T

Yüzbaşı
10 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
343 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
4 ay
ALINIK Seri 1 Fiziksel Rozetler (Kodlu-Kodsuz-Kapalı Paket)
Merhaba, turnuvalarda ve belirli süre internetten satılmış olan seri 1 rozetleri (fiziksel) arıyorum. Kod kullanılmış olabilir, kullanılmadıysa (kazınmamış olma şartıyla) ona göre fiyat konuşulur. Sadece kod almıyorum.

Kapalı paketiniz varsa onu da alabilirim.

Mevcut pinler: Guardian Elite, Inferno
Aranan pinler: Dust II, Mirage, Victory, Italy, Militia, Nuke, Guardian, Tactics, Train.

Satanlar makul fiyat verdikleri sürece alım yaparım. Çoklu satan varsa daha iyi olur. Seri 2 pinleri de alabilirim fakat sadece kazınmamış şekilde kodu olanları alabilirim.
T
5 ay
Alınık TF2 Keyler / Five Seven Blue Gemler / FN veya ST FN DDPAT-Safari-Scorched vs. Bıçaklar
TF2 Keyleriniz 36TL'den alınır. Güncel ihtiyaç "50" adet. Herhangi bir site üzerinden de aynı fiyattan alınır, tercih sizin. Referansa göre alım yöntemi (önce item/önce havale) konuşulur. Ankara içi elden de alabilirim.

Five seven blue gemleriniz (278-690-868) alınır. BS-WW-FT-MW. Teklif verilir.

FN veya ST FN genelde çok zor satılan veya çok düşük alım teklifleri olan bıçaklarınız (Safari Mesh, Forest DDPAT, Urban Masked, Scorched, Boreal Forest, belki Night) alınır. Belirttiklerim dışında bıçaklar alınmayacaktır. Değeri, buff'da gerçekleşmiş satış fiyatlarına, aktif fiyatlara ve alım tekliflerine göre (aktif ilanlardaki absürt fiyatlar ve alım tekliflerindeki aşırı düşük fiyatlar dikkate alınmadan), son satışa bakılırken tarihine göre (1 sene önce x fiyattan satıldıysa günümüze göre çevirisi yapılarak) kura göre teklif verilir. Varsa (absürt fiyat olmadığı sürece) ayrıca steam üzerindeki aktif fiyatı da dikkate alınacaktır.

Kısacası kimseyi üzmeden alım yapmaya çalışıyorum, zor satılan bıçaklar olduğu için kısa veya uzun dönemde kar etme gibi bir amacım yok, olması gereken fiyattan bulduklarımı alıp depoya atıyorum. Bir nevi koleksiyon yapmaya çalışıyorum.

Bıçak ve 5-7 skinleri fiyatları gereği isterseniz aracı sitelerden (TR için BNG veya global için buff) ya da isterseniz Ankara içinden elden alım şeklinde yapılacaktır. Site komisyonlarını konuşuruz sorun değil.

Başka skinlerle ilgilenmiyorum teşekkürler. Belirttiğim skinler için alım yöntemi, fiyat vs. iletişime geçebilirsiniz.
T
8 ay
[SATILIK] Specialist Gloves Fade FT, Katowice 2014 Hololu ST P250 Hive MW
Başlıktaki ürünler satılıktır. Bynogame üzerinden alabilirsiniz.

Eldiven 6000TL (Market fiyatı 7.5K-8K)

P250 8000TL (Sticker değeri +1 milyon TL)

https://www.bynogame.com/tr/shop/deviltr

P250 için teklif alabilirim eldiven sondur. P2P eklentisiyle hızlı ve güvenli şekilde teslim ediyorum. Gece 2 civarlarına kadar P2P açık otomatik teklif gönderiyor sizlere.
T
geçen yıl
[ALINIK] Fiziksel Seri 1 CS:GO Pinleri
Seri 1 fiziksel pinler alınacaktır (Guardian Elite ve Inferno hariç). Varsa toplu şekilde tercihen.

Satanlar fiyatlarıyla ulaşabilirler. Elden/kargoyla veya elden takas şeklinde (İtem vs.) alabilirim.
T
2 yıl
Alınık AK Redline FT
Redline alınacaktır. Float, sticker gibi unsurlar önemsizdir. 130TL'den alacağım tanesini. Referans durumuna göre ödeme durumu konuşulur. İş Bankası havale şeklinde alınacaktır. Şu an için gerekli miktar: 1 adet.

Gerektikçe güncelleyeceğim. PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
T
2 yıl
Bynogame üzerinden alınacak 150 adet TF2 Key
150 adet TF2 key lazım, tanesi 21TL'den alınacaktır. Kredi kartı ile alacağım, tane başına verebileceğim fiyat budur. Yaklaşık 18.5TL elinize geçmiş oluyor tane başına. PM ile iletişime geçebilirsiniz.
T
2 yıl
Fiber Yurtdışı Hız Düşüklüğü
Merhaba, 100mbit internetim mevcut. Ankara içinde 91, Almanya üzerinden 30-50 ABD üzerinden 15-25 arası değerler alıyorum. Bağlantı kablolu. Upload hızlarım ise garip şekilde hep sabit 10.

Arkadaşım da kullanıyor, kablosuz olarak Ankara içi 42, ABD 25 alıyor. Yurtdışı hızlarımı mı kısmışlar? Ankara içi 42 alan da 25 alıyor, hem de kablosuz olarak, 91 alan da 25 alıyor hem de kablolu olarak çünkü.

Eğer böyle bir şey varsa cayma bedeli ödemeden çıkmam mümkün mü? Malum 25lik paket alsam yine ABD 25 alacağım. Hatta modem dayatmalarından dolayı VDSL geçmeyi bile düşünüyorum.
T
2 yıl
Merkezi Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş
Eski konuya baktım pek güncel değil gibi. Son zamanlarda yapan varsa tecrübelerini aktarırsa çok güzel olur. 2.sınıfım ve geçiş yapmayı düşünüyorum.

Bulabildiğim bilgiler:

-Girilen senedeki puandan az olacak (sonra artış olduysa da fark etmiyor sanırım?)
-Sınıf fark etmiyor. Başarısız olmak da, tek şart yerleştirme puanı.
-Hazırlık varsa çoğu üniversite hazırlık okuduysanız da kabul etmeyebiliyor. Ya kendi sınavları ya da ielts toefl vs. Bu konuda net bilmediğim 2-3.sınıfta geçilirse hazırlık sınavı atlanamaz/toefl vs yoksa tekrar okunmasına izin verilip verilmediği.
-Aynı programa geçiş olursa (örn. diş-diş) okuduğun süre maksimum süreden düşülüyor ama farklı programa geçilirse (müh.-tıp) sıfırdan sayılıyor. Bundan da emin olamadım.
T
3 yıl
205/55/16 Ankara İçin Kışlık Lastik
Merhaba, benim bulabildiklerim nokian wrd4 ve bridgestone blizzak lm005. Hangisi daha iyidir? Veya Max. adedi 500tl olacak şekilde başka lastik önerileriniz de varsa açığım. Etimesgut/Kızılay civarları kullanılacak kışın.
T
3 yıl
[SATILIK] AK-47 REDLINE FT (16 ADET) TANESİ 67.5TL HAVALE
Tanesi 67.5TL'DİR

Bng linkim:https://www.bynogame.com/user/deviltr

Steam profil:https://steamcommunity.com/id/realanimal/

SEÇİP BEĞENEBİLİRSİNİZ 15 İNİN 28'İNE KADAR TAKAS KISITI VAR. BNG KOMİSYON KESİYOR, 76.7TL OLUYOR KARŞILARSANIZ ORADAN DA ALABİLİRSİNİZ.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.