B

Yüzbaşı
10 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
9 yıl
iphone 5 şarj problemi
Herkese merhaba,

Telefonumda daha önce karşılaşmadığım bir problem oldu.Dün gece şarjım bittiği için telefonumu şarja taktım, sabah çıkardım ve kullanmaya başladım (ne kadar dolduğuna dikkat etmedim). Bir anda %20 uyarısı aldım tekrar şarja taktım fakat pil çok hızlı bir şekilde azalıyordu. itunes a bağladım gerli yüklemede yaptım bu arada yazılım güncellemesi de yaptım fakat durum düzelmedi.

Telefonu kapatıp şarja taktığımda şarj oluyor (normal) ama açık şarja taktığımda olmuyor üstelik pil çok hızlı bitiyor (herhangi bir program çalışmamasına rağmen).

Şimdi sizce problem pildemi, şarj entegresinde mi yada başka birşey demi?

Yardım ve görüşleriniz bekliyorum.
B
14 yıl
Forumdaki 207 sahipleri paylaşım için buraya
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan yazamıyordum. Bu geçen süre zarfında çok da paylaşım olmamış. Gelin elimizdekileri paylaşmaya başlayalım.
Benim arabam Eylül 2006 trafiğe çıkılı yaklaşık 2 yılını dolurmak üzere. Şu anda 36000 km yol yaptım. Bugüne kadar yaklaşık yakıt ortalamam 5,6 lt/100 km (yol bilgisayarının gösterdiği) Aracımı %80 şehiriçinde kullanıyorum.
Bugüne kadar rutin kontrol dışında servise 2 kere gittim. 1. si anahtarımın bozulması,2. si ise sağ arka stop lambamın bozulması içindi. İkisinide garantiden değiştirdiler. Bunun dışında bazen arabamı ilk çalıştırdığımda motor devri yerinden kıpırdamıyor, direksiyonda yumuşamıyordu. Serviste yazılım güncellemesi ile düzeltildi (bu olay geçen sene başıma gelmişti). Benim hatırlayabildiğim problemler bu kadar sizinkileride bu yeni başlıkta toplayalım ve yeni araba almak isteyen arkadaşlar diğer başlığı baştan sona okumak zorunda kalmasınlar.
katılımlarınızı bekliyorum.
B
14 yıl
ipod touch da notes!!
Arkadaşlar bir arkadaşımın ipodu elime geçti fakat üzerinde notes yüklü değil. Acaba bunu nerden yükleyebiliriz. Source bilen varmı?
Bu arada touch 1.1.4+jb
B
14 yıl
Uygulama isteği!!!
Arkadaşlar merhaba, Yaklaşık 10 günlük touch kullanıcısıyım ve sayenizde birçok şey öğrendim ve uyguladım. Forumda okuduğum ve kullanmak istediğim birkaç programı kullanamadım. Birincisi Mxtube ü yükledim fakat search diyince 'No Videos' diye bir uyarı geliyor. Silip tekrar yükledim fakat kar etmedi. Acaba farklı bir source danmı yüklemek gerekiyor. İkincisi ise wedict (sözlük) yükledim ama hiçbir kelimeyi çevirmedi aynı sorun burda da varmıdır acaba?
Bir diğer sormak istediğim konu ise touch ı flash bellek olarak kullanabiliyormuyuz? Browser programı ile bazı temaların yüklenedilğini okumuştum. acaba aynı yöntemlerle diğer dosyalarda touch da depolanabilirmi?
Belki sorularım çok basit gelebilir sizde bunlar da sorumu diyebilirsiniz ama yeni kullanıcı olmanın verdiği acemilik işte affınıza sığınıyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Birde arkadaşlar hesap makinasının çok fonksyonlu olan uygulaması varmı?
B
15 yıl
Açılış problemi
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımın açılışında şifre soruyordu bende onu atlamak için Başlat-Çalıştır satırına Control user passwords2 yazdım çıkan yerde birden çok yönetici olduğunu gördüm. İkisini sildim fakat bilgisayarımı açarken tekrar şifre sordu fakat şifreyi hatırlamıyorum. Acaba bilgisayarımı nasıl açabilirim?
Yani problem bilgisayarın açılışında sorulan şifreyi hatırlamamam. Bilgisayarı nasıl açablirm? yardımlarınızı bekliyorum.
B
15 yıl
Türksatta problemmi var?
Arkadaşlar acaba bir problemmi var? Kanallar sırayla gidiyor daha sonra tekrar geliyor. Şu anda Atv yok. Yarım saat önce Kanal D ile Star yoktu. Çanak döndü deseniz dışarda rüzgar yok. Maça 2 saat var acaba Atv geri gelirmi? Bilgisi olan varmı?
B
16 yıl
yardım (207)
Arkadaşlar sabah arabamın anahtarını düşürdüm. Uzaktan kumanda da herhangi bir problem yok. yanlız anahtarın katlanan mekanizmasında problem var, sanırım içindeki yay boşa çıktı. Anahtar kendi kendine salıyor. Oturduğum şehirde servis yok size sormak istediğim bu problemi bir anahtarcı çözebilirmi? Çünkü pilini değiştiriken de açtıklarından o mekanizmayı bilirler diye düşünüyorum.
Görüşlerinizi bekliyorum.
B
16 yıl
Yeni yılınız ve bayramınız kutlu olsun
Tüm DH forumu üyelerinin yeni yılını ve bayramını kutlarım. Paylaşımlarımızın diğer yıllarda devam etmesi dileklerimle...
B
16 yıl
İyi bayramlar
Tüm peugeot forumu ailesinin bayramını ve yeni yılını kutlarım.
B
16 yıl
207 HDİ yardım
2 hafta kadar önce arabamı teslim aldığımda (207 hdi) motor sesinin çok az olduğunu farkettim. Fakat son iki gündür sanki arabanın sesi yükseldi yada ban öyle geliyor.
Sormak istediğim, soğuk havalarda dizellerin sesleri artabilirmi çünkü son iki gündür sabahları özellikle hava oldukça soğudu. Eğer bu değilse arabamda problem olabilirmi? Servise gitmelimiyim çünkü arabam henüz 750 km 'de. Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.