S

Yüzbaşı
15 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
157 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
BU HESABI NASIL ÇALDILAR SİZCE???
Cep telime yaklaşık 10 15 tane doğrulama kodu gelmiş sonradan gördüm. hesaba gireyim dedim ne email psn e kayıtlı, ne de şifre oyunlar hesap gitti. doğrulama kodunu bilmeden bunlar nasıl hesabımı çalabildiler acaba. fikriniz varmı..
Forumdan oyunu çift hak satın alıp mail şifre gizli soru değiştim, kendi mailini bile değiştim maillere ulaşabiliyorum hala sorun yok. cep tel doğrulamasını da yaptım. ama yine de çalındı. emaile şifreniz ve emailiniz değişti şeklinde uyarı emaili gelir normalde düşnünki uyarı e maili bile gelmemiş. (( bu arada dishonored2 aldım çift hak, yalnız sonrasında ben kendi kredi kartım ile mafia 3 ü aldım aynı hesap üstüne)). sony ile görüştüm kayıt açtılar. cihaz seri no, en son aldığım oyun, oyunun adı, kredi kartın son dört hanesi, çevrim içi adı söyledim. bi kaç daha şey sordu ama ben başkasından hesabı satın aldığımı söyledim.)

hesabı geri alabilirmiyim sizce. 2 hafta içerisinde dediler belli olur.


- hadi diyelim ki e mail ve şifremi öğrendi.
- cep telime gelen doğrulama kodunu nasıl girdi.?
- sony ile ilk sahibi olup görüşmüş olsa , benim değiştiğim mail ve şifre bilgileri bilmesi imkansız.


Ama böyle bu hesap nasıl çalınabilir yada başka her ne olduysa.
S
5 yıl
PS4 ARIZA BELLİ OLDU DEĞİŞİM VERİLDİ FATURAYI KAYBETMİŞLER
arkadaslar videoya cektim. Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirmi lutfen. Ps4 acilimca sorun yok fakat acilinca taktigim hic bir cd yi okumuyor.


https://youtu.be/ceC4PouQ73c
S
7 yıl
AİRTİES MARKA MODEMLERLE İLGİLİ SORU VE SORUNLARINIZI YANITLAYABİLİRİM
Merhaba arkadaşlar Airtiesle alakalı port yölendirme , ps3 online oyun oyna ma sorunu,router , aaccess point vs... Diğer sorunlarınızı burdan yanıtlayıp size yardımcı olmaya çalışacağım.. İyi forumlar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.