T

Teğmen
04 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
CASTLE CLASH LONCAMIZA (MATTİSİNİBİG) HERKESİ BEKLERİZ
castle clash oyunumuzdaki MATTİSİNİBİG adlı loncamıza oyunu oynayan arkadaşlarımızı bekleriz.
T
5 yıl
CLASH FOR DAWN
Clash for Dawn oynayan arkadaşlar bu başlık altında toplanabiliriz.
T
5 yıl
ASUS ZENFONE 3 GELİYOR!!!
Tayvanlı donanım üreticisi Asus, Padfone serisi telefonlarda yaşadığı hayal kırıklığını ilk nesil Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 ile atlattı. O dönemde büyük bir ses getiren yeni nesil Zenfone ailesi kullanıcılara her fiyat aralığında her ekran boyutunda çözümler sunuyordu. Bugün ise Asus yeni nesil telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Asus Zenfone 3 ile ilgili geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video telefonun tek başına gelmeyeceğini de gözler önüne serdi.

Yeni nesil telefon GFX Benchmark testinde ortaya çıktı ve yayınlanan görsel doğruysa 5,5 inç modelinin 128 GB Hafızaya sahip olduğu göründü. Asus böyle bir hafıza gücüyle pazara çıkarsa ve bunu seçenek değil standart bir şekilde sunarsa büyük bir inovasyonu da ortaya koyacaktır diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl 4 GB RAM kullanan ilk telefon Zenfone 2‘yi satışa sunan Asus’un büyük bir sürpriz peşinde olduğunu görüyoruz…
T
5 yıl
CASTLE CLASH
castle clash oynayanlar bu başlık altında toplanalım yardımlaşalım oyun hakkında
T
6 yıl
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası !!!
uygulama düzgün olarak başlatılamadı diye hata alıyorum acaba buna nasıl bir çözüm bulabilirim başka bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı ?
T
6 yıl
Empires Allies oyununun APK'sı var mı ?
empires allies oyununun apk sı lazım arkadaşlar ?
T
6 yıl
Asus zenfone 6 ile eş değer başka hangi telefonlar var ?
Asus zenfone 6 ya eş değer başka hangi telefonlar var arkadaşlar ?
T
6 yıl
Cevap: BİLGİSAYARDA EFSANE OLAN STRATEJİ OYUNU ANNO ANDROİDE GELDİ
indirdim fakat Asus zenfone 6 da açılırken siyah ekranda kalıyor açılmıyor. Böyle bi sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı ?
T
6 yıl
Asus Zenfone 6 da Dominations oyunu oynanmıyor !!!
Dominations oyunu google play store da cihaz uyumlu değil diyor. zenfone 6 için bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı ? yada çözüm üreten.
T
6 yıl
Asus Zenfone 6 da Dominations oyunu oynanmıyor !!!
dominations oyunu google play store da cihaz ile uyumlu değil diyor. zenfone 6 da bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı ? yada bi çözüm üreten.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.