B

Yüzbaşı
09 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
NBT Ekran Çalınması
Arkadaşlar selam evimin önünden nbt ekran çalındı sürücü camı kırıp girip almışlar. Alarm taktırmak sizce çözüm olurmu ? fikirlerinizi merak ettim ne gibi bi önlem alabilirim diye. Orjinal alarmlar varmış serviste takılan onlardan düşünüyorum, telefona falan bildirim gelse çok iyi olurdu fakat gelmiyor sanırım öyle bi teknoloji yok. Fikirlerinizi merak ediyorum önerilere açığım teşekkürler
B
geçen yıl
5000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi
Merhabalar 5000 TL'ye monitör dahil sistem tavsiyelerine açığım. Benim kendi kafamda topladığım sistem bu şekilde önerilerinizi yazabilirsiniz. Sistem Vatan Bilgisayar'dan toplanacağı için fiyatları ordan alırsanız benim için daha iyi olur.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
İTÜ İç Mimarlık
Sizce yazmaya değer mi yoksa onun yerine İstanbul Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okumak daha mı mantıklı çok arada kaldım.
B
3 yıl
3000-3500 TL Arası Oyun Bilgisayarı
3000 3500 civarı bi sistem tavsiyesi istiyorum. Genelde oyun oynayacağım.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.
B
4 yıl
3000 TL Oyun İçin Laptop Tavsiyesi
Bütçe:3000 tl . Laptopu genellikle oyun için kullanacağım aklımda olan bilgisayar ;
http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-x-series-x550vx-dm324d-notebook-fiyati,215360.html

sizce bunu almalı mıyım önerileriniz nedir ?
B
4 yıl
Bilgisayar Açıldığında Kulaklıktan Ses Gelmiyor
Merhabalar. Yaklaşık 1 hafta önce Steelseries Sims 4 (https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelser%C4%B1es-sims4-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-1170677.html) kulaklığını aldım. Kulaklıktan memnunum ama bir sıkıntı var. Bilgisayarı kapatıp açtığımda yaklaşık olarak 15 dakika civarı kulaklıktan ses gelmiyor. Işık
v.b yanıyor, yani kulaklık çalışıyor. Denetim masasında kulaklık gözüküyor ve ses karıştırıcıda da sesin arttığı falan oluyor. Ama kulaklıktan herhangi bir ses çıkmıyor. Kulaklığı pc yi açtıktan hemen sonra beklemden takıp çıkarınca da düzeliyor. Kulaklık usb girişli ayrıca. Sizce sorun nedir ? Garantiye yollamalı mıyım?
B
4 yıl
2400 TL Sistem Tavsiyesi
2400 TL oyun için bir bilgisayar toplamak istiyorum şöyle bir şey yaptım ama sizin de tavsiyelerinizi almak istiyorum

< Resime gitmek için tıklayın >

Eksen'den toplarsanız daha iyi olur ordan alacağım.

Özellikle @LEON-X hocam yardımcı olursan çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
B
4 yıl
Futbola olan yeteneksizlik
Kendimi bildim bileli futbol maçları takip ediyorum, 8 yaşımdayken kulüptür v.s dir gittim futbol oynadım. Okulda , sokakta , halısahada her zaman oynamaya çalışıyorum ama nedense ömründe futbol oynamamış kişiler benden iyi oynayabiliyor . Biliyorum yetenek işi v.s ama ben o kısma kadar bile gelemiyorum. Bu kadar ilgili olup kötü olmak insana koyuyor baya. Yaş 17 bu arada. Öneriniz var mı ?
B
4 yıl
Windows 10 Out Of Range
PC'ye yeni format attım, ekranımda bazı problemler vardı amd ayarlarını karıştırırken out of range hatası almaya başladım. Bu hatadan kurtulmam için ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı ?

Şunlar dışında çözüm olursa sevinirim;

Güvenli mod da başlatıp çözünürlük değiştirme olayı windows 10 da işe yaramıyor
Geri yükleme noktasını kullanmak istemiyorum çünkü iki gün önceye atıyor ve formattan sonra bir sürü şey yükledim hepsi gidecek öyle.
Kasayı televizyona bağlayıp çözünürlük değiştirdim ama işe yaramadı.

Bunlar dışında bir önerisi olan var mıdır acaba?
B
5 yıl
Takım Aranıyor, Rank;LEM
özellikle e-cups amatör ligine katılmayı düşünen takım arıyorum ilgilenenler ulaşırsa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.