Ç

Teğmen
16 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
111 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ç
3 yıl
gittigidiyor 80/20 indirim kuponu
Yeni hesap açılışında 80/20 kupon veriyor.
Ç
4 yıl
Gittigidiyor Çek Kapmpanyası
https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/29-mayis-2017-indirim-kuponu-kampanyasi

Cep telefonu alındığında çek kazanılıyor ama kazanılan çek cep telefonunda kullanılamıyor.


Kampanya Koşulları - İndirim Kuponu Kampanyası
Nasıl indirim kuponu kazanabilirim?

29 Mayıs 2017 11:00-23:59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında gittigidiyor.com üzerinden tek seferde yapacağınız alışverişlerde;

250-499,99 TL arası alışverişe 25 TL,
500-999,99 TL arası alışverişe 50 TL,
1000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim kuponunu bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazanabilirsiniz.
İndirim kuponumu, ne zaman, nasıl kullanabilirim?

Tüm kampanya koşullarını yerine getirerek, alışveriş sürecini başarıyla tamamladıysanız (ürüne 8 Haziran 2017 tarihine kadar onay verdiyseniz ve ödeme satıcıya aktarılmışsa) indirim kuponunuz 10 Haziran tarihinde GittiGidiyor kullanıcı adınıza yüklenecektir. 10 Haziran 2017 tarihinde üyeliğinize yüklenen indirim kuponunuzu 10-11 Haziran 2017 tarihleri arasında tek seferde kullanabilirsiniz. İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 11 Haziran 2017'dır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini kaybeder ve tekrar tanımlanmaz.

25 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 750 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır. Tüm indirim kuponlarını bir sonraki alışverişinizde tek seferde kullanabilirsiniz.
Farklı bir kampanyadan yararlanarak alışveriş yaparsam, indirim kuponu kazanabilir miyim?

Kampanya Banka Puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir ürüne ödeme yaparken herhangi bir indirim kuponu kullanırsanız, kampanyadan faydalanamazsınız.

Örneğin; 1000 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha vardı ve toplamda 975 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize hiçbir indirim kuponu tanımlanmaz.
Kazandığım indirim kuponumu cep telefonu alışverişlerinde kullanabilir miyim?

29 Mayıs 2017 11:00-23:59 saatleri arasında cep telefonu satın alırsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak, kazandığınız indirim kuponunu cep telefonu alışverişlerinde kullanamazsınız.

Kazandığınız indirim kuponunu "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorileri hariç tüm kategorilerde kullanabilirsiniz.
Kampanya süresi içinde birden fazla alışveriş yaptıysam hangisine indirim kuponu tanımlanır?

Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanır.
Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, yine de indirim kuponu kazanabilir miyim?

İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 250 TL ve altına düşmediyse indirim kuponu kazanabilirsiniz. Örneğin; 3 farklı ürün aldınız ve toplam ödemeniz 1000 TL tuttu. Ancak bu ürünlerden birini iade ettiniz ve ödeme toplamınız 900 TL'ye düştü. Bu durumda 150 TL'lik indirim kuponu yerine 50 TL'lik indirim kuponu kazanırsınız.

Başka bir örnek vermek gerekirse; iki farklı ürün aldınız biri 200 TL diğeri 100 TL olsun. 100 TL'lik ürünü iptal ettiğinizde sepetinizdeki toplam ödeme 200 TL olacağı için indirim kuponu kazanamazsınız.
En fazla kaç adet indirim kuponu kazanabilirim?

Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir.
Kurumsal üyeyim, indirim kuponu kazanabilir miyim?

İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan gittigidiyor.com üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.
Diğer kampanya koşulları nelerdir?

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Ç
6 yıl
teknosa 750 tl üstüne 75 tl bonus (23-31 Aralık 2015)
http://www.teknosa.com/kampanyalar/269/75-tl-bonus-firsatiKampanya 23-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

· Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir.

· Kazanılan bonus 8 Ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup 15 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.

· Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabank Ticari Kartlar ve PTT Bonus dahildir.

· Miles&Smiles Kredi Kartları, American Express, TFKB Bonus, Denizbank-TEB-Şekerbank-ING Ticari kartlar, vadeli taksit, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.

· Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a SMS göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL’dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

· İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

· İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.

· Detaylı bilgi için;www.bonus.com.tr
Ç
6 yıl
mühendislik öğrencisine laptop tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba, makine mühendisliği öğrencisi için ansis, solidworks, autocad, autocad inventor. catia, matlap gibi programların sorunsuz çalışabileceği bir laptop almam gerekiyor. işlemci, ram vs hangi özelliklere sahip bir cihaz almalıyım? Bütçe çok yüksek değil, f/p bir ürün peşindeyim açıkçası. Şu ciha ziş görür mü?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-59424351-i7-4510u-8g-500g-8sshd-2-win8-1-186612051
Ç
6 yıl
gittigidiyor 100 tl üstüne shell 20 tl yakıt
http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/shell-hediye-yakit-kampanyasi?sciid=1001_b_Al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F+Sizden,+Yak%C4%B1t%C4%B1n%C4%B1z+Shellden!_2

Shell Hediye 20 TL Yakıt Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanya, 3 - 31 Ağustos 2015 tarihler arasında (Bu tarihler dahil) tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra, (Onayınızın ardından para satıcıya aktarıldıktan bir gün sonra) kampanya katılım şifresi GittiGidiyor üyeliğinize kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Kampanya katılım şifresini alabilmek için GittiGidiyor üyeliğinize kayıtlı e-postanızın ve telefon numaranızın güncel olduğundan emin olunuz.

Kampanya duyurularının size ulaşması için Bildirim Ayarları sayfanızdaki SMS, E-posta duyurularını almak istiyorum seçeneklerinin işaretli olduğundan emin olunuz.

Kampanyaya katılmak için, kampanya katılım şifresi size ulaştıktan sonra GGSHELL yazıp aralarında bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numaranızı ve kampanya şifrenizi 4 Eylül 2015 tarihine kadar (gün sonuna kadar) 2313'e kısa mesajla göndermelisiniz.

Örnek Kampanya Katılım Şifresi: SHELL 700044101847935316 BNHWCV

Kampanyaya katıldığınızda, 20 TL karşılığı yakıt değerinde 2.000 Smart Puan Shell ClubSmart kartınıza 8 Eylül 2015 günü yüklenecektir.

Shell ClubSmart kartınız yosa, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Her Shell Clubsmart Card sahibi, kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir.

Yüklenen Smart Puan'ların son kullanım tarihi 30 Eylül 201'tir. Kullanılmayan Smart Puan'lar 1 Ekim 2015 tarihinde silinecektir.

Smart Puan'ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması gerekmektedir. Kartınızı, internet bağlantısı olan telefonunuzdan 0532 752 50 50'ye KAYIT yazıp SMS göndererek, Shell Motorist mobil uygulamasıyla ya dawww.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz.

Smart Puan'lar sadece akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.

Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Card'ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.

Shell Ticari Kartlar, ClubSmart Extra ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım ücretsiz olarak yapılabilir.

Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.

Herwww.gittigidiyor.com üyesi kampanyadan 1 kez faydalanabilir.

Katılımcının; hak kazanabilmek için gerçek profil bilgisi, güncel e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgilerini paylaşmış olması gerekmektedir. Kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcının yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, yakıt hediyesini kazanamayacağını katılılımcı kabul eder.

Sahte profiller aracılığıyla katılımcı olan ya da sahte profillerden destek aldığı tespit edilen katılımcıların hediye yüklemesi yapılmayacaktır.

Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 100 TL'nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye Smart Puan iptal olur.

Kampanya süresi ve kampanya koşullarında değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş'ye ve GittiGidiyor'a aittir.

Ayrıntılı bilgi Shell Müşteri Hizmetleri 4442020
Ç
6 yıl
gittigidiyor %5 - 11 Mayıs 2015
http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/pazartesi-surprizi?sciid=1001_b_Pazartesi+S%C3%BCrprizi_0

Kampanya 11 Mayıs 2015 tarihinde 12:00 - 23:59 saatleri arasında geçerli olacaktır.

GittiGidiyor.com'da geçerli tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinizde anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Sepet toplamının 3.000 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde geçerlidir.

İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Kullanıcı, 11 Mayıs 2015 tarihinde 12:00 - 23:59 saat aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.

Kampanya, 01-31 Mayıs Yapı Kredi Worldpuan kampanyası ile birlikte kullanılabilir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Ç
6 yıl
gittigidiyor 250 tl üstü %7 indirim
Gittigidiyor otomati?e ba?lady. 23.59'a kadar geçerli yeni kampanya.


Kampanya 9 Mart 2015 tarihinde 11:00 - 23:59 saatleri arasynda geçerli olacaktyr.

GittiGidiyor.com'da tüm kategorilerde geçerli tek seferde yapaca?ynyz 250 TL ve üzeri aly?veri?inizde anynda %7 indirim kazanabilirsiniz. Sepet toplamynyn 5.000 TL'ye kadar olan aly?veri?lerinizde geçerlidir.

Yndirim kampanyasyndan her bir kullanycy, üye hesabyndan en fazla 1 kez yararlanabilir. Kullanycy, 9 Mart 2015 tarihinde 11:00 - 23:59 saat araly?y dahil herhangi bir zamanda i?lemin iptal edilmesini talep etti?inde indirim hakkyny kaybedecek ve indirim tekrar tanymlanmayacaktyr.

Kampanya ba?ka indirim kampanyalary ile birle?tirilmez.

Kampanya, 01-31 Mart Yapy Kredi Worldpuan kampanyasy ile birlikte kullanylabilir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanyn geçerli olmady?y kategoriler; "Mücevher, Taky, Saat (Di?er Mücevher, Taky - Erkek Mücevher, Taky - Mücevher, De?erli Ta? - Ziynet ve Külçe Altyn - Pyrlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç saty?lary için)'dir.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksyzyn kampanyayy iptal etme, katylym ko?ullaryny de?i?tirme hakkyny sakly tutar. Katylym ko?ullaryny siteden takip etmek kullanycynyn sorumlulu?undadyr.
Ç
7 yıl
gnctrcll metro kampanyası
arkadaşlar metro turizm'in gençturkcell %50 indirimli bilet kampanyası var. METRO yazıp 2278'e gönderdiğinizde bir kod geliyor. Mesaj göndermek ücretsiz. Bu kampanyadan faydalanmayacak olan biri bana kod gönderebilir mi? Teşekkürler.

http://gnctrkcll.turkce....tr/tarife/metro-turizm
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.