D

Yarbay
11 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
166 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
geçen ay
Yazları İşemiyorum
İçtiğim tüm su ellerimden ve ayaklarımdan ter olarak atılıyor hhehehe
D
geçen yıl
Koyu materyalistler gelsin
Issız bir köyde iki katlı eski bir evin üst katındaki pencereli bir odada bir gece geçirebilir misiniz?
Koşullar
-Ev temizliği yapılmış herhangi bir fare, böcek, parazit problemi yok.
- Köyün güvenliği sağlanmış hırsız, haydut, terörist yok.
-Güneş battıktan sonra harici lamba kullanamazsınız. Telefon, bilgisayar ve elektriğiniz var

Lütfen koşulları iyice canlandırıp dürüst yanıt verin. Bu evde korkmadan bir gece geçirebilir misiniz?
D
2 yıl
Halı sahada yaşanan olay
İki yıl önce halı sahada maç yaparken top sol kanatta önüme düştü. Düştükten sonra hafif yukarı sekti. En sevdiğim çalımlardan olan rakibin üstünden aşırtmayı denemeye kararlıydım. Tam prese gelen savunmadaki arkadaşın üzerinden aşırtacakken topa isabetsiz vurdum , arkadaşın kafasına geldi ve gözlükleri parçalandı. Daha vahim olanı ise bu pozisyondan önceki iki pozisyonda daha bu arkadaşla darbe yaşamıştık. En sonunda gözlükleri parçalanınca küfür etti ben de mahcup olup özür diledim. Maç bittikten sonra tekrar özür diledim o da önemli değil dedi iyi ayrıldık ama benden nefret ettiğine emindim. O sıralar maddi durumumda çok iyi olmadığı için yeni gözlük alması için para teklifi yapmadım. Sizce yapmalı mıydım gece gece aklıma takıldı.
D
2 yıl
Eskiden hasta olmanın bile bir tadı vardı
Üzerinde hafif bir kırgınlık olur, biraz boğazın acır çekersin battaniyeyi üstüne kapatırsın gözlerini. Göz kapaklarında hafif bir yanma hissedersin. Uyanırsın sonra mayışmış halde telefonda takılırsın biraz burnunu silersin. Sıcak bir şeyler içersin.
Bir de şimdi bak. Hayatta tat tuz kalmadı biraz boğazı kaşınsa paranoyak oluyor insan. Ulan acaba covid mi oldum kimden kapmış olabilirim ya evdekilere bulaştırırsam en son evden çıkalı kaç gün oldu.
D
2 yıl
Din ve tanrının insanlara imtihanıyla ilgili kafamdaki soru işareti
Bugünlerde açılan bir konuyu gördüm birisi günümüzde halâ insanların dinlere inanmasını algılayamadığını vs yazmış. Mesela bu konunun sahibi arkadaş üzerinden düşünelim. Muhtemelen ortalamaya nispeten düşük bir zeka seviyesine sahip, çoğu şeyi idrak edemiyor yazdıklarına bakılırsa. Tanrı kişiyi bu zeka seviyesinde yaratıp nasıl kendisini bulmasını bekliyor? Demek istediğim tanrı yarattıklarını imtihan edecekse, imtihanı kazanabilecek bir algı kapasitesinde yaratması gerekiyor. Fakat ben bazı ateizm argümanlarında bu algılama kapasitesini göremiyorum. Eğer ki bu aşırı saçma argümanların sebebi zeka düşüklüğü değilse ne olabilir?
D
3 yıl
Matematik ve Olası Gelişmiş Uygarlıklar
Matematiğin ortaya çıkışını(icadı/keşfi) çok ekstrem bir olay olarak kabul edersek evrendeki olası gelişmiş uygarlıkların sayısı oldukça az olmaz mı? Matematiksiz bir teknolojik gelişim mümkün olabilir mi? Ya da zekanın evrimleştiği her canlı türü matematiği elde edebilir mi?
D
3 yıl
Boyum çok kısa yardım edin
17 yaşıma girdim boyum 188 daha uzar mıyım çevremdeki tüm kızlar benden uzun nasıl uzatıcam boyumu yardım edin 2.10 olmak istiyorum hobbit gibiyim psikolojim bozuldu :(
D
3 yıl
Hayat sevgili yapmak için fazla yoğun değil mi?
Sevgilisi olan arkadaşlarıma bakıyorum sürekli ya teknolojik iletişim halindeler ya da beraber takılıyorlar. Üni öğrencisiyim, derslerin yoğunluğundan kendime kalan azıcık zamanı da kıza harcarsam nasıl yaşıcam Kızla günde 1 saat telefonda konuşup hafta sonu da dışarıda takıldığımı hayal edince fenalaşıyorum. Siz ne kadar zaman harcıyorsunuz sevgilinizle tüm mesajlaşma konuşma gezme dahil?
D
3 yıl
Kasım ayında şortla gezen tipler
Yurtta baya bir kişi şortlu ve çorapsız geziyor. Bu adamlar nereden geliyor merak ediyorum. Ben çift kat çorap + uzun kollu + uzun eşofman altı giyerek üşüyorum ki normal olan bu havalar baya soğuk şu sıra. Bu adamlar don atlet nasıl geziyor kafam almıyor
D
3 yıl
Daha Sıkı Kalçalara Sahip Olun
Bu rezil reklam size de çıkıyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.