B

Yüzbaşı
27 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
5 yıl
Aşık olduğum kız beni reddetti, terk etti ve de sevgili yaptı.
21 yıl sonra ilk defa aşık olmanın ne demek olduğunu anlamıştım. Sabah akşam konuşuyoduk yaklaşık 4 aydır. Son zamanlarda ona yazan erkekler vardı ve ben dayanamayıp ondan hoşlandığımı söyledim. Bana o gözle bakmadığını söyledi. Artık konuşamayacağını söyledi ve de en son konusmamizda (15ekim) artık sevgilisi olduğunu ona yazmamamı söyledi. İnanmak istemedim. Benden kurtulmak içindir dedim ama bugün bir başkasından duydum. İçimden bir parça eksildi sanki. Nasıl geçer bu acı? Ben nasıl bu kadar dayanıksız olabiliyorum? İlk defa birini sevdim ve değer verdim. Onu unutamıyorum.
B
6 yıl
hepsi burada İntegra
Merhabalar. Hepsiburadada İntegra teknoloji üzerinden laptop almayı düşünüyorum. İntegra bilgisayar ile fiyatları farklı ve daha ucuz. İkisi de aynı satıcı değil mi acaba? Bilen var mı ? ve de alışveriş yapanlar sizce ürünleri iyi midir iade ya da değişim ürünü diyorlar internette.
Yardımcı olursanız sevinirim.
B
6 yıl
Tmciler
Psikoloji PDR kazanan var mı sıralamalar geriledi mı?
B
6 yıl
HP freedos üzerine Windows kurma
Forumda baktım ama bulamadım. Hplerde kurulum biraz daha farklıymis sanırım. Recovery yedeği alınması gerekiyormus diye duydum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
B
6 yıl
Tm-3 35k var mı ???
Tm-3 35k olan puanını söyleyebilir mi ?
B
6 yıl
20.23 ü bekleyin( açıklandı ho)
Oyunçok büyük arkadaşlar oyuna gelmeyin. Fetöcüler sonuçları değiştirmeye çalışıyor. Ama tabi ki 20.23 (<3) de açıklanacak bekleyin görün.
B
7 yıl
Olasılık kolay soru
B
7 yıl
HUAWEİ G8 ROOT
G8 kullanıyorum 6.0.1 emui 4.0 sistemim cihaz Turkcell den alınma nasıl root atabilirim bootloader kilidini açabilirim yapan var mı ? Yardımcı olabilirmisiniz?
B
7 yıl
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Bölümde okuyan ya da okumakta olan arkadaşlar bolum hakkında bilgi verebilir misiniz? Geleceği nedir okunur mu ? Bölümde okuyan bırakmayı düşünen bir arkadaşim sizce ne yapmalı devam etmeli mı? Kendisi hazırlık okuyor şuan fakat tekrar sınava girmeyi düşünüyor teşekkürler şimdiden.
B
7 yıl
KOLAY SORU
37! Sayısı 35uzeri x sayısına tam bölünebiliyorsa x in en büyük doğal sayı değeri kaçtır ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.