O

Çavuş
25 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
8 ay
Hp pavilion 15-bc016nt Bios güncelleme sonrası Siyah Ekran
Sitede yer alan sondan bir önceki f55 sürüm yüklüydü.
F56 yüklemek istedim. Yükleme işlemi tamamlandı. Bilgisayar kapandı açıldı ve öylece kalakaldı. Ne yaptıysam açamadım.
Usb kurtarma medyasıda denedim ama tepki yok.


Var mı fikri olan ?
O
2 yıl
Python Hesap Mak. Yardım
Merhaba arkadaşlar,
Python dan ödevim var. Malum uzaktan eğitim. Hesap makinesi yapmam gerekiyor ancak işin içinden çıkamadım. Video daki gibi yapmam gerekiyor.Değerleri ve ne işlemyapacağını giriyorum . = girince hesaplıyor. 'e' girince çıkıyor.
eval ile yapayım dedim ama yapamadım. Yardımcı olur musunuz?
https://www.youtube.com/watch?v=2h17DM73zsY&feature=youtu.be
O
7 yıl
Pan. baidu dosya indirme
pan.baidu.com/s/1jG9rcqE
Ben bu dosyayı nasıl indirecem bilen varmı?
O
7 yıl
Ptt kargo durumu, Ne diyor bu?
Merhaba arkadaşlar, aliexpress den 23$ değerimde lcd aldım. Hk poat ile yolladı. Ptt den kontrol ediyordum, son durumuna baktığımda teslim edilmedi, veya edilemedi gibi bir şey yazıyor. Verdiği saattede evdeydim zil çalmadı. Kargo takip no ile biri bakıp bilgilendirebilir mi, ona göre yarın gidip elden alayım.

RC867961276HK

Teşekkürler.
O
8 yıl
Ramleri 2400Mhz yapınca oyundan Atıyor.
Anakart olarak MSİ A88X-G45 Gaming ,Apu olarak A10-7850k ve ram olarak da Kingston hyperx khx24c11t3k2/8x (anakart khx24c11d3 görüyor) kullanıyorum.Anakartım ramleri 2400 mhz çıkarmama izin veriyor ve ramler xmp destekli(anakartta destekli).Xpm 1.profil =2400 mhz açınca bilgisayar çoşuyor .Oyunlarda hız artışı belirgin oluyor ancak 7-9 dk sonra ne oynarsam oynayım durduruldu diyip atıyor bazende biligisayr donuyor resetleniyor.(Reset ve donma çok az oluyor).Ramleri 2400mhz yapınca ekran kartının Memory kısmı 1200mhz oluyor. RAmleri 2133 mhz yapınca oyundan atmalar 20 dk sonra oluyor.Ancak performans ve ekran kartı memory düşüyor.1866 mhz yapınca remleri donma atma olmuyor ama bu seferde performans çok düşüyor.Sizce bunun nedeni ne olabilir.Apu,anakart,ramler bunlardan biri/biriler bozukmudur yoksa oyunlardanmıdır.(veya bios kaynaklı)
oyunlar bf4 ,tomb raider ,splinter cell ve hepsi orjinal güncellemeleri yapılmış.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.