T

Yüzbaşı
10 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
178 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
T
geçen hafta
Alınık AK Redline FT
Redline alınacaktır. Float, sticker gibi unsurlar önemsizdir. 130TL'den alacağım tanesini. Referans durumuna göre ödeme durumu konuşulur. İş Bankası havale şeklinde alınacaktır. Şu an için gerekli miktar: 1 adet.

Gerektikçe güncelleyeceğim. PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
T
2 hafta
Bynogame üzerinden alınacak 50 adet TF2 Key
50 adet TF2 key lazım, tanesi 21TL'den alınacaktır. Kredi kartı ile alacağım, tane başına verebileceğim fiyat budur. Yaklaşık 18.5TL elinize geçmiş oluyor tane başına. PM ile iletişime geçebilirsiniz.
T
7 ay
Fiber Yurtdışı Hız Düşüklüğü
Merhaba, 100mbit internetim mevcut. Ankara içinde 91, Almanya üzerinden 30-50 ABD üzerinden 15-25 arası değerler alıyorum. Bağlantı kablolu. Upload hızlarım ise garip şekilde hep sabit 10.

Arkadaşım da kullanıyor, kablosuz olarak Ankara içi 42, ABD 25 alıyor. Yurtdışı hızlarımı mı kısmışlar? Ankara içi 42 alan da 25 alıyor, hem de kablosuz olarak, 91 alan da 25 alıyor hem de kablolu olarak çünkü.

Eğer böyle bir şey varsa cayma bedeli ödemeden çıkmam mümkün mü? Malum 25lik paket alsam yine ABD 25 alacağım. Hatta modem dayatmalarından dolayı VDSL geçmeyi bile düşünüyorum.
T
9 ay
Merkezi Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş
Eski konuya baktım pek güncel değil gibi. Son zamanlarda yapan varsa tecrübelerini aktarırsa çok güzel olur. 2.sınıfım ve geçiş yapmayı düşünüyorum.

Bulabildiğim bilgiler:

-Girilen senedeki puandan az olacak (sonra artış olduysa da fark etmiyor sanırım?)
-Sınıf fark etmiyor. Başarısız olmak da, tek şart yerleştirme puanı.
-Hazırlık varsa çoğu üniversite hazırlık okuduysanız da kabul etmeyebiliyor. Ya kendi sınavları ya da ielts toefl vs. Bu konuda net bilmediğim 2-3.sınıfta geçilirse hazırlık sınavı atlanamaz/toefl vs yoksa tekrar okunmasına izin verilip verilmediği.
-Aynı programa geçiş olursa (örn. diş-diş) okuduğun süre maksimum süreden düşülüyor ama farklı programa geçilirse (müh.-tıp) sıfırdan sayılıyor. Bundan da emin olamadım.
T
geçen yıl
205/55/16 Ankara İçin Kışlık Lastik
Merhaba, benim bulabildiklerim nokian wrd4 ve bridgestone blizzak lm005. Hangisi daha iyidir? Veya Max. adedi 500tl olacak şekilde başka lastik önerileriniz de varsa açığım. Etimesgut/Kızılay civarları kullanılacak kışın.
T
2 yıl
[SATILIK] AK-47 REDLINE FT (16 ADET) TANESİ 67.5TL HAVALE
Tanesi 67.5TL'DİR

Bng linkim:https://www.bynogame.com/user/deviltr

Steam profil:https://steamcommunity.com/id/realanimal/

SEÇİP BEĞENEBİLİRSİNİZ 15 İNİN 28'İNE KADAR TAKAS KISITI VAR. BNG KOMİSYON KESİYOR, 76.7TL OLUYOR KARŞILARSANIZ ORADAN DA ALABİLİRSİNİZ.
T
2 yıl
xDrive Yanlış Bilgilendirerek Ürün Sattı [İadeyi kabul ettiler sorun çözüldü]
8 senedir belki de daha uzun süredir kullandığım koltuk artık iyice yamulunca ben de bir koltuk arayışına girdim. Gönlümde DxRacer vardı fakat fiyatları sebebiyle daha uygun ve kaliteli ürünler aramaya başladım. Gerek internette araştırmalarım gerek Türk bir firma olması sebebiyle xDrive almaya karar verdim. Aradığım koltuğun sırt kısmı hem uzun olmalıydı hem de alt kısmıyla sırt kısmı bağımsız hareket etmeliydi. Ben de bunlara göre sitelerinde araştırma yapmaya başladım. Fırtına ve Kasırga modellerini beğendim ve bunların incelemelerine baktım. Fırtına için bir inceleme videosu bulamadım ancak Kasırga modelinin incelemesi vardı. İstediğim gibiydi arkaya yaslanınca sadece sırt kısmı gidiyordu. Kendileriyle görüştüm ve bana Trendyol'da daha ucuza stok girdiklerini kredi kartıyla alacaksam orayı takip etmemi önerdiler. Takip ettim ve Fırtına modeli indirime girdi. xDrive sitesinde açtım ikisinin açıklama kısımlarını kıyasladım ve görsele göre ikisinin de sırt ayar kısmı aynıydı. Buna güvenerek sipariş verdim. Ürün bugün elime geçti. Fakat ürün anlatılan gibi değildi, sırt ve alt kısım birleşikti. Kilitlenince hiçbir şekilde hareket etmiyor (doğal olarak) kilidi açınca ise alt kısımla beraber geliyor. Kendilerine mail attım ve bana ürünün monoblok olduğunu söylediler. Aşağıda ürünlerin açıklama kısımlarının resimlerini paylaşıyorum (her ihtimale karşı değişirler vs.) ayrıca siz de diyeceğim 3 modelin açıklamalarına bakabilirsiniz.

1- Aldığım ürün (Fırtına):https://hizliresim.com/9xwz0w

2- İnternetten incelemesini incelediğim (Kasırga):https://hizliresim.com/ahUsvW

3- Gerçekten monoblok olan (alt ve sırt bağlı) ve bunun açıkça belli edilmiş olan ürün (1453):https://hizliresim.com/lJK8dR

Açıkça görüldüğü üzere Kasırga ve Fırtına modellerinin sırt kısımlarının hareket mekanizması aynı gösterilmiş (sadece sırt kısmı hareketli) fakat 1453 modelinde alt kısımla beraber hareket ettiği gösterilmiş.

Ayrıyetten büyük şekilde 1453 (ilk resim) ve Fırtına (2. resim) kıyaslaması:
https://hizliresim.com/4gqkXG
https://hizliresim.com/44oT5F

Ayrıca ürünümde ufak da bir yırtık mevcut. Hadi bu çok umrumda değil zaten alt kısımda gözükmüyor çok fazla fakat benim derdim ürünün anlatılandan/açıklamadan farklı olması. Bu konuyu buraya açtım ve güncelleyeceğim. Gün içerisinde hemen iade talebi oluşturup hem firmaya hem de Trendyol'a maillerimi/canlı destekten vs. iletişim sağladım. Umarım sorun çıkarmadan iade alırlar. En azından ürünlerinin arkasında duruyor ve müşteri memnuniyetini sağlıyorlar diyebilirim bu sayede.


ÜRÜN İADESİNİ KABUL ETTİLER SORUN ÇÖZÜLDÜ.
T
2 yıl
[ALINIK] ACİL ARCANA 130TL'DEN BNG ÜZERİ | %70'den CS İTEMLERİ
Şuan acil 4 adet PA/TB farketmeksizin arcana lazım, hızlı teslim edebilecekler forumdan mesajla veya steam üzerinden ulaşsınlar.
Tanesine 130TL veriyorum.
Sadece normal arcanalar.

Steam:https://steamcommunity.com/id/realanimal/
T
2 yıl
[SATILIK] SATILIK ARCANALAR (117.05TL) BLUE GEMLER (AK #555 FT 5-7 #278 FT)
ARCANALAR İÇİN:https://www.bynogame.com/user/deviltr

1 Arcana : 117.05TL PA: 122TL Anlık Güncelliyorum piyasaya göre elden satış tanesi 105TL (Ankara içi havale ile satmıyorum maalesef)

Ürünlere teklif alabilirim. Aldığım teklifleri gösterebilirim.

AK-47 Case Hardened #555 (Honorable Mention): 3000TL Nakit ELDEN veya 30 Adet PA/TB Arcana (Teklifi 25 arcana) (SATILDI)
https://s.cs.money/aSuQjE6_image.jpg
https://3d.cs.money/?q=aSuQjE6


Elimde bir adet daha aynı pattern mevcuttur floatı daha iyidir, fiyatı 1600TL Nakit ELDEN veya 16 PA/TB Arcanahttps://s.cs.money/cYdmaJX_image.jpg

Ayrıca elinizde varsa blue gem alıyorum. Tier-1 altı ile ilgilenmiyorum Five sevenlerde ise 278 ve 690 dışı ilgilenmiyorum. Nakit/arcana takası şeklinde alabilirim (1 arcana ~110tl). AK'lerde çok değerli bir pattern olmadıkça BS-WW ilgilenmiyorum. Five-Sevenlerde şuan için hiç ilgilenmiyorum BS-WW.

Not: Ürünler çok nadir ürünlerdir. %90'ı çinlilerin envanterinde hep. Lütfen gereksiz mesaj atmayınız.
https://steamcommunity.com/id/realjohannesburg/
T
2 yıl
Cam Filmi Soru Puslu Gösteriyor
10 gün önce bir cam filmi yaptırdım artık tozlarını geçtim (hava kabarcıkları) fakat cam filmi aşırı derecede mat ve puslu. Sanki puslu havada araç sürüyormuş gibi oluyor. Özellikle geceleri ve sabah/akşam güneşlerinde aşırı derecede görüşü etkiliyor, geceleri araç farları trafik ışıkları lambalar vs. şerit halinde dağılıyor. Geçer denildi ancak geçmedi 10 gündür normal bir şey mi bu önceki filmlerde yoktu bu sorun (arka cam filmi mesela eskisi gayet berrak) markası 3M. Su bulanıklığı değil sorun puslu göstermesi nasıl geçecek anlamış değilim su değil buharlaşsın akşam fotoğraf çekebilirsem çekeceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.