merhaba daha önce bir gizli kameralı saat aldım. daha sonra bir arıza çıktı ve arkadaşım ver ben yapayım dedi ve daha beter etti. şimdi bu makine bozuk. ben adana da oturuyorum ben kime bunu yaptırabilirim? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
bu jilet herhangi bir iz bırakır mı? polislik, askerlik veya herhangi bir mülakat sırasında bu jilet izi tespit edilebilir mi, bana ileride engel oluşturabilir mi?