B

Teğmen
14 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
İnternet bankacılığıyla başkasının borcunu ödedim , iade oluyor mu ?
Merhaba , akıllı telefondan araç plaka trafik cezası sorgularken bana ait olmayan bir aracın plakasını yazdım ve uyarı vermeden 737 tl hesabımdan çekti. Anında bankayı aradım iade edemeyeceklerini, vergi dairesi kurumunun iade edebileceğini söyledi. Elimde bana ait olmayan bir ödeme makbuzu çıktısıyla vergi dairesi bana paramı iade eder mi ? Desteğinizi değerli bilgilerinizi rica ederim .
B
9 yıl
Mazda Bluetooth eller boşta (hands-free) kitleri CC 9060
http://www.mazda-tr.com/satin-alma-ve-sahip-olma/aksesuarlar/mazda3/2008-12/eller-bosta-(hands-free)-kitleri/C853V6350/

Arkadaşlar mazda 2 ve 3 e uyumlu linkte ve fotoda yer alan bir ürüne sahip olanlar; bigi ve tecrübelerini aktarabilirse sevinirim. Sitelerde türkçe olarak bu ürünle ilgili hiç bir açıklama yok.

Benim aracımda mevcut ve bildiğim kadarıyla yazmaya çalışayım.Lütfen eksiklerimi siz tamamlayınız. Cihaz ile bluetooth' lu telefonu eşleştirip telefon görüşmelerini araç içindeki mikrofon ve hoparlörler vasıtayısla yapmaya olanak sağlıyor. Eşleme esnasında telefon rehberinizdeki isimleri de cihaza alarak bu cihazdan islem yapmaya olanak sağlıyor.

Ayrıca telefonumuzdaki müzikleride kablosuz olarak araçta dinlemeye olanak sağlıyor.

İşte burda benim bir sorum var. Telefonla cihazı eşleştirdikten sonra müzik açtıktan sonra telefondan ve araç hoparlörlerinden ses çıkmıyor. Bu cihaz üzerindeki dokunmatik ekran ile şarkı değişimi yaptığımda telefonumda da şarkı değişimi yapıyor. Senkronizasyonunda sıkıntı yok ama ses gelmiyor. Telefon bluetoothumu kapatıp müzik açtığımda telefondan ses çıkyor. Ne yapmalıyım.< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.