Arkadaşalar merhaba, Aracımı satıp üstüne biraz para ekleyip değiştirimeyi düşünüyordum ama kararsız kaldım. Sizlere danışmak istedim. Araç Audi A3 1.6 tdi Sportback Attraction 2014 Model 58000 kmde. Hız sabitleyici ve mmi multimedya var ekstra olarak(bunlar standart attractionlarda yok diye biliyorum). Sadece sol arka çamurluk boyalı ve buna istinaden 3000 trameri var. Araç gercekten temiz ve hiç bir sorunu yok. Bahsettiğim değişim ve bütün bakımları doğuşta yapıldı ve faturaları duruyor. Malum siteye baktıgımda fiyatlar 150 160 arası. O kadar yaparmı bilmem ama minumum 140a satılır diye düşünüyorum. Aracı satıp sıfır seat LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence yada muadili sıfır bir araç alamalı mıyım sizce? Yada kullanmaya devam mı etmeliyim. Aracı yenilemiş olacagım ama diğer taraftan da araçtan memnunum ve gayet sorunsuz kullanıyorum. Aracı sırf yenilemek için değiştirmek şu noktada mantıklı mı bilemedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. |
Merhabalar, 30.000 TL civarı dizel otomatik araç bakıyorum. İlk aracım olacak. Zaman zman benzinli otomatik de bakıyorum. Dediğim gibi kararsızın ama bütçe 30000 civarı ve otomatik yada yarı otomatik olmalı 2005 2006 model corsalar var 80000 km civarı tavsiye eder misiniz? Şanzıman problemi var mıdır bu araçlarda. Çok kararsız kaldım. Sizlere de sorup bilgi almak istedim. başka araç tavsiyerlerinde de bulunursanız çok sevinirim. Örneğin aşağıdaki linkteki araç için ne düşünürsünüz? http://www.sahibinden.c...unroof-232525800/detay/ birde benzilinli otomatik var. oda aşağıda. yorumlarınızı bekliyorum. http://www.sahibinden.c...-corsa-239047467/detay/ Çok teşekkürler Ufuk |
Merhabalar, 30.000 TL civarı dizel otomatik araç bakıyorum. İlk aracım olacak. Zaman zman benzinli otomatik de bakıyorum. Dediğim gibi kararsızın ama bütçe 30000 civarı ve otomatik yada yarı otomatik olmalı 2005 2006 model corsalar var 80000 km civarı tavsiye eder misiniz? Şanzıman problemi var mıdır bu araçlarda. Çok kararsız kaldım. Sizlere de sorup bilgi almak istedim. başka araç tavsiyerlerinde de bulunursanız çok sevinirim. Örneğin aşağıdaki linkteki araç için ne düşünürsünüz? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2006-opel-corsa-1.3-cdti-enjoy-yari-otomatik-90000-km-de-sunroof-232525800/detay/ birde benzilinli otomatik var. oda aşağıda. yorumlarınızı bekliyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-servis-bakimli-opel-corsa-239047467/detay/ Çok teşekkürler Ufuk |
Merhabalar, 30 bin tl ye dizel otomatik araç bakıoyurm. o civarda 2006 model 90000 km civarı corsalar var. öneriri miniz? viteslerinde herhangi bir sorun oluyor mu bu araçların. yada başka araç tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler ufuk |
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/EXPER-Xcellerator-Claw-NX75-Core-i7-4770K-3-5-GHz-8GB-1-TB--GeForce-GTX780,103452,504958,940143.html?langId=-14 Arkadaşlar üstteki sisteme bakıp yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Sizce fiyat mantıklı mı? Aynı bilgisayarı vatandan kendim toplamaya çalıştım. Tabi herşeyi aynı bulamadım. 3500 civarı cıktı. Sizce kendim mi toplamalıyım yoksa bunu mu almalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler |
Merhaba arkadaşlar, Roadstar rdm300, 200 yada piranha changer a type Oto Teyplerden seçim yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Maksimum butce 65tl civarı. Sizinde baska model ve marka öneriniz varsa lütfen yazın. Bu arada, araba opel corsa 1996 model. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler |
Merhaba Arkadaşlar, Gece iyi çekim yapabilen, 300 TL civarı bir fotoğraf makinesi almak istiyorum. Açıkçası hiç anlamadığım için bir sürü model arasında kaybolmus durumdayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler Ufuk |
Yeni tv aldım. Bugun gelşp kuracaklar. Daha önce oled tv kullanmadım. Cok bir bilgim yok.
Servis kurmaya geldiğinde handi testleri yaptırmalıyım? Onlar burdayken sorun varsa cıksın istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler
Ufuk