Hirotaro - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
Hirotaro
Yarbay
Konum Eskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 29 Mart 2006
Mesaj Sayısı: 15767
2. el mesaj sayısı: 416
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Arkadaşları 15
tassadar (Teğmen)
NoSt3am (Yarbay)
Or_By (Yarbay)
TRQX (Kurmay Yarbay)
Ctrlshft (Yarbay)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza
< Resime gitmek için tıklayın >
< AMD FX Kullananlar Klübü >
Sorunsuz alışveriş yaptıklarım :

AKINLASINN (F31fd Pinefix) , muratsahin2003 , tugberk16 , maksi09 (Asus A8N-VM)
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Beşiktaş
Beyaz Eşya
Electrolux, Electrolux
Hakkında
Kavuşmak içimizde yer etmiş eski bir şarkının yeniden hatırlanmasıdır. Bi zamanlar ahenkle dans eden duyguların uyanması. Televizyon haberleri sonsuz ayrılıklardan ve sallantılı beraberliklerden söz edebilir ve bu asla önemli değildir.
Kavuşmak bazen kaldığımız yerden devam etmektir bazense yeniden başlamak. Kavuşmak, yokluğun bilmecesi sürerken duyulan özlemdir. Kasvet yüklü bir karanlıkta ışığı arayan umutsuz yolcuların en ölümsüz hayali.
Kavuşmak, zamanı insafsızca katleden ayrılıklardan sonraki ilk dokunuştur. Küçük bi şaşkınlık yeniden hatırlamanın ilk acemiliği. İnsan ellerini nereye koyacağını bilemez. Geçmişte yaşananlar bir anda anı olup çıkıverir. Belkide bu yüzden anılarla baş edemeyen bi kavuşma hiç bir zaman gerçek bi kavuşma olmamıştır. Onun adı olsa olsa buluşmadır. Kırık dökük ve eksik bi buluşma. Çünkü arada hâlâ aşılması gereken can sıkıcı bir uzaklığın ürkek gölgesi dolaşır.
Kavuşmak, ne yazıkki henüz şiir kıvamından oldukça uzaktır. Öylesi anlarda insan ister istemez kendisine sorar; "Kavuşmak için ayrılık şart mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.