P

Çavuş
23 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
437 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
P
6 ay
@OttomanWizard tarafından 3200 tl doladırıldım.
@OttomanWizard nickli eleman tarafından 3200 tl dolandırıldım. Hesabına para gönderdiğim kişi Murat Yaşar. Nickin arkasına sığındığından kim olduğu belirsiz bu kişi teknik takiple artık ortaya çıkar. Bu @OttomanWizard 2016 yılında üye olmuş. Profil sayfası dürüstlükten dem vuran giriler ve imzası Hz. Ömer sözü. O Hz. Ömer'in adaleti inşallah seni bulup çarpar da hem bu dünyada hem öbür dünyada hak ettiğini yaşarsın. Bundan sonrası savcılık işi. Benden de foruma duyurması ve forumdaşların bunu yayması kalmış. Konu ile ilgili ayrıntılar için https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154055184
P
6 ay
13 bin tl'ye telefon tavsiyesi
12-13 bin tl ile depolama, ram, kamera, batarya vs alınabilecek en iyi telefon marka/modeli hangisidr?
P
8 ay
whatsapp uygulamasını sadece gruplar için kullanma
merhabalar

whatsapp uygulamasını sadece gruplar için kullanmak istiyorum(iş hayatı). rehberimdeki kişilerin hiçbiriyle burdan iletişim kurmak istemiyorum. bunu yapmanın bir yolu var mıdır?
P
11 ay
çelik kapı mercek içi monte kamera
cümleten selamlar,

kişisel bir durum nedeniyle çelik kapı merceğine bir kamera almak zorundayım. bu kamera kapı dışından belli olmayacak, kapıya gelindiğinde telefona bildirim gönderecek, telefondan gerektiğinde izleme yapabilecek özelliklerde olsun isterim. böyle bir kamera var mıdır? fiyatı nedir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

admine not:lgili konuyu tam olarak nerde açacağımı bulamadaığım için konu dışı olarak yazıyorum. gerekıyorsa silinsin.
P
11 ay
çelik kapı mercek içine monte kamera
cümleten selamlar,

konunun yeri burası değilse de şimdiden özürlerimi iletiyorum. kişisel bir durum nedeniyle çelik kapı merceğine bir kamera almak zorundayım. bu kamera kapı dışından belli olmayacak, kapıya gelindiğinde telefona bildirim gönderecek, telefondan gerektğinde izleme yapabilecek özelliklerde olsun isterim. böyle bir kamera var mıdır? fiyatı nedir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
P
11 ay
çelik kapı mercek içi kamera
cümleten selamlar,

kişisel bir durum nedeniyle çelik kapı merceğine bir kamera almak zorundayım. bu kamera kapı dışından belli olmayacak, kapıya gelindiğinde telefona bildirim gönderecek, telefondan gerektğinde izleme yapabilecek özelliklerde olsun isterim. böyle bir kamera var mıdır? fiyatı nedir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
P
2 yıl
210 bine bmw hatchback
merhabalar. fikirlerinizi almak istedim.

bugün bir arkadaş bana arabasını(bmw 1 Serisi 116d EfficientDynamics Joy Manuel 2015 model 140.000 km, 12 bın hasar kaydı, sunroof) 210 bine verebileceğini söyledi. fiyat uygun mudur, başka araçlara yönelmemi önerir misiniz?
P
2 yıl
2016 polo için tavsiye
merhabalar

2016 polo comfortline
1.4 dizel
177 bin km
otomatik 7 vites
bakımları hep yetkili serviste yapıldı.
tramer 3500 tl
muayene yapılmış

fiyat 155 diyor. bakmam ve yapmam gereken nedir? ilk defa alacağım için öğrenmek isterim. almak mantıklı mı? veya onu alma sunu al dedıgınız bır araba var mı? yardımlarınızı beklerım.
P
2 yıl
Pcr testi sorunu
Merhaba herkese

Sırbistan'a bu hafta içi 3 günlüğüne gidip döneceğim. Biontech aşımı mayıs 30'da oldum. Giderken PCR testi yapmam gerekiyor mu? Dönüşte yapmam gerekiyor mu?
P
2 yıl
...
...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.