U

Yarbay
29 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme (?)
170 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
U
6 yıl
PS4 Bölüm Cezası Alan İlan ?
SATILIK

Oyun: Devil May Cry 4 Special Edition
Psn: TR
Boyut: 19 GB
Pri. - Sec.: Secondary
Diğer Hak: dragonbornx
DS4 Yöntemi: Yok
Fiyat: 15 TL
Ödeme: Garanti - Havale / EFT
İletişim: Telefon / PM

ADMİN VE MODLARA HESAP SATIŞI YOK

Yukarda ki ilandan dolayı bölüm cezası aldım...

Şimdi cezanın sebebi çok büyük ihtimalle admin ve modlara hesap satışı yoktur cümlesi.Bu cümlede herhangi bir hakaret , argo veya küfür var mıdır ? Yada admin ve modlara hesap satış zorunluluğu mu vardır ?
U
6 yıl
Hediye Last Of Us Pri. ve İnfamous SS Sec. (Çekiliş Sona Ermiştir)
Evet arkadaşlar çekilişle bu 2 PS4 oyununu hediye edip forumdan kısa süre sonra ayrılıyorum.Benimle oyun paylaşımında olan arkadaşlar MUTLAKA pm atsın telefonla haberleşiriz...

Çekiliş şartları foruma en az 1 yıl boyunca üye olan ve en az 500 mesajı olan arkadaşlar katılabilir.Oyunları yarın akşam yada öbür sabah vermeyi düşünüyorum.

Küçük bir düzeltme yapayım...Last Of Us'ın olduğı hesabı 50 kuruştan satıyorum o hesaba (oyuna değil) biçtiğim değer. 50 kuruş gönderemeyeceğiniz için o 50 kuruşu sadaka niyetine yardıma muhtaç birisine vermenizi rica ediyorum.Ciddiyim şaka yapmıyorum buda benim sizlerden son ricam olsun...


edit: The Last Of Us Primary @digiboy_2006

Infamous Second Son @Dante
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.