M

Yarbay
14 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 yıl
Satıldı
Satıldı
M
10 yıl
Türk Hava Yolları Windows Phone 8 uygulaması çıkmış
Türk Hava Yolları Windows Phone 8 uygulamasına hoş geldiniz. Uçuş rezervasyonu, bilet satın alma, Miles & Smiles hizmetlerine erişim, mobil check-in ve rahatlığınız için ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetlere hızlı erişim ile seyahat bakımından avantajlı konuma gelin.
Türk Hava Yolları uçuşlarınızda ihtiyacınız olan tüm hizmetlere erişmek için Türk Hava Yolları uygulamasını kullanabilirsiniz. Türk Hava Yolları bu uygulama ile size aşağıdaki hizmetleri sunar:
• Mobil Rezervasyon
Seyahat halindeyken bilet satın alabilir, uçuş rezervasyonu yapabilir veya rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sunduğumuz en iyi uçuş teklifini seçmek.
• Miles & Smiles
Türk Hava Yolları sadakat programına üye olabilirsiniz. Miles & Smiles üyesiyseniz Miles & Smiles hizmetlerine erişebilirsiniz.
• Mobil Check-in
Seyahat halindeyken koltuğunuzu seçerek veya değiştirerek zaman kazanabilirsiniz.
• Varış-Kalkış
Türk Hava Yolları uçuşlarının kalkış ve varış durumlarına hızlı erişim sağlayarak size en uygun şekilde seyahat planı yapma şansına sahip olursunuz.
• Uçuş Tarifesi
Türk Hava Yolları'nın dünya genelindeki uçuşlarına erişim sağlayarak seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.
Türk Hava Yolları iyi uçuşlar diler...

< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/turkish-airlines/7305220e-5621-4ff0-b09b-08d7e80c78a4
M
10 yıl
Türkiye Finans Mobil Şube çıkmış
Barkod okutarak fatura ödeyebilme özelliği Türkiye Finans Mobil Şube’de. Mobil Şube ile bankacılık işlemlerinizi her an, her yerden, hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kullanımınıza ait mobil bağlantı da ücretsiz!
Yeni Mobil Şube Windows Phone uygulaması ile güncel Piyasa Bilgilerini izleyebilir, profil resminizi Mobil Şube ana sayfasına ekleyebilir, IBAN bilginizi SMS ya da E-Posta ile paylaşabilirsiniz.
Bulunduğunuz konuma en yakın Şube ve ATM lokasyonlarını; harita üzerinde bulabilir, adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz seçim yaptığınız Şube ya da ATM için yol tarifi alabilir, Şubeniz için otomatik olarak telefon görüşmesi başlatabilirsiniz.
Favori işlemler menüsü sayesinde sık yaptığınız işlemleri tanımlayarak size özel işlem listesi oluşturabilir ve kolayca bu işlemlere ulaşabilirsiniz.
Mobil Şube’yi kullanmak için İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız yeterli. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı anında alabilirsiniz.
Yeni Windows Phone uygulamasından;

· Barkod ile fatura borcu ödeyebilir,
· Güncel piyasa bilgilerini izleyebilir,
· Profil resminizi belirleyebilir,
· IBAN bilgisini SMS ya da E-Posta ile paylaşabilir,
· Size en yakın Şube ve ATM lokasyonlarını harita üzerinden bulabilir,
· Favori işlemlerinizi belirleyebilir,
· Hesap ve kartlarınızın hareket ve detaylarını görüntüleyebilir,
· Para transferi, fatura, gsm tl yüklemesi ve kredi kartı borç ödemesi işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/t%C3%BCrkiye-finans-mobil-%C5%9Fube/3a411aa8-02c7-48d0-97bc-607f0200fba0
M
11 yıl
İşCep Windows Phone 8 uygulaması çıkmış
İşCep'in Windows Phone 8'e uyumlu olan native uygulaması çıkmış.

Artık WAP'ı çıkarmışlar, içi dışı bir olmuş

< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/%C4%B0%C5%9Fcep/d2fb778b-2135-e011-854c-00237de2db9e
M
12 yıl
9GAG postu nasıl olmuş?
< Resime gitmek için tıklayın >

Geçen milliyette haberini görünce direkt dikkatimi çekti

http://9gag.com/gag/4369364
M
14 yıl
Grafikleri settings.ini haricinde kısabiliyor muyuz ?
Merhaba
Oyunu çıktığından beri oynuyorum ancak son patchten sonra mıdır, yoksa bana mı öyle geliyo bilmiyorum oyun çok kasmaya başladı. Frapsle baktığım kadarıyla multiplayerda şehrin genel görünümünde 13-14 fps, çatışmalarda 17-20 fps, normalde 20-30 fps alıyorum. Settings.ini'de yapılabilecek her şeyi minimum yaptım. Çözünürlüğü değiştirmek fayda etmiyor, ekran kartına overclock yaptım, işlemciyi 2.4'ten 2.7 ghz'e çıkardım fayda etmedi. Herhangi bi sıcaklık sorunu yok

Settings.ini dosyam

[WindowSettings]
Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=true
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=low
Soldiers=low
Vehicles=low
Overgrowth=low
Undergrowth=low
StaticObjects=low
Terrain=low
Shadows=low
Bloom=false
HSAO=false
MSAA=0
Water=low
MainQuality=custom
Texture=low
DxVersion=9
Aniso=0
Detail=low
RenderAheadLimit=0
Fov=70

Ekran kartı overclockum. Dün fanın kontrolünü elle ayarlayıp %100'e getirdim ve GPU hızını 720'ye çıkardım yine bana mısın demedi(artifact filan almadım hiç)

< Resime gitmek için tıklayın >

Sizce başka ne yapabilirim ? Kum, kar efektleri filan kısılabiliyor mu aradım ama bulamadım öyle bi şey

Sistem
Gigabyte 965P-DS3 (rev 3.3)
Intel E6600 @2.7 ghz
Palit 9800GT
Corsair 2 GB 667 mhz ram + 3 gb readyboost da denedim
M
14 yıl
Battlefield BC 2 keyi satan var mı ?
Sıkılan, moh'a geçen, black ops bekleyen battlefield bad company 2'den sıkılmış bırakmış biri varsa 2. el alabilirim. 30 lira ve üstünü almam, daha altında teklif verirseniz sevinirim
M
14 yıl
3GS\u0027te değişken pil ömrü
Merhaba
3GS 16gb 3.1.2 jailbreaksiz iphoneum var, alalı 10 gün oldu daha ama pil ömrü her gün farklı performans gösteriyor. yeni aldın çok kurcalıyosundur ondan pil ömrü kısa gidiyo diyebilirsiniz ama 2-3 gün hiçbir şey yapmadan kullanmayı denedim, bazen şarjı çok uzun gidiyor bazen hemen bitiyor. örnek vermek gerekirse;

telefonun şarjı %5-10 arasına gelince geceden prize takarak şarj ediyorum(orijinal kablo ve adaptör). sabah şarjdan çıkarıyorum, evden çıkıp vapura gitmek 45-50 dakika sürüyor, bu sırada müzik dinliyorum(orta ses seviyesinde, ekolayzır açık, wifi, 3g, bluetooth, push, fetch kapalı, ekran ışığı düşük) ve 3-5 tane sms atıyorum. 2 gün önce bunları yaptığımda %20 şarjım gitti, bugün %4 gitti. bugün pil ömrü o kadar uzun sürdü ki şarjı bitsin diye oyun filan oynadım. dün ise 3g+google maps+pusula özelliğini açarak yol aradım 15 dakika, şarjın %15'i gitti. evden sabah çıkıp akşam döneceğim zamanlar telefon uçak modunda geziyorum şarjı bitmesin diye. sizce bi sorun mu var yoksa yeni aldım diye mi böyle ? pillerin eskisi gibi zamanla ömrünün uzaması durumu hala var mı yoksa başta neyse sonra da o mu ?
M
14 yıl
Turkcell\u0027in eksik bilgiler içeren iPhone internet kampanyası
Merhaba
25.03.2010'da tarihinde hizlial.com'dan hiçbir operatörle bağı olmayan bir iPhone aldım. Aynı gün Turkcell'in iPhone İnternet Kampanyası'na başvurdum. Gelen cevapta imei'min kampanya dahilinde tanımlı olmadığı yazıyordu. Bir sorun olduğunu düşünerek 4440535'i aradım ve şikayette bulundum. Karşımdaki görevli Turkcell Çözüm Merkezi'ne benim adıma şikayet raporu hazırladı. Bu raporda 24 ile 48 saat arasında bana dönüleceği söylendi. Bu rapor sırasında imei numaram da alındı fakat ertesi gün telefonla arayarak tekrar imei numaram istendi ve söyledim.

Bana herhangi bir dönüş yapılmadığı gerekçesiyle tekrar arayarak şikayetimin durumunu sordum, bana tekrar dönüleceği söylendi.

2 gün sonra tekrar aradım, bu aramamda karşımdaki görevli daha ilgili davrandı, kampanya 31 Mart'ta biteceği için tekrar şikayet raporu hazırladı ve bana birkaç saat içinde dönüleceğini söyledi ancak yine dönülmedi.

Ertesi gün tekrar aradım ve iPhone destek bölümüne bağlandım. Buradaki görevli Turkcell haricinde alınan telefonların kampanyadan yararlanamayacağını söyledi ancak bu bilgi kampanya detaylarının yazdığı sayfada belirtilmemişti. Bunu görevliye söylediğimde sitede yazdığı konusunda ısrar etti ancak sonra kendisi de arayınca gerçekten de böyle bir bilginin yazmadığını kabul etti ve buradaki eksikliğin düzeltilmesi için bir rapor hazırladığını ve bana dönüleceğini belirtti.

Kampanyanın son günü olan 31 Mart'ta bana dönüş yapıldı ve telefonumu Turkcell harici bir mağazadan aldığım için bu kampanyadan yararlanamayacağım belirtildi. Ben bu bilginin kampanya detaylarında belirtilmediğini ona söyledim, ancak bana tekrar tekrar aynı cümleleri robot gibi söyledi. Eğer bu internet pakedini alamayacağımı bilseydim kontratlı paket de alabilirdim ama oradaki bilgilere güvenerek normal iPhone aldım. Şimdi interneti olmayan bir iPhone kullanıyorum, haliyle hiçbir işe yaramıyor. Telefonun kendi kendine internete girmesi nedeniyle bu şikayetimin çözümlenmesini beklerken yaklaşık 40 kontörüm gitti. 1 Nisan'da kampanya biteceğini için sitenin ekran görüntülerini aldım, dün telefondaki görevli oradaki yazının düzeltilmesi için rapor gönderdiğini belirtmesine rağmen sayfa hala eskisi gibi duruyor. Ekran görüntülerini aşağıya koyuyorum

Genel
< Resime gitmek için tıklayın >

Ücretlendirme
< Resime gitmek için tıklayın >

Katılım
< Resime gitmek için tıklayın >

Detaylar
< Resime gitmek için tıklayın >

Sık sorulanlar
< Resime gitmek için tıklayın >

Turkcell'deki link

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/iphone/iPhoneinternetkampanyasi

Google cache linki

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=clnk&cd=1&ved=undefined&url=http%3A%2F%2F209.85.229.132%2Fsearch%3Fq%3Dcache%3A3ZyzCq0t21oJ%3Awww.turkcell.com.tr%2Fbireysel%2Fcihazlar%2Fiphone%2FiPhoneinternetkampanyasi%2Bhttp%3A%2F%2Fwww.turkcell.com.tr%2Fbireysel%2Fcihazlar%2Fiphone%2FiPhoneinternetkampanyasi%26cd%3D1%26hl%3Den%26ct%3Dclnk&ei=qnezS4DSFqCG4gbX3KTiAg&usg=AFQjCNHclGdWsvq6IB6y3ynmgiviBiZiJQ&sig2=Row5pURaUXKHcDK5w0ZeFQ
M
14 yıl
AverMedia 878 \u0026 Windows 7 sorunu
Merhaba
AverMedia 878 ile Windows XP kullanırken hiçbir sorun yaşamıyodum, sitesinden indirdiğim driverlar ve K!TV kullanarak rahatça izliyodum. Şimdi Windows 7'ye geçtim, sürücülerini otomatik olarak indirdi(sürücüleri Win 7'ye uygun nerden indiriyo bilmiyorum internette bulamadım, kendi siteleri dahil). Neyse şimdi K!TV'yi açıyorum, görüntü var ses yok(donanımsal olarak tüm kablolar filan yerli yerinde). Windowstaki sesleri filan da kontrol ettim Line-In tarzı şeyleri onlar da aynı ama bi türlü ses gelmiyor. K!TV'de sorun olabileceğini düşünerek Windows Media Center'dan denedim, Kablo'da arayınca yarım saat arıyo sonra hiç kanal bulunamadı diyo(ne görüntü ne ses), antende arattırınca 2 dakikada arayıp sonuç bulamadığını söylüyo. Win XP'de kullandığım driverları burada deneyince ne görüntü ne ses alıyorum. Sizce başka ne yapabilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.