
Oyunun şuan durumu nasıl oynanır mi? Yeni runler mahvetmiş felan diyorlar ?
H
5 yıl
Karazhan Adventure Alınır mı?
s.a arkadaşlar 63 liraya karazhan advanture almalı mıyım sizce çok mu gerekli bir advanture mu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.