S

Yüzbaşı
23 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
123 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
S
7 ay
Michelin MPX25EHDS Profesyonel Basınçlı Yıkama
arkadaşlar Michelin MPX25EHDS 2500Watt 170Bar Çift Hızlı Profesyonel Basınçlı Yıkama makinesi almak istiyorum kullanan varmı basınç yeterlimidir sizce?köpük aparatı pek iş yapmıyor gibi.eğer alacak olursam makineyi mjjc foam lance ile uyumlumudur bu alate?
S
11 ay
Philips Marathon Ultimate FC9925/07 650 W Toz Torbasız Süpürge 1799 tl
arkadaşlar evde kullanıyoruz ve memnunuz.fiyat piyasaya göre uygun ihtiyacı olan kaçırmasın derim.

https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9925-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV00000CQNMZ?magaza=Hepsiburada
S
11 ay
Duru limon kolonyası 1 lt 25 tl hepsiburada
Arkadaşlar çok sıcak sayılmaz ama iş görür yinede.
https://www.hepsiburada.com/duru-limon-kolonya-bidon-1-lt-pm-sgdil501147
S
12 ay
Xiaomi mi box s 379 TL Bitti silinebilir.
379 TL hepsiburadada link ekleyemiyom birisi eklesin bi zahmet 3 saatlik fiyat.
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-media-player-hdr-dolby-dts-chromecast-p-HBV00000EUG10?magaza=Hepsiburada

Edit:Fiyat 599 oldu amazona yüklenin acele edin bi daha bu fiyatlara gelmez
S
2 yıl
Özel dişcide diş kaplaması yaptıranlar varmı?
Arkadaşlar özel dişcide diş kaplaması yaptıranlar varmı? Benim azılara olacak yeni yaptıranlar fiyat olarak yazabilirmi? Yaklaşık 10 tane dişimi kaplatıcam 2 li şekilde köprü olarak. Dişciye gitmeden fiyat bilgim olsun diye konu açtım.dişlerini hiç fırçalamadınmı demeyin fırçalamama rağmen çürüdüler.
S
2 yıl
Youtube döngü?
Arkadaşlar Android telefonda youtube da izlediğim bir videoyu pc deki gibi döngü moduna alma yöntemi veya programı varmı?
S
2 yıl
Laptop ekranında iz sorunu lütfen yardım !!!
Arkadaşlar bu izi nasıl silebilirim nasıl yok edebilirim bilgisi olan yardım etsin lütfen. Her gün gözümün önünde iyice sinir olmaya başladım.bu arada iz ekranın dış yüzeyinde. Klavyenin üzerinde bir çıkıntı var tahminim sürtmeyle o yaptı. Yani izler derin diş macunu ile denedim çıkmıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Silisin
Arkadaşlar bu izi nasıl silebilirim nasıl yok edebilirim bilgisi olan yardım etsin lütfen. Her gün gözümün önünde iyice sinir olmaya başladım.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
hdd caddy disc bilinmiyor sorunu lütfen yardım
arkadaşlar yeni ssd aldım laptoba taktım ve kurulum yaptım sorun yok.çıkan hdd yi hdd caddye monteledim ve dvd yerine taktım.ama bir türlü diski çalıştıramadım.pc açıkken disc bilinmiyor hatası alıyorum.foto atıcam alttaki 930 gb olan diske harfte atayamıyorum.diski takıp pc yi yeniden başlatayım diyorum biostan birincil olarak ssd yi seçeyim diyorum oda olmuyor pc lenovo yazısında takılıp kalıyor.hdd caddyde sorun yok 2 tene denedim.hdd dede sorun yok normal yuvasında çalışıyor.çıkan dvd yazıcıda çalışıyordu.yardımcı olursanız sevinirim dostlar.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
Lenovo pc ssd taktım ama açılmıyor yardım!!!
arkadaşlar yeni samsung ssd aldım onu hdd yuvasına taktım ve w10 kurdum açıldı buraya kadar herşey normal.dvd yerine hdd kızağı aldım ve hdd yi bağlayıp pc ye taktım. pc yi açmaya çalıştığımda ise lenovo yazısında kaldı.bu sorunu nasıl çözebilirim.tahminime göre pc birincil olarak hala hdd yi görüyor ve ondanda w10 u silmiştim onun için lenovo yazısında kalıyor.şimdi ben hdd yuvasına taktığım ssd yi nasıl birincil olarak başlatabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.