T

Teğmen
05 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
Axe alıcam öneriniz ?
Axe alıcam öneriniz varmı acaba hangi rengi alıyım ?
T
8 yıl
İnsanı Etkileyen Müzik Önerileri
Arkadaşlar böyle insanı derinden etkileyen bıkkınlık ve boşvermişlik hisleriyle dolduran bildiğiniz müzikler var mı ?
T
8 yıl
Sistemim çok kötü sıkıntıdan patlıyorum yardım eder misiniz ?
Arkadaşlar benim ekran kartım Nvidia GeForce 7100 GS ve sanırım ekran kartından dolayı hiçbir oyunu doğru düzgün oynuyamıyorum bana oyun önerir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
T
8 yıl
Yardıma ihtiyacım var
Beyler bundan 2 gün önce Annem,babam,kardeşim dışarı çıkcaklardı ben gelmiyceğimi belirttim babam ısrar etti ben yok siz gidin dedim bu bağırmaya başladı bana ben bişey demedim sonra bunlar gittiler.Ondan sonra babam benle konuşmamaya başladı evde suratıma bile bakmıyodu.Şimdide teravihe gitmiycem dedim ben buda gelceksin dedi yok baba sen git yarın gelirim ben dedim sonra geldi bilgisayarın fişini çekti sonra ben sinirlendim tabii bu duruma neden fişi çekiyosun dedim sonrada sandalyeyi 2 kere duvara fırlattı kapıyı çarptı suratıma camiye gitti.Sizce napmalıyım ben delirdim şuan sinirden evde huzur kalmadı.
T
8 yıl
Çok Büyük Endişelerim Var Yardım Lütfen :(
Beyler şuana kadar hiç sevgilim olmadı daha doğrusu pek ilgilenmedim.Bu sene bi kızdan hoşlandım sonra belli bi süre sonra kıza açıldım kızda bende senden hoşlanıyorum dedi.İşte endişelerim başladı "Ya kızı koruyamassam.Ya mutlu edemessem." tarzı endişeler oluşmaya başladı.Birde bu tür işlerde tecrübesizim sinema için nasıl bilet alınır bilmiyorum falan nerde ne yapılır bilmiyorum.Sizce bunun asosyallikle ilgisi var mı ? Cevaplarınız için teşekkür ederim.
T
8 yıl
Apple Kimliğiyle mi Alakalı ?
Arkadaşlar ben İpadı yeni aldım pek anlamıyorum.İşte yeğenimle beraber açtık kurduk falan.Ondan sonra yeğenim bi apple kimliği girdi işte bu apple kimliğinde paralı oyunlar satın alınık olduğu için girdi ondan sonra benim kontrolum dışında İpad'de oynadığım uygulama 2-3 kere kapandı.Sonra benim kontrolüm dışında bi uygulama yükleniyo bide takvimde saçma sapan şeyler var "14 Mayıs Makarnalı Gün" falan yazıyo.Sizce bu sorunlar apple kimliği ile alakalı mı ?
T
8 yıl
Hikaye Konusu
Beyler bana güzel bir hikaye konusu önerirmisiniz ? Akıcı olan maceralı bi hikaye olabilir.Düşünüyorum bi türlü aklıma gelmiyor hikaye yazmam lazımda.
T
8 yıl
Virüs ile ilgili
Beyler ben bilgisayarda trojan varmı diye "malwarebytes" adlı anti-virüs ile tarattım.Bir tane trojan buldu ve sildi.Sizce bu anti-virüs güvenilir midir ? Önereceğiniz bir anti-virüs var mıdır ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.