D

Binbaşı
04 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
3323 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
D
dün
Joystick İçin Masaya Sabitleme Aparatı Lazım
Merhabalar. Örnek olarak paylaştığım fotoğraftaki ürün yurtdışından ve çok pahalı. Türkiye'den ucuz yollu bir aparat lazım; joysticki masaya sabitlemek için... Kullandığım joystickin modeli Thrustmaster Joystick TCA Sidestick Airbus Edition, bu model için masaya sabitleme aparatı bulabileceğim veya yaptırabileceğim bir yer var mıdır?
< Resime gitmek için tıklayın >
D
3 gün
SteelSeries Arctis PRO mu, JBL Quantum ONE mı?
Bu iki kulaklık arasında kaldım, saatlerdir araştırıyorum ama hala karar veremedim... Genellikle FPS oyunları oynuyorum, dizi/film de izliyorum elbette arada, hangisini tavsiye edersiniz?
D
2 hafta
Hangi Flört Uygulamalarını Tercih Ediyorsunuz?
Hangi flört uygulamalarını tercih ediyorsunuz?
D
2 ay
Intercom'da Motosiklet Sürüşü Sırasında Ses Kalitesi Problemi?
Intercom'dan anlayan var mı? Kullandığım intercom'da 80 km. ve üstünde hiç ses duyamıyom, telefon konuşmaları ve müzik anlaşılmıyor, modelden modele fark oluyor mu ses yüksekliği kalitesinde?

Kask: MT Blade 2
Intercom: Knmaster Alpha Kie
Motosiklet: Falcon Freedom 250
D
4 ay
Özel Olarak Şekilli Pasta Yapan Var mı İzmir veya Manisa'da?
Özel olarak şekilli pasta yapan var mı İzmir veya Manisa'da?
D
4 ay
Yanında Erkek Olan Bir Kadına Bakmamayı Ne Zaman Öğrenecek Bu İnsanlar?
Bizim evin oradaki bir pastanede işyerinden bir kızla kahve içiyoruz, arka masada tek oturan adamın biri arada bir kıza bakıyor kısa kaçak bakış, sinir oldum resmen. Kızla sevgili mevgili değiliz elbette ama gene de sinir bozucu. Saygısızlık resmen. Yanında erkek olan bir kadına bakmamayı ne zaman öğrenecek bu insanlar?
D
5 ay
Eldiven Yağmurluğu Nerede Yaptırabilirim?
Merhabalar. Eldiven yağmurluğu nerede yaptırabilirim? Motosiklet kışlık eldiveni sıcak tutuyor ve normalde su geçirmez, hatta kışlık eldivenin altına pudrasız siyah nitril eldiven giyiyorum, fakat gene de kışlık eldiven su geçirebiliyor ve altında nitril eldiven olsa da eller üşümeye başlıyor... Kışlık eldiveni de yağmurdan korumak için eldiven yağmurluğunu nerede yaptırabiliriz? İthal olanları aşırı pahalı.
D
6 ay
Evli Erkekler Niçin Sosyal Medyada veya Flört Uygulamalarında Dişi Kovalar?
Birçok kız ve kadın evli adamlar tarafından mesaj gelmesinden şikayetçi, bazılarıyla evli erkeklerle ilişki kuruyor, hiç de yakınmıyor. Bekar biri olarak merak ediyorum; zaten aynı yatağı paylaştığı bir dişi var ellerinde, daha ne uğraşıyorsun arkadaş! Piyasayı bekarlardan alıp darmaduman etmeleri yetmiyor mu? Yoksa evlendiğimizde biz de mi onlar gibi olacaz? Anlamadım şu işi.
D
7 ay
Ev Sahibinin İstediği Kira Zammı
1200 TL kira ödüyorum 1 senedir, sözleşme 10 Temmuz'da bitti, ev sahibi telefonda dedi ki yasal olarak %25 zam olayı var fakat ülke piyasasının durumunu biliyorsun, fiyatlar aldı başını gitti, ne sen mağdur ol, ne ben mağdur olayım, kirayı 2000 TL yapalım... Ben de birkaç gün düşünme süresi istedim. Ev sahibine de hak veriyorum, dedikleri doğru... Sizin düşünceniz nedir?

Edit: Ev sahibi kiraya %65 zam yaptı, 1200 TL'den 2000 TL'ye çıkardı. Yılbaşında da zam yaparız diyor. Ben buraya Temmuz 2021'de taşınmıştım, tam 1 yıl oldu, %65 zam yapıldı, fakat diğer zam için önümüzdeki Temmuz'u değil, yılbaşını bekliyor. Temmuz 2021'de yani ilk taşındığımda 1 yıllık sözleşme yapmıştık, şu an yeni sözleşme yapılmadı, geçen sene yaptığımız sözleşme yeterli zaten dedi. Kiralara bakıyorum, kenar mahallede bile 5000 TL'ye kira görüyorum, Manisa'daki ev sahipleri kafayı yemiş olmalı. Bizim devlet de ne işe yarar onu merak ediyorum, devlet %25 zam kotası koydu ama daha piyasayı kontrol edemiyor, ev sahibi bile dedi ki bak İstanbul'da mahkemeler dolup taşıyor ev sahipleri ile kiracılar arasında dedi, cümledeki gizli tehdidi kaptım, zaten o yüzden üstelemeden %65 kira zammını kabul etmiştim, uğraşmak istemiyorum. Şu ülkenin TSK hariç devletine de yazıklar olsun, insanına da yazıklar olsun. Tiksiniyorum artık.
D
8 ay
Kazalı Aracının Masrafını Tamirciye Önce Araç Sahibi mi Öder?
Merhabalar. Motosikletle trafik kazası yaptım, araba yani karşı taraf %100 kusurlu çıktı. Tamirciye götürdüm. Dedi ki sen parasını ödeyeceksin, sigorta şirketi senin banka hesabına yatıracak o parayı. Sistem gerçekten böyle midir, dolandırıcılık durumu yok di mi? Ben dedim ki ustaya, ben zaten bankalara kredi borcu ödüyorum, ev kira parası dışında bana hiç para kalmıyor, kredi çekecek durumum yok... Fakat usta dedi ki sistem böyle; parayı sen bize ödeyeceksin, sigorta şirketi senin IBAN'a yatıracak 15 gün içinde... Böyle saçma sistem mi olur?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.