E

Teğmen
01 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
277 (Bu ay: 226)
Gönderiler Hakkında
E
9 ay
Paylaş 50 Gb Paketi
https://www.vodafone.com.tr/tarifeler/ek-paket-detay.php?id=66111

Arkadaşlar böyle bir paket var. Şimdi ben bu paketi alırsam, telefonun interneti ile bilgisayarımda 50 gb internete sahip olabilir miyim?
E
3 yıl
TYT için Tavsiyeleriniz Varsa Paylaşır mısınız?
Öncelikle bu sene Besyo için hazırlanıyorum.Mezunum ve dershane gitmiyorum. Son 2 aydır ailevi sebeplerden dolayı çalışmaya fırsat bulamadım. İki ay öncesinde her şeyi belli bir program çerçevesinde götürüyordum. Hedefim sözel dersleri ocak ayının sonuna kadar bitirip tam gaz matematiğe yüklenmekti ama olmadı. Matematikte 3,4 net yapıyordum. Hedefim 20 netti bunun için çok çalışmam lazımdı. Ama daha sözel derslerimi bile düzgün bir şekilde bitiremezken, matematiği 20 seviyesine getirebilir miyim? Matematiğimi bu seviyelere çekmem için ne yapmam lazım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Sözel derslerimi en baştan hızlı bir şekilde 1 ay içinde bitirmeye çalışıcam. Hedefim tytde 240 binin altına düşmemek. Öğretmenlikte birçok üniversitede bu şartın olacağı konuşuluyor. Bunun için de bu dolaylarda puan almak için ne yapmam gerekir. Lütfen kafam çok karıştı yardımcı olabilirseniz çok iyi olur. Önerileriniz çok önemli benim için.
E
3 yıl
Tyt İçin Kaliteli Kaynak Önerisi
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere TYT için kaynak tavsiyesi istiyorum. Yarın İşler Kitap evine gidip kitaplarımı almayı düşünüyorum. Ama hangi kitapları alsam diye kararsızım ve tavsiyelerinizi duymak isterim.
Sınava Dil bölümünden hazırlanacağım için sadece Tyt'ye gireceğim bu yüzden yazdığım dersler hakkında kaynak önerisi yaparsanız sevinirim.

Türkçede şu anlık Bilgi Sarmalı çözüyorum memnunum ama daha iyisi vardır derseniz almayı düşünürüm.
Coğrafyada geçen seneden kaynakları yarım yamalak çözdüğüm için kullanmayı düşünmüyorum. Coğrafya'da bana faydalı olabilecek bir kaynak çok iyi olur.
Tarihte ise zor bir kaynak önerisi olursa çok iyi olur.
Felsefede kaynak önerilerinize açığım.
Matematik için şu anlık 345 yayınlarını çözüyorum bitirdikten sonra ne önerebilirsiniz?

Şimdiden teşekkürler herkese iyi akşamlar.
E
3 yıl
Puan Hesaplamak İçin Site Önerisi
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere site önerisi istiyorum. En güvenilir puan hesaplayan site hangisidir. Birisinden hesaplıyorum fazla çıkıyor. Birisinden hesaplıyorum az çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
E
3 yıl
Matematikte Başarı Nasıl Sağlanır
Öncelikle seviyem kötü arkadaşlar sınavda 5 net yapabildim. Matematikte başarılı olmayı çok ama cok istiyorum. Fakat temelim iyi degil sözel ögrencisi olmamdan dolayı. İngilizce İşletme okumaya karar verdiğimden dolayı sınava TM’den gireceğimden haliyle mat netlerimi arttırmak zorundayım. Bunun icin temelimi ve sorulara bakış açısını geliştirmek icin neler önerirsiniz? YouTube kanali olarak Hocalara Geldik ve Şenol hoca kanallarına baktım fakat hiç sarmadi. Hocalara geldik hızlı anlatıyor. Şenol ise sınava göre anlatmıyor. Bu yüzden önerilerinize açığım lütfen yardımcı olun.
E
3 yıl
Hiç Temeli Olmayan Birisi Tm'den 60 Bin Yapabilir Mi?
Arkadaşlar hayatımda hiç ikinci oturum sınavına girmemiş, konularına da hiç çalışmamış birisi olarak bu soruyu size sormak istedim. Dershane olmadan iyi ve istikrarlı bir çalışma ile Tm'de ilk 60 bin sıralama mümkün müdür? Matematik konusunda pek iyi değilim. Fakat dediğim gibi günde en az 5,6 saatlik çalışma ile tm'de 60 bin dolaylarında sıralama mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.
E
3 yıl
Dil Sınavına Nasıl Hazırlanmalı?
Arkadaşlar bu sene mezuna kaldım. Normalde Besyo okumayı planlıyordum. Fakat şu anki Kpss puanları bile iç açıcı değilken, 5 yıl sonra ne olur bilinmez diye sevdiğim bir dil olan İngilizce'yi okumaya karar verdim. Abimin yardımıyla nettekurs adı verilen kursu satın aldım. Online içerikli eğitimi var ve benim gayet hoşuma gitti. Sizlere sormak istediğim aslında nasıl bir çalışma planı yapılırsa istenilen yerlere varılabilir. Tyt ve Dil sınavında başarılı olmak için yapılması gereken nedir? İzlenilmesi gereken yol nasıl olmalı, ağırlığı en çok Dil sınavına mı vermeliyim? Lütfen bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
E
5 yıl
Dünyadan Futbol Bölümüne Mesaj Atamıyorum
Mesaj atmaya çalıştığımda "Mesaj atmaya yetkiniz yok" hata mesajını alıyorum. Sorun nedir?
E
5 yıl
Silinebilir
Silinebilir
E
6 yıl
Yüzümde bulunan siyah noktalar hakkinda yardım
Arkadaslar yuzumde bolca siyah nokta var bunun tıbbı tedavisi var mı . Varsa da hangi bolumune gidicem yardimlarinizi bekliyorum bunu kendime dert ettim şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.